Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is helytelen ha...

Szerintetek is helytelen ha egy férfi nem akarja más gyerekét nevelni?

Figyelt kérdés
A férfi 3 évig járt a nővel már az eljegyzes is megvolt. Szakitottak pár hónapig kulonvoltak. Ez alatt a nő terhes lett egy férfitól de nem tudott még róla. Csak akkor derült ki amikor kibekult a volegennyel. A pasi azt mondta hogyha megtartja a gyereket akkor nem kell neki a nő. A nő családja ezt szemetsegnek tartja szerintük örülni kellene hogy gyerek lesz mindegy kitol. Ti mit gondoltok erről?
2015. jan. 4. 09:02
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
28%
Fordìtott esetben hogy állnának a dologhoz? Ha a pasi csinált volna a szünet alatt egy gyereket, akit a nőnek kellene sajátként nevelni? Szinte biztos, hogy lelépne.
2015. jan. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
95%

Dehogy helytelen. Ne viccelj!


Van annak agyereknek apja, majd neveli az.


Nekem egyébként akkor sem kéne a nő, ha elvetetné a gyereket. Úgyis veszett ügy az egész...

Sőt, én mondanám, hogy miattam véletlenül ne ölje meg a picurt. Ha ennek ellenére elveteti, akkor eszébe se jusson rám kenni, meg gyilkosnak titulálva sajnálatot kelteni!

2015. jan. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
78%

én a 14-est nem értem,attól hogy még hallom dobogni a pici szivét nem lennék oda,mert félig az exemtől lenne akitől nem akarnék senkit és semmit.Akkor inkább az új nagy ővel hoznék össze gyereket,ez csak mű mártírság volt.

amúgy nem helytelen, a nő magának okozta a problémát különben is a biológiai apa tartozik azzal hogy felneveli a gyereket ha már nem volt annyi esze hogy használjon gumit.

2015. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
21%

23!

Màr ne haragudj de kèrdeztem a vèlemènyedet hogy szerinted műmàrtírsàg vagy nem??!!


Ha annyira kivàncsi vagy rà nem màrtírkodàsnak szàntam. Èn az a fajta vagyok aki kèptelen lettem volna abortuszra!!!!!!! Hiszed vagy sem cseppet sem èrdekel.

Csak a gyerekem èrdekelt semmi ès senki màs. 2 hónapot feküdtem veszèlyeztetett terheskènt a kórhàzban, sürgőssègi csàszàrmetszèses koraszülèsem volt, ezutàn mèg 8 hetet voltunk kórhàzban, ő a koraosztàlyon èn pedig az anyaszàllàson! Mègsem gondoltam soha màrtírkodàsnak!!!!!

Sőt most sem gondolom annak, a gyerekem màr 13 èves.

Tudod, fèrfiak jöhetnek-mehetnek az èletben, de a gyerek az "örök".

Ő az èletem èrtelme! Sőt pontosítok mivel van testvère: ŐK AZ ÈLETEM ÈRTELMEI!


14-es voltam☆

2015. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
akkor sem érdekelne az exemtől való gyerek(ha mondjuk rossz volt a válás) de egyébként se mert exszel soha nem akarnék ilyen fajta kötődést(mert ez ugye őrá is tartozik)és egy magzat engem még nem izgat(mert akkor még kisebb mint egy borsószem).Így utólag persze hogy imádod,mert már kötődik hozzá személyiség. Van aki ezt nem tudja elviselni hogy abortuszt végezzen,ezzel nincs semmi baj,de ilyen körülmények között nekem nem menne.de többet nem válaszolok, mert nem akarom elvinni más fele a témát.
2015. jan. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
tudom ígértem hogy többet nem szólok(és bocs hogy mégis) de még annyit, azzal hogy leírtad mennyi probléma volt a várandóssággal már az maga a mártírkodás,mert semmilyen értelemben nem volt értelme ezt hozzá fűzni(mert miért fontos hogy addig anyaotthonban voltál és a többi)...
2015. jan. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

26!

Mondtam màr hogy lesz.rom a màrtírkodós szövegedet?

Jaaaa, nem? Akkor most mondom: l e sz a r o m!!!!!!!!!!!!!!!


Azt gondolsz, hiszel, mondasz amit akarsz.


Amit írtam azèrt írtam mert soha semmilyen körülmènyek közt nem bàntam meg hogy így döntöttem. Ennyi. Pont.

2015. jan. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
viselkedj kulturált lény módjára(vagy legalábbis a korodhoz képest) ha nem írtad volna hány éves a gyereked azt hinném tizenéves vagy
2015. jan. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

26!


Csak a tisztànlàtàs kedvèèrt.... hol írtam hogy anyaOTTHONBAN èltem? Legalàbb a szöveget próbàld èrtelmezni plíííz.

Tudod mi a különbsèg anya otthon ès anyaszàllàs közt?!

2015. jan. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

28!


Ha-ha-ha-ha-ha.


De dràga vagy :-)

2015. jan. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!