Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy a...

Szerintetek normális, hogy a szüleim nem kopognak ha bejönnek a szobámba? :S

Figyelt kérdés
Engem nagyon idegesít,hogy a szüleim soha nem kopognak ha bejönnek a szobámba..Én viszont állandóan kopogok ha bemegyek hozzájuk! Szerintem tök normális,hogy egy 15 éves lány szobájába be kéne kopogni! Már ki is írtam,de ugyanúgy bejönnek! A másik dolog amit utálok,hogy apám rendmániás és állandóan bejön(természetesen kopogás nélkül) a szobámba és elkezd porszívózni,vagy törölgetni a szekrényemet. Ez nekem állati ciki! Szerintetek normális? (Normális válaszokat kérek)
2010. febr. 2. 20:01
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
17%
Látom itt mindenkit leszavaztak, aki nem ért egyet a kérdezővel :D
2010. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
66%
Talán ezt beszéld meg velük!
2010. febr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
24%
Miféle kőkori ökrök olvashatják ezt az oldalt akik itt nekiállnak népnevelni meg okítani azokat akik jogosan fel vannak háborodva ezen, akik meg természetesnek eszik ezt az egészet azokat komolyan csak szánni tudom..
2010. febr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
79%

Én a másik oldalról irok: 52 éves négy gyerekes anya vagyok. Nálunk természetes, hogy mindenki CSAK koppogtatás után megy be a másik szobájába. Nem azért, mert titkolni valója van, henm mert mindenkinek szüksége van arra, hogy kicsit egyedül lehessen, ha erre igénye van.

Elöfordul hogy csak egyszerüen magányra vágyom, nem csinálok semmit, DE nem akarok társaaágot. Ez mindenkinek természetes igénye, és erre a gyerekeknek is joga van.


A szobatakaritás: itt nem biztos, hogy a kérdezö rendetlen, lehet, hogy az apuka viszi túlzásba - megoldási javaslat (nálunk jól bevált) menj apukád szobájába (amikor ott van) és ott kezdj el te pakolni meg átrendezni dolgokat. HA rákérdez, akkor mond el neki, hogy csak viszonozni akarod, hogy ö a te szobádban tesz rendet.

2010. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
10%

Sztem ezt a kérdést is a moderátorok tették fel vagy vmi külön kis csapat aki forgalomgenerálásra szakosodott, nem véletlenül szavaznak le meg népnevelnek...


Ezzel is próbálják kiváltani a provokációt hogy minnél több ellenvélemény, érv és bejegyzés szülessen...



Jó pszihológia csak már kicsit átüt és enyhén törz képet ad a dolgokról ugyanis én képtelen vagyok elhinni hogy ezt bárki is képes szó nélkül tudomásul venni és természetesnek felfogni...


Nyilván a kérdezőnek sincs ínyére a dolog azért is kérdezte meg..


Végezetül pedig teszek rá ki hogy szavaz :D

2010. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
80%
Én megkértem őket, hogy kopogjanak, mielőtt bejönnek, és azóta kopognak is. Szerintem ha úgy érzik, hogy komolyodsz, akkor talán komolyabban is fognak venni. Én is sokszor akartam, hogy vegyenek komolyan, de mégse vettek, mert a szemükben csak egy kölyök voltam.. Pedig érettebb voltam a koromnál, de ők ezt se vették észre, mert soha nem hallgattak meg. Kitartás! Ha más nem, pár év múlva már talán téged is komolyan vesznek.
2010. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
0%

Nah akkor már sejtem hogy ki savaz le mindenkit 52 éves...


Hónap dolgozója cím sikerült ebben az évben már?


:D:D:D

2010. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
0%
Boccs 52 olvastam, visszaszívtam...
2010. febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
39%

Amúgy kérdező!


Apád azért pakolászika szobádban mert arra kiváncsi szőz vagy e még vagy van e már mögötted kandúr...


A pakolászás csak álca valójában ellenőriz és nyomokat keres..



1x odaállíthatnál elé taccsrészegen egy nála 2x nagyobb kigyúrt kopasz csávóval!


Csá fater, bemutatom a pasimat! Ő itt Alex!!!


- Jah és már rég nem vagyok szűz! :D::D


Aztán ha van nálatok gép, örökítsd meg a képét :D:D:D

2010. febr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
57%
ma 20:42-es: elöször olvasni, utána válaszolni :)
2010. febr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!