Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy a...

Szerintetek normális, hogy a szüleim nem kopognak ha bejönnek a szobámba? :S

Figyelt kérdés
Engem nagyon idegesít,hogy a szüleim soha nem kopognak ha bejönnek a szobámba..Én viszont állandóan kopogok ha bemegyek hozzájuk! Szerintem tök normális,hogy egy 15 éves lány szobájába be kéne kopogni! Már ki is írtam,de ugyanúgy bejönnek! A másik dolog amit utálok,hogy apám rendmániás és állandóan bejön(természetesen kopogás nélkül) a szobámba és elkezd porszívózni,vagy törölgetni a szekrényemet. Ez nekem állati ciki! Szerintetek normális? (Normális válaszokat kérek)
2010. febr. 2. 20:01
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
44%

Amúgy kérdező komolyabban nézve a dolgot ez a dolog azt is jelzi hogy van valamiféle kommunikációs szakadék (vagy generációs probléma) közted és apukád között...


többet kellene beszélgetnetek..


Hogy ne legyen lemaradva..


Meg hogy te is tanulj tőle az életről ha van mit...

2010. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
28%

úgy birom az olyan válaszokat,h kb "eltörted a kezed,és?örülj neki inkább,hogy nem vagy etióp,mert azok meg éheznek" xXXXD..csúnya leszek,de húzzatok már haza xDDD

Nállunk megszokott a kopogás,apud vagy nagyon kiváncsi(inkább) vagy tényleg csak takarít XD:D

Beszéd meg a szüleiddel,ha téged zavar :)

14L

2010. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
81%

hajjaj, az volt a vicces, hogy anyumnak van kulcsa a lakásomhoz, és volt már, h hallottam csörögni a zárat épp kellemes tevékenységek közben (amit a párommal a hálóban bonyolítottunk, csak éépp nappal :)

szóval még csak be se csenget, csak bejön :) egyem a kis szívét.


amúgy imádom anyumat, de míg vele laktam, akkor sem nagyon kopogott, inkább üvöltött, h menjek ki, mer dumálni akar velem :)

2010. febr. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
42%

Hát én a helyedben egy fél napot meztelenül lennék az ügy érdekében és amikor bejönnek, akkor tök pucéran állnék vele szemben és ismét megkérném, hogy legközelebb kopogjon.

Ennyi.

2010. febr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
26%
Részemről elvárom, hogy a gyerekeink kopogjanak, ha zárva van a szobaajtónk. Ha én elvárom, egy kamasz gyerek is elvárhatja. Van, ahol mindig nyitva van minden, vannak , akik nyitottabb típusúak, nálunk mindenkiben van igény némi magánszférára és ezt családon belül kölcsönösen tiszteletben tartjuk.
2010. febr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
52%
16:14 vagyok, lemaradt a lényeg. Ha Neked igényed lenne arra, hogy kopogjanak Hozzád és az Apukád ne rámoljon a holmiaid között, akkor ezt szerintem ülj le velük szépen, tisztelettudóan megbeszélni. Egy próbát megér, nem?
2010. febr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!