Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyilván van, volt, és lesz is...

Nyilván van, volt, és lesz is minden férfi után még élet, és jókedv. De ezt hogyan lehet felfogni, feldolgozni, elfogadni, megérteni?

Figyelt kérdés

Néhány év együttélés, baba tervezése, nő azt hiszi minden rendben van, férfi egyszercsak közli, hogy menj el. Ti mit tettetek/tennétek hasonló helyzetben? Ő a mindenem, legfontosabb a világon, vele akartam leélni az életemet. Mindenki azt mondja, hogy lesz még másik, jobb férfi. Nem ő volt az első az életemben, így van viszonyítási alapom. Én tényleg megtaláltam a "Nagy Őt", mindent szeretek benne, a hibáival együtt. Ő volt a barátom is, mindent együtt csináltunk, tőle kértem tanácsot mindenben. Most, hogy el kellett költöznöm nem tudok mihez kezdeni magammal. Lenne sokminden, amit kellene csinálni, de nem tudok koncentrálni. Nem tudom lekötni magam semmivel. Minden élmény, tárgy stb hozzá köt, ő jut az eszembe róla. Mivel ő volt a barátom is, nincs akivel eltöltsem az időt. Mindig hülyeségnek tartottam, ha valaki azt mondta, hogy nem akar élni. De most én is így érzem. És tudom, hogy semmi értelme annak, ha valaki megöli magát, és én nem is akarom megtenni, csak felülkerekedett rajtam ez az érzés, hogy nincs értelme élnem, nélküle nem megy, belehalok a fájdalomba és szomorúságba.

Valaki, ha tud okosat mondani nekem, kérem írja le. Azon kívül, hogy az idő mindent megold, és vannak jobb férfiak is a világon. Tényleg szeretném jobban érezni magam, és újra élni az életemet, de nem tudok ezen úrrá lenni:(


2010. febr. 5. 12:41
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy amúgy?:^^
2010. febr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
100%
En az egyik hasonlo nagy szakitasom utan ( ami nagyon megviselt, 3 ev utan megcsalt,megpofozott,mikor kiderult )eljartam minden este edzeni Apammal a varos legfelkapottabb helyere. Este 6 utan tele volt, szuper zene, mozgas. Csak ugy ragadtak ram a fiuk, de en nem akartam ismerkedni. Aztan Apam meseli,`h megint odajott hozzam egy fiu,aki rolad erdeklodott,h van-e baratod, nagyon jokepu, mondtam neki,h nincs menjen oda hozzad beszelgetni...` A fiu oda is jott( tenyleg nagyon jokepu volt ), beszelgettunk aztan egyik este edzes utan elhivott moziba. Szamot csereltunk, randizgattunk 3 hetig aztan egyutt toltottunk egy hetveget es azota (ennek mar tobb,mint 4 eve) egyutt vagyunk. A szakitasra ra 2 honappal ismertem meg. Nekem nagy szerencsem van szuleimmel, mert nagyon lazak es fiatalosak, mellettem alltak, vittek-hordtak mindehova,h kimozduljak.
2010. febr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
100%
Többen írták a sportot, nagyon igazuk van, nekem is így sikerült annó, a leghamarabb kikeveredni egy csúnya szakításból. Elmentem egy családiasabb hangulatú konditerembe, szinte minden nap jártam, és amellett, hogy életem legjobb formáját sikerült elérnem, egy csomó havert és barátot szereztem ott, így hamarosan szinte minden nap volt kikkel találkoznom és eljárni ide-oda. Nekem kb 3 hónap volt mire teljesen kikeveredtem, de sokat dobott az ügyön, hogy az én volt pasim egy nagy szemét volt, így mindig azzal bíztattam magamat, hogy csak örülhetek, hogy megszabadultam tőle. Nagy lamour volt, de azóta is bánom, hogy 3 évet pazaroltam rá, és igaza van aki a gyors összeköltözést ajánlja, mert ha mi is együtt laktunk volna, sokkal előbb kiderülnek a szemétségei, és nem pazaroltam volna rá annyi időt az életemből. Persze azóta én is megtaláltam az igazit, érdemes volt akkor optimistán gondolkodni.
2010. febr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:

26 éves vagyok.


Én is a konditeremre gondoltam, aerobic-ra. Régebben csináltam is. Csak ahhoz pénz kellene, és most kicsit össze kell húzni magam.


