Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek kellett még Karácsonykor...

Kinek kellett még Karácsonykor mirelit pizzát és porlevest ennie, mert nem főzött neki senki semmit, ami normális? 15/L

Figyelt kérdés
2014. dec. 26. 16:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező: sokaknak még ennyi se jut sajnos karikor se. 15 évesen viszont, ahogy a többiek is írták már te is tudhatnál magadnak egészségesebb, finomabb ételeket főzni, ha másképp nem is, de legalább szakácskönyvből, vagy épp netről kinézve a recepteket pl. nosaltyról. Ezeket csak, azért írom, mert engem nem tanított meg a kutya se, hanem így tanultam én is meg.
2014. dec. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%

Én tonhalas pizzát ettem, sőt ma is azt eszem. Már készül :)

Azért ettem/eszem ezt, mert ezt akartam enni. Nem fogok főzéssel bajlódni, csak magamnak nem főzök.

15 évesen meg tényleg bármit megcsinálhatsz magadnak :)

2014. dec. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%

Hogy itt 15 évesen mindenki kész háziasszony, és természetesnek veszi, hogy egy gyerek csinálja meg a karácsonyi menüt...

Szerintem alap, hogy az anyja, aki a családot elvileg össze kéne hogy tartsa, gondoskodjon a karácsonyi vacsoráról. Meg lehet osztani itt az észt, hogy főzz magadnak...mégis miből, keresete még nincs, ha az anyja tesz magasról mindenre akkor gondolom bevásárolva sincs.

2014. dec. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%
Azért illett volna az anyukának valami normálisat készítenie ha van rávaló. A 15 évesnek nem kell a konyhában güriznie, ez nem az 1900-as évek.
2014. dec. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
42%
Előző: szerintem felesleges túl kombinálni a dolgokat. És képzeld 15 évesen igen sokan tudnak már maguknak főzni. A kérdezőnek az volt a baja, hogy mit eszik, ha pedig így van, akkor álljon neki, és amit otthon talál azokból alkosson magának vmit, ha már állítólag az anyja nem tette meg, magának attól még megteheti. Azt pedig, h miből hülyeség..., ha van otthon mirelit pizza, akkor valszeg más is van. Kissé tovább mentél a történetben, mint kellett volna.
2014. dec. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
17%
ja hogy volt kaja csak nem tetszet...
2014. dec. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
14%
14: jaa, h ez nem az 1900as évek, akkor az anyukát miért is güriztetnéd a konyhában, még karikor is? :D :P Az általad említett modern időkben nincs olyan, h illett volna, és olyan meg pláne nincs, hogy anyukának kötelessége bármit is a konyhácskájukban tenni. A 15 éves kis leányzó egyszer egy évben, ha főzz magának az nem gürizni, kissé nagyon nem vagy tisztában azzal, h mi az a gürizés! Agyam elszáll, komolyan mondom!
2014. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!