Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyezzem a párom boldogságát...

Helyezzem a párom boldogságát az enyém elé?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, mikor középsuliba jártam vékony testalkatú igazi dögös csaj voltam. Viszont aztán szépen lassan elkezdtem hízni, na nem sokat egy kb 50- ről 63-ra. Evvel a kinézettel a páromnak nagyon tetszettem sőt kimondottan imádott, hogy teltebb voltam. Kb 1 éve kitaláltam hogy lefogyok és megint jó csaj leszek... Magamnak sokkal jobban tetszem, most én imádom magam :) de félek,hogy emiatt a párom el fog hagyni, egy olyanért aki kinézetre jobban tetszik neki. 12 éve vagyunk együtt, megszeretnék neki felelni, de ugyanakkor saját magamnak is. Nem tudom, hogy mi lenne a helyes... A kapcsolatunk amúgy jó, nincsenek veszekedések, viták.

2015. jan. 5. 21:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

A karcsú nőket elhagyják? Hol élsz te?


Egyébként kérdező, csak te hiszed, hogy ez probléma. Ugyan miért hagyna el téged -5 kiló miatt? Ne butáskodj már. Biztosan tetszenél neki egy kicsit vékonyabban is. Ráadásul ő az ég világon egy rossz szót nem mondott. Valószínű az a fontos neki, hogy te boldog és magabiztos legyél.


Te elfogadnám őt +-5 kilóval? Na ugye..

2015. jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Ez egyszerű: kérdezd meg!

Ha azt mondja, hogy elhagyna, akkor nem kár érte, menjen csak.

Ha nemet válaszol, akkor megnyugodhatsz.

Ha nemet mond, és később mégis elhagy, akkor legalább a szemébe vághatod, hogy hazudott.


Egyébként ha én szerelmes vagyok valakibe, akkor nem a kilói miatt szeretem, hanem önmagáért. Úgy mindenestől. Az igazi szerelem a szeretet egy fajtája. Ha például a szüleid nagyon meghíznának /lefogynának, akkor már nem adnál nekik puszit, mert undorodsz tőlük? Nem hinném.

2015. jan. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ha pár kiló miatt elhagy, akkor annyit is ér a kapcsolatotok.


Ha együtt maradtok, akkor a következő évtizedekben mindketten fogtok változni.

Normális értékrenddel rendelkező ember nem hagy el valakit csak azért, mert mert meglátott egy "szebbet".

2015. jan. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

bocs, de ha 12 év után otthagy, mert te jobban érzed magad a börödben akkor menjen is.

am az, hogy 14 évesen dögös voltál 50kgval, nem ua, hogy most 26 éves NŐként ez hogy áll, lehet hogy beteges és szexibb voltál NŐként a 63 kg-val, de ezt te látod.

a kg nem minden

2015. jan. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Magyarországon. ..sajnos ezt tapasztaltam, ezt látom mindenütt...nem értem:(
2015. jan. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Hány kiló vagy most kérdező, akarsz-e még fogyni? Milyen magas vagy? Volt-e nézeteltérés köztetek, hogy szerinte már eleget leadtál, de te még folytatnád a fogyást?

És igen, "kinek" akarsz jó csaj lenni?

2015. jan. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Hát, ha annyira 13 kilón múlik mindkettőtök lelki békéje, hogy ezen máris a kenyértörésen kell gondolkodni, akkor azért az egy kicsit gáz. Nem csak neked, mindkettőtöknek.


A kompromisszumos megoldás esetleg segíthet:

Nem kell 13 kilót fogyni, hanem csak hatot-hetet. Így a káposzta is jóllakik és a kecske is megmarad.


De azért mindenképpen javaslom, hogy beszéljétek meg a dolgot magatokkal (főleg te), hogy akkor most az ÉN a legfontosabb az életetekben, vagy a MI.

2015. jan. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"hogy akkor most az ÉN a legfontosabb az életetekben, vagy a MI."


Szerintem ez nem olyan kérdés, amiben számít a MI. Az ő teste, az ő döntése, mert kizárólag ő viseli a következményeket is.

2015. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Korántsem, ugyanis, ha hosszú távra terveznek, egy erőltetett fogyókúra bekavar a hormonokba-termékenységbe. Másrészt meg az a rejtett üzenete a társnak, hogy csak a saját gondolatai a fontosak, és nem konkrétan a súly miatt, de ha ez másban is így lesz, akkor a párja gondolkodóba fog esni, kell-e neki egy diktátor otthonra.

Harmadrészt a kérdés maga: létezik felnőtt ember, akár férfi, akár nő, akinek a boldogsága 12 éves kapcsolatban a saját, vagy a társa kilóin fog múlni???

Állítólag nincs bajotok egymással. Most kreálsz egyet, hogy legyen?

2015. jan. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Szerintem ez nem olyan kérdés, amiben számít a MI. Az ő teste, az ő döntése, mert kizárólag ő viseli a következményeket is."


Hmm...

Tehát ha egy pár az egyik tagja miatt szétmegy, akkor a másik semmiféle következményt nem visel?

Valóban?

2015. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!