Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyilván van, volt, és lesz is...

Nyilván van, volt, és lesz is minden férfi után még élet, és jókedv. De ezt hogyan lehet felfogni, feldolgozni, elfogadni, megérteni?

Figyelt kérdés

Néhány év együttélés, baba tervezése, nő azt hiszi minden rendben van, férfi egyszercsak közli, hogy menj el. Ti mit tettetek/tennétek hasonló helyzetben? Ő a mindenem, legfontosabb a világon, vele akartam leélni az életemet. Mindenki azt mondja, hogy lesz még másik, jobb férfi. Nem ő volt az első az életemben, így van viszonyítási alapom. Én tényleg megtaláltam a "Nagy Őt", mindent szeretek benne, a hibáival együtt. Ő volt a barátom is, mindent együtt csináltunk, tőle kértem tanácsot mindenben. Most, hogy el kellett költöznöm nem tudok mihez kezdeni magammal. Lenne sokminden, amit kellene csinálni, de nem tudok koncentrálni. Nem tudom lekötni magam semmivel. Minden élmény, tárgy stb hozzá köt, ő jut az eszembe róla. Mivel ő volt a barátom is, nincs akivel eltöltsem az időt. Mindig hülyeségnek tartottam, ha valaki azt mondta, hogy nem akar élni. De most én is így érzem. És tudom, hogy semmi értelme annak, ha valaki megöli magát, és én nem is akarom megtenni, csak felülkerekedett rajtam ez az érzés, hogy nincs értelme élnem, nélküle nem megy, belehalok a fájdalomba és szomorúságba.

Valaki, ha tud okosat mondani nekem, kérem írja le. Azon kívül, hogy az idő mindent megold, és vannak jobb férfiak is a világon. Tényleg szeretném jobban érezni magam, és újra élni az életemet, de nem tudok ezen úrrá lenni:(


2010. febr. 5. 12:41
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
100%

Na meg meg az is eszembe jutott most, hogy vigasztaljalak, hogy sokszor az ember ugy gondolja, hogy most dol ossze a vilag, es ennel rosszabb nem tortenhet vele az eletben.

Aztan kesobb olyan jo dolog tortenik, ami ennek a rossznak volt koszonheto! Ha ez a rossz most nem tortenik meg veled, lehet hogy az a jo sem fog megtortenni ami meg var rad!

2010. febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
91%

gondolod h a szívkirályod tett volna ilyet????

ha meg nem az akkor meg minek vele vesztegetni az időt? vár rád valaki, aki igazán szeret és nem tesz majd ilyet....

2010. febr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
100%

En ugyanigy jartam, sot ha belegondolok,h mas novel fogja ugyanazokat a dolgokat csinalni amit velem,akkor ugy ereztem megorulok...:(

Koncentralj a sajat eletedre! Ne vele kapcsoltban irj listat,hanem magaddal kapcsolatban es csak a pozitiv dolgokat ird le. Menj el fodraszhoz, valtoztass a hajadon radikalisan, ha hosszu vagasd le valami szexi bob-ra, ha barna, akkor festesd be szokere,... Jarj edzeni, futni (fusd ki magadbol a banatot), moziba. tudom,h mit erzel,mert nekem is o volt a legjobb baratom,ugyhogy elkoptak a baratok is, de kuldj egy uzit az ismeroseidnek, vedd fel veluk ujra a kapcsolatot, hidd el nem felejtettek el.

Es amilyen az elet,amint jobban erzed magad,majd tuti ujra megtalal es tovabb kisert...

2010. febr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltak előjelei ennek? Csak így lelépett és kész?

Ha lelépett akkor már nincs mit tenni. Lehet, hogy te változtál meg, de valószínűbb, hogy ő. Lehet, hogy túlságosan kiadtad magad, és kiöntötted neki mindened, őszinte voltál vele és ez volt a baj. Nem tudom. Józanul végiggondolva: ő kimondta vége, nincs mit tenni. El kell fogadnod. Őszintén elmondta, ugye nem akarod visszahódítani, és nem akarsz egy olyan emberrel élni, aki már nem szeret téged? Azt tanácsolom, semmisits meg minden emléket róla, nyisd ki magad előtt a világot, légy magad sokat, pihenj, olvass, próbálj ki olyan dolgokat, amiket eddig még nem, próbáld elterelni a gondolataidat, lekötni magad. És ne rágódj rajta! Ismerek olyan embereket, akiket elhagyott a szerelmük, és belebetegedtek. Kifordultak önmagukból. Soha többet nem vállalkoztak semmilyen párkapcsolatra. Te ne légy ilyen! Bízz önmagadba, és hidd el magadról, hogy leszel még igazán szerelmes. Lehet, hogy nem hibáztál, csak egyszerűen ő más irányba halad, neki már más dolgok fontosak!

2010. febr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez nem fog meni egyik percről a másika,de tapasztalatból mondom,hogy lehet rajta segíteni. Kezd el mondjuk sportolni vagy tűzz ki egy célt. Nálam ez személy szerint az volt,hogy bebizonyítom annak aki elhagyott,hogy mennyit veszített velem és a legfontosabb,hogy magamnak is be akartam bizonyítani,hogy egyedül is boldogulok. És mikor végre jól éreztem magam a bőrömben a volt párom bevallotta,hogy most tetszek neki igazán és már bánja a dolgot. A legérdekesebb az volt,hogy akkor már nem érdekelt. Most jó pár évvel később látom csak,hogy minden ember megérdemli azt, aki igazán szereti,és az aki elhagyja nem az igazi volt. Ezzel azt akarom mondani,hogy ha valaki képes elhagyni,akkor mindig mikor szomorú vagy jusson az estedbe,hogy mégse ő volt az igazi,hiszen az igazi soha nem bántana meg.
2010. febr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ. Tényleg segít kicsit, legalább addig eltereli a gondolatomat, amíg olvasom.

Valaki kérdezte mennyi idős vagyok. 26, szóval nem vagyok öreg. Tudom, hogy fiatal vagyok még, és még lesz jópár lehetőségem pasit fogni. Csak gyerek miatt is kezdek kifutni az időből, mivel betegségem miatt azt tanácsolták, hogy lehetőleg 25 éves korig legyen meg. Egy új életet kezdeni, új párt találni, vele kialakítani az életünket, eljutni odáig, hogy babát szeressünk, nem 1-2 év szerintem.

Igen, valószínüleg igazatok van abban, hogy olyannal kellene foglalkoznom, amit eddig nem csináltam. Csak jó lenne egy barát/barátnő hozzá:) De előbb-utóbb biztos megjön az eszem, csak most elég borúlátó vagyok.

Mondtátok páran, hogy az emlékeket semmisítsem meg. Na ez az egy, ami nem menne. Ez sosem ment. Sz.gépről még ki lehet törölni fotókat, de a többi? Ékszerek, használati tárgyak stb? Nem tudom csak úgy kidobni, eladni, elajándékozni.

Valaki írta azt is, hogy ha arra gondol, hogy majd a volt párja ugyanazt csinálja a következő barátnővel... Hát én is így vagyok ezzel. Nem tudom kiverni a fejemből, hogy egyszer majd más valakit fog úgy simogatni, ölelni, csókolni, ahogy velem tette.

Nehéz ügy. Szeretnék egy új szívet, és agyat. Vagy egy időgépet.

2010. febr. 5. 13:47
 17/56 A kérdező kommentje:

ha ő lett volna a szívszerelmem, a nagy ő, akkor képes lett volna megbántani? neki ezekszerint nem én voltam a nagy ő, ezért tud megbántani. de ez nem is szándékos, arról biztos nem tehet, hogy elmúltak az érzései:( nekem ő volt a nagy ő, és nem akartam megbántani.


egy valakinek nem válaszoltam: előjel? volt. visszagondolva. egy hétig csak dolgozott, és dolgozott. Mondta, hogy sok lesz a munka, és értsem meg, nem tud most velem annyit foglalkozni, amennyit szeretne. Mikor letelt az a hét, akkor rákérdeztem, hogy miért ilyen, látom, hogy nem a sok munka a gond csak. Akkor mondta, hogy menjek el.

2010. febr. 5. 13:50
 18/56 anonim ***** válasza:
100%
Éppen egy órája szakítottak velem. Csendes szakítás volt,épp csak annyi,hogy nem,nem veled megyek a busszal,megyek külön vonattal és végleg. Útközben derült ki. Ránéztem az órára,12:50 volt. Most várom a buszomat és a kilátástalan jövőt egyedül. Még utánanéztem. Elment. 24/L
2010. febr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó érzés ez, tudom. Sajnos én is voltam egyszer így, sőt, mi egy másik lány miatt szakítottunk, tehát azonnal járhatott azon az agyam, hogy most vele van, mit csinálnak, őt szereti, vele nevet, vele bújik össze tévénézés közben....


De erőt vettem magamon, mindent kidobáltam, ami rá emlékeztetett, levágattam a hajam, kilakkoztam a körmöm, vettem pár új ruhát, beiratkoztam egy könyvtárba, videokölcsönzőbe, felhívtam régi barátokat/ismerősöket és igyekeztem minél többet társaságba járni, gyakorlatilag csak aludni mentem haza a korábbi közös ágyba.


Eltelt pár hónap, közben kitavaszodott és én már élveztem a madárcsicsergést, a napsütést, a Dunaparti sétákat. Nem néztem hátra, igyekeztem nem keseregni, azt hiszem, egy teljesen új nő lett belőlem.


Hidd el, igaz a mondás: amibe nem halsz bele, az megerősít. Most kiegyensúlyozottan élek, van új szerelmem, épp babát várok és minden a helyére került az életemben.


Nem volt könnyű, de akarnom kellett, mert ha magamba zuhanok, talán bele is döglök a fájdalomba. Örülök, hogy akkor erős voltam, és azóta is hálás vagyok minden akkori tanácsért, amit itt, ezen az oldalon kaptam!

2010. febr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
100%
Örülök,hogy rátaláltam a kérdésedre,mert nekem is betegség miatt 25 alatt kellene szülnöm. Csak mostmár nincs kitől. Csak,hogy tudd:nem vagy egyedül,és pontosan tudom,mit érzel. A buszos 24 éves lány
2010. febr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!