Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a volegenyem...

Megcsaltam a volegenyem megbocsátott de van egy feltétele?

Figyelt kérdés
Sok éve együtt vagyunk megcsaltam egyszer de nagyon megbantam. Arra jutott hogy megbocsát de mivel ehez köze van a nehéz életemnek pszichológushoz kell járnom. Mennyire helyes ez a kikötése?
2015. jan. 6. 20:47
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
93%
Nemcsak korrekt, még segíteni is akar. Nem tüneti kezelést ajánl a problémára, hanem a (vélt) okot akarja megszüntetni. Szuper párod lehet, én odalennék egy ilyen pasiért.
2015. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen korrekt, bár sajnálom a vőlegényed, jobb nőt érdemelne.
2015. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen korrekt a kikötése, és nem kér egyáltalán nagy dolgot tőled.
2015. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is teljesen korrekt, sőt megértő, és segíteni akar rajtad, semmi nehezet nem kér tőled. Teljesen helyes a kikötése.
2015. jan. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon szerencsès vagy, hogy ilyen pàrod van.
2015. jan. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
76%
Felvilágosult gondolkodású, jót akar Neked és ezért ez a kikötése. Nem játszmázik, nem zsarol, hanem veled tervezi a jövőt, veled szeretne élni és a Te érdekedben tette ezt a kikötést.
2015. jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
6%
Nekem ez egy kicsit zavaros.A barátod is pszichológus, hogy kapásból megállapította, hogy köze van a megcsalásnak a nehéz életedhez?Mégis hogy gondolta?Addig kel járnod amíg a pszichológus igazolni fogja , hogy most már soha többé nem fogod megcsalni?Még ha mindketten mennétek , hogy egy kívül álló hogyan látja ezt az egészet.Nem tudjuk pontosan mit tartalmaz a "nehéz életed", aminek köze van a megcsaláshoz. Így egy kicsit fura ez az egész. A nehéz életed miatt , vagy inkább a megcsalás miatt küld pszichológushoz? Ennyi info alapján én akkor mennék, ha ő is jönne a pszichológushoz.
2015. jan. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 viktorvarga ***** válasza:
14%
biztos jó csaj lehetsz vagy gyerek van mert ezt nem sok mindenki tűrné el,szegény gyerek ellehet keseredve és elkeseredésében ezt találta ki.a pszihologus müködhet mert hát agyba dől el minden...
2015. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
32%
Mi köze van a nehéz életnek a megcsaláshoz?
2015. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim válasza:
0%
Egyszer vagy többször tetted meg? Szerelem volt vagy csak jobban élvezed a másikkal?
2015. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!