Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a volegenyem...

Megcsaltam a volegenyem megbocsátott de van egy feltétele?

Figyelt kérdés
Sok éve együtt vagyunk megcsaltam egyszer de nagyon megbantam. Arra jutott hogy megbocsát de mivel ehez köze van a nehéz életemnek pszichológushoz kell járnom. Mennyire helyes ez a kikötése?
2015. jan. 6. 20:47
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Szerintem fontosabb, hogy Te mire jutottál.Te hogy érzed,Valóban köze van a megcsalásodnak a "nehéz életednek", és úgy érzed, hogy szükséged van pszichológusra?
2015. jan. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
52%

Én kidobnálak.

30F és nős vagyok.

2015. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
13%

Itt szinte mindenki úgy tesz, mint ha egy megcsalás rettentő ritka lenne egy párkapcsolatban. Előbb-utóbb szinte mindegyikben előfordul.

Vagy esetleg egyesek úgy gondolják, nekik lehet, de a párjuknak nem?

2015. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Egyébként kérdező, ha tényleg megbántad, amit tettél, akkor miért beszéled még pluszba ki itt egy ilyen helyen még a párodat is? Ő megbocsátott, segíteni akarna, és még te kételkedsz a szavába, és kibeszéled, mintha kb. azt várnád, hogy mindenki szidja neked és azt mondják neked, hogy jogtalan a kérése?! / Szerintem tényleg nem ártana egy pszichológus neked! /
2015. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
66%
23: itt többen nem a megcsaláson vannak kiakadva, hanem azon, hogy a párja megbocsátott és még is a kérdező kételkedik a párjában stb.
2015. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
De mihez van köze a nehéz életdnek? Ahhoz, hogy megbocsájtott vagy, ahhoz, hogy megcsaltad?
2015. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
0%
25öst megint ki volt azaz idióta aki leszavazta?
2015. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Csak majd nehogy megcsald a pszichológussal is!!!
2015. jan. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert megcsalta a párját , és a párja ilyen feltételhez köti a megbocsájtást , nehogy már meg se merje kérdezni, hogy helyes e ez a kikötése? Először is ha valakinek megbocsájtok akkor nem fogom feltételhez kötni. Kiköthetek feltételeket de az Istenért ,...azt ne nevezzük megbocsájtásnak.Valóban itt sokan úgy beszélnek mint ha rendkívül ritka és mintha valami nagyon gonosz tett lenne a megcsalás , és ezért örüljön , hogy "így megúszta", "megbocsájtott és csak pszichológushoz kell járnia.Kezdem azt gondolni, hogy lehet hogy a párjának van nagyobb szüksége a pszichológushoz.
2015. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
29: csak egy dolgot felejtesz el, hogy a kérdező maga írta, hogy nehéz élet helyzet miatt tett így. Amiből teljesen jogos a párja részéről, hogy pszichológushoz menjen a kérdező, és azt oldják meg, mert ha tényleg csak, azért lépett a lány félre, akkor igen is itt az ideje kezelni a fő problémát és igen is szabhatja feltételnek, mert miért akarná a társa esetlegesen újra átélni? Ja, és a kérdező nem írta, h a pasi kente-e volna arra, