Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is helytelen ha...

Szerintetek is helytelen ha egy férfi nem akarja más gyerekét nevelni?

Figyelt kérdés
A férfi 3 évig járt a nővel már az eljegyzes is megvolt. Szakitottak pár hónapig kulonvoltak. Ez alatt a nő terhes lett egy férfitól de nem tudott még róla. Csak akkor derült ki amikor kibekult a volegennyel. A pasi azt mondta hogyha megtartja a gyereket akkor nem kell neki a nő. A nő családja ezt szemetsegnek tartja szerintük örülni kellene hogy gyerek lesz mindegy kitol. Ti mit gondoltok erről?
2015. jan. 4. 09:02
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem helytelen, az ő döntése. A nőé meg az, hogy megtartja e a gyereket. Nem kötelező nekik összekötni az életüket. Mindenki viselje a saját döntése következményeit.
2015. jan. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem helytelen. Már miért is akarna bárki egy idegen gyereket nevelni?


Mellesleg egy olyan nőt sem vennék feleségül, akinek "pár hónapra van szüksége" ahhoz, hogy rájöjjön, hogy terhes.

2015. jan. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem, főleg ilyen esetben. Menjen vissza ahhoz, akivel a gyereket csinálták.

Azokat sem ítélem el, akik nem akarnak gyerekes emberrel kapcsolatot. Nem mindenki képes más gyerekét nevelni.

Aki viszont belemegy egy ilyen kapcsolatba, az szeresse a nevelt gyereket, és ne hisztizzen itt, hogy utálja a párja gyerekét/gyerekeit.

2015. jan. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok példának én :

Szakítottunk a vőlegényemmel elég csúnya vége lett a kapcsolatnak. Aztán megismerkedtem egy fantasztikus pasival, találkozgattunk kezdtem szerelmes lenni.

És aztán villámcsapásként ért a felismerés hogy terhes vagyok. Nyilván a volt pasimtól mert az újjal nem voltunk még úgy együtt.

Őrlődtem, kétségbe voltam esve.

Ahogy meghallottam ultrahangos vizsgálaton hogy dobog a pici szíve tudtam hogy megtartom,ő az enyém. Nem kérte az életet, mégis itt van.

Feláldoztam az új kapcsolatom a gyermekem miatt.

Nem lettem volna képes a nyakába varni más gyerekét.

2015. jan. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

A nőt is meg a férfit is megértem. A nő helyében én is megtartanám, mindegy kitől van. Elvégre az az ő gyermeke.

A férfi részét is megértem, én sem tudnám más gyerekét felnevelni. Menjenek szét és kész.

24/N

2015. jan. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

A nőnek joga van megtartani a gyereket. Ez az ő döntése.


De a férfinak is joga van ahhoz, hogy eldöntse, szeretné-e más gyerekét felvállalni. És én nem tartanám szemétségnek, hogy ő ezt nem akarja. Nagyon sok férfi még a sajátján is gondolkodóba esik, nemhogy másén.

2015. jan. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nagyon kevés férfi vállalná ezt így be. 100-ból talán 1. Ehhez nagyon elvakultnak és baleknak kell lenni.


Én sem vállalnám. Sőt abortusz se segítene számomra a helyzeten.

2015. jan. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem helytelen. Sot, a leheto legjobb dontest hozta a ferfi.

En sem nevelnem mas gyereket, foleg igy.

2015. jan. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
79%
Nem helytelen. Miért kéne neki lennie a baleknak? A nő családja meg csak haszonlesőzik, hogy nehogy má' balek nélkül kelljen a spontán péntek esti kutyulás eredményére áldozni...
2015. jan. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem is az a helyzet áll fenn, hogy a hölgyemény nem szeretne kurvincának kinézni, aki még alik keveredett ki a vőlegénye ágyából, már terhes is a következőtől, szóval szeretne jóasszony lenni és rálőcsölni a gyereket. Jobban mutat az úgy, a család meg egyetért.

Az úgy tök más lenne, ha már meglévő gyerek után jöttek volna össze, de itt el kellene játszani, hogy hát persze, hogy ő az apja, menne a színház. Én ilyenbe nem mennék bele, nem építeném az egész házasságomat színjátékra, főleg nem egy ennyire gerinctelen ember miatt.

(Nő vagyok, szóval ugyan ez nem történhet meg velem, de a véleményem marad.)

2015. jan. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!