Én is szeretném megmutatni neki, hogy tudok nélküle is élni, és nem robbanok le. Kondit egyébként is terveztem, illetve együtt terveztük, de akkor megvalósítom én. Azt beszéltük, hogy néha beszélünk, meg találkozhatunk is majd, ha mindketten lezártuk magunkban ezt. Szeretném megmutatni neki, hogy én igenis talpra tudok állni:)

2010. febr. 5. 15:16
 45/56 A kérdező kommentje:
15:06: akkor neked tényleg szerencséd van. Nekem sosem volt annyira jó a kapcsolatom a szüleimmel, hogy eljárjak velük ide-oda. Szeretem őket, de egyéb okok miatt nem tudok velük eljárni szórakozni. Apám nem is ilyen mondjuk. És érdekes, ha gondom van, valahogy nem tudom a családommal megosztani, egyszer elmondom, ez történt, de nem bírom, ha még 20x rákérdeznek, és siránkoznak.
2010. febr. 5. 15:19
 46/56 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos most 2000km-re elek toluk,ugyhogy bajban is vagyok,mikor nem fut jol a szeker.

Tesod van? Egyebkent en a konditeremben rengeteg fiu-lany baratra tettem szert!

2010. febr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
100%
A buszos lány vagyok,felszálltam,bekapcsoltam a kütyümet és most tudok írni. Köszönöm,amit írtatok. Én is az aerobikra gondoltam,bár nem vagyok eleresztve anyagilag,de egy próbát megér. Minden jobb most,mint ez a magány. Ráadásul hosszú útra megyek,hosszában át kell utaznom az országot északról délre,este tízre érek oda,rettenetes egyedül az,amit együtt terveztünk.
2010. febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:

Van tesóm. Egyik a szomszéd utcában, másik Londonban. Az ittenivel nincs sok közös témánk sajnos. A másik meg messze van ugye...

Sajnálom, buszos lány. Remélem sikerült valahogy pihenned az úton. Mióta voltatok együtt?

Én most értem haza a pakolásból, de még mindig maradt ott cucc. Nem bírtam ki sajnos sírás nélkül, pedig szerettem volna. 4 óra pakolásból 3 órát végigbőgtem:S

2010. febr. 5. 20:12
 49/56 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Nyolc ev utan, szeptemberben szakitottunk veglegesen, aztan ra ket hetre lett egy 17 eves baratnoje(o 24 eves, en 22), azota is egyutt vannak... Azt hiszem azt itt leirtakhoz kepest en sokkal de sokkal jobban kiakadtam. Ket honapig kb. folyamatosan reszeg voltam, buliztam, de csak szarabb lett... Persze ezalatt talalkozgattunk, mert allitolag "sajnalt". Engem meg nem erdekelt miert, csak vele lehessek. Az egesz eletem a porba hullott, ongyilkossagi kiserletem is volt, total kifordultam onmagambol. Nem kivanom senkinek. Most mar eljutottam arra a szintre, hogy lassan lassan le tudom zarni... Utana kozvetlen volt egy kapcsolatom, de ezt nem ajanlom senkinek, mert o nagyon belemszeretett, en meg csak kihasznaltam szegenyt... nagyon banom mar. Nem volt fer vele szemben. nekem is nagyon keves baratom volt, ok is messze, ezert iszonyu nehez volt talpra allni. En kikoltoztem Angliaba most, mert nem tudtam volna elviselni h allandoan latom oket. Tobbek kozt meg akkor elkezdtem egy blogot vezetni, hogy kiirjam a fajdalmam.. Ha erdekel, elkuldom priviben a cimet. Amugy en is sokkal jobban nezek ki mint elotte, ram is kb. ragadnak a pasik, ez sok onbizalmat ad :)))De azert okosan kell csinalni.

2010. febr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
100%

Hat Londonba is kikoltozhetnel, foleg hogy a testvered kint el! A tavolsag ilyenkor nagyon nagyon jo dolog! Az, hogy otthon talalkozni akarsz vele neha, szerintem a leheto legrosszabb dolog! Ugyhogy rajta, irany London! Mi tart vissza? En is kint elek am!:)

Utolso valaszolo, elhiszem, hogy Londonban ragadnak rad a pasik, itt ram is! Hihetetlen, hogy mennyi helyen mennyi pasi nez, ker telcsi szamot, es erzem, hogy vegig neznek, csak ugy. Otthon??? Ilyen nem volt. De itt?! Egyfolytaban. Mar csak ezert is jo itt elni.

Kerdezo, gyere!

2010. febr. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!