Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyilván van, volt, és lesz is...

Nyilván van, volt, és lesz is minden férfi után még élet, és jókedv. De ezt hogyan lehet felfogni, feldolgozni, elfogadni, megérteni?

Figyelt kérdés

Néhány év együttélés, baba tervezése, nő azt hiszi minden rendben van, férfi egyszercsak közli, hogy menj el. Ti mit tettetek/tennétek hasonló helyzetben? Ő a mindenem, legfontosabb a világon, vele akartam leélni az életemet. Mindenki azt mondja, hogy lesz még másik, jobb férfi. Nem ő volt az első az életemben, így van viszonyítási alapom. Én tényleg megtaláltam a "Nagy Őt", mindent szeretek benne, a hibáival együtt. Ő volt a barátom is, mindent együtt csináltunk, tőle kértem tanácsot mindenben. Most, hogy el kellett költöznöm nem tudok mihez kezdeni magammal. Lenne sokminden, amit kellene csinálni, de nem tudok koncentrálni. Nem tudom lekötni magam semmivel. Minden élmény, tárgy stb hozzá köt, ő jut az eszembe róla. Mivel ő volt a barátom is, nincs akivel eltöltsem az időt. Mindig hülyeségnek tartottam, ha valaki azt mondta, hogy nem akar élni. De most én is így érzem. És tudom, hogy semmi értelme annak, ha valaki megöli magát, és én nem is akarom megtenni, csak felülkerekedett rajtam ez az érzés, hogy nincs értelme élnem, nélküle nem megy, belehalok a fájdalomba és szomorúságba.

Valaki, ha tud okosat mondani nekem, kérem írja le. Azon kívül, hogy az idő mindent megold, és vannak jobb férfiak is a világon. Tényleg szeretném jobban érezni magam, és újra élni az életemet, de nem tudok ezen úrrá lenni:(


2010. febr. 5. 12:41
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:

Mondta nővérem, hogy menjek ki Londonba. De rám még vár egy államvizsga is, és havonta kell gyógyszer, orvosi ellátás. Ezt is meg kell oldani valahogy. De gondoltam rá, hogy nyáron kimegyek. Bár élni szerintem nem tudnék ott, annyira nekem nem tetszik.

Érdekelne a blogod, emilben elküldhetnéd a címét. Örülök, hogy sikerült talpra állni.

Sajnos én is úgy vagyok vele, hogy mindegy miért, csak láthassam. Tudom, hogy nem jó ez. A gond az, hogy kezd velem csúnyán viselkedni, és én nem is adok rá okot. Olyanokat fejemhez vág, amiket nem is tettem, vagy nem én tehetek róla. Ez így még jobban fáj. Valószínüleg sem beszélni, sem találkozni nem kéne.

Most nézegetek aerobic órákat, gondoltam beiratkozom valahova. Csak elég hülye időpontokban vannak kezdő órák...

2010. febr. 6. 12:10
 52/56 anonim ***** válasza:
100%
Utolso elotti vagyok... En sajnos nem Londonban elek, hanem Yorkshire-ben, itt nem nagyon vannak normalis pasik, de pl. neten mar egy csomo baratot szereztem... es egy fiu is van kilatasban. :))Ha en olyan melyrol talpra alltam, akkor neked is menni fog, ne aggodj... :D Tegnap mar az sem hatott meg, hogy megtudtam, hogy valoszinu eppen Velenceben romantikaznak a hetvegen a kiscsajjal... ;))) Ne add fel!!!! :D:D:D
2010. febr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 A kérdező kommentje:
Na szuper, ne is érdekeljen:) ...mondja egy olyan, akit most pillanatnyilag minden érdekel:) Én meg azt tudtam meg, hogy ma egy lánnyal vacsorázik:( De én sem ülök itthon. Elmegyek valahova, és megpróbálom jól érezni magam.
2010. febr. 6. 14:24
 54/56 anonim ***** válasza:

Írtam már ide, sziasztok. Folyamatosan olvasom a fejleményeket. Figyi, szerintem ne tartsd vele a kapcsolatot. Tudom, hogy rohadt nehéz, de így nem tudsz elszakadni soha. Minden szálat meg kell szakítani. Ráadásul írod, hogy kezd parasztkodni veled. Ne írj neki, ne keresd, ne vedd fel neki a telefont! Én is felvettem annó, bánom azóta is, hogy nem voltam elég erős, mert annál tovább ragaszkodtam és reménykedtem. Nincs értelme. Lehet, hogy nála is az van, mint itt írta valaki, hogy "sajnál". Az pedig mindennél rosszabb!

Én is írtam a sportot, örülök, hogy hajlasz rá, hidd el, nem bánod meg! Egyrészt igazán jó formában leszel, másrészt, ha jó társaságba kerülsz egy csomó barátot szerezhetsz. Hajrá kislány!

2010. febr. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Szia kérdező, nagyon remélem, hogy visszanézel még esetleg ide. Teljesen ugyanezek nekem is mostanában az érzéseim, szinte majdnem ugyanez történt velem is, mint veled jó másfél éve. Befejezte részéről, mert egyrészt soha nem érzett irántam ugyanúgy ahogy én, másrészt amit érzett, az is elmúlt. Én is nagyon szeretnék ebből a helyzetből felállni, de vannak nagyon rossz napjaim, amikor bennem is ugyanezek a kérdések fogalmazódnak meg, hogy hogyan lehet ezt elfogadni? Mert az eszemmel lassan kezdem már felfogni dolgokat, de a szívem még megszakad érte. Soha nem szerettem ennyire senkit és amitől nagyon rettegek, félek, hogy soha nem találok még egy ilyet. Tudom, hogy túl kell lépnem, de iszonyú nehéz:'( Vannak napok, amikor kicsit jobb, derűsebben nézek előre, de vannak olyan napok is sajnos, amikor teljesen elveszettnek érzem magam és úgy érzem, örökre a volt barátom meg a kapcsolatunk emléke foglalja le a szívemet. Lassan 2 hónapja már, hogy szakítottunk, 1 hónapja pedig már egyáltalán nem beszélünk, semmiféle kapcsolat nincs azóta, nem nézegetek közös képeket, nem csekkolom a közösségi lapjait..stb, de mégis a rabja vagyok. Ugye te már túl vagy rajta? Mennyi idő, míg ebből kikecmereg az ember? Voltak persze szerelmeim, de azokon 1-2 hónap alatt túlléptem, szóval ehhez képest bakkfitty volt mind. Nagyon el vagyok keseredve, remélem, válaszolsz.
2011. szept. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
Utolsónak. Tudom, közhely, de az idő minden sebet begyógyít. Én is éreztem így és majdnem egy évig tartott a regenerálódás. Azt hittem, sosem múlik el. De aztán amikor nem is vártam, belépett valaki az életembe, aki azóta ma már a férjem. El fog ez múlni, hidd el nekem. Én, ha most rá gondolok, nem érzek semmit, teljesen hidegen hagy. Nálad is el fog jönni ez a pillanat. Tudom, hogy most még ezt el sem tudod képzelni, de így lesz. Én is azt gondoltam, nem találok nála jobbat. Ma viszont azt mondom, hogy a férjem kisujja többet ér, mint ő egészben. Úgyhogy fel a fejjel! Ezt meg kell gyászolni, de idővel könnyebb lesz. Drukkolok neked!
2011. szept. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!