Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyezzem a párom boldogságát...

Helyezzem a párom boldogságát az enyém elé?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, mikor középsuliba jártam vékony testalkatú igazi dögös csaj voltam. Viszont aztán szépen lassan elkezdtem hízni, na nem sokat egy kb 50- ről 63-ra. Evvel a kinézettel a páromnak nagyon tetszettem sőt kimondottan imádott, hogy teltebb voltam. Kb 1 éve kitaláltam hogy lefogyok és megint jó csaj leszek... Magamnak sokkal jobban tetszem, most én imádom magam :) de félek,hogy emiatt a párom el fog hagyni, egy olyanért aki kinézetre jobban tetszik neki. 12 éve vagyunk együtt, megszeretnék neki felelni, de ugyanakkor saját magamnak is. Nem tudom, hogy mi lenne a helyes... A kapcsolatunk amúgy jó, nincsenek veszekedések, viták.

2015. jan. 5. 21:54
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Kinek akarsz tetszeni? Magadnak és még sokaknak - párodon kívül - vagy pedig párodnak?

Nem nagyon bízol párodban, ha ezt ekkora súlyú kérdésnek, problémának látod.

2015. jan. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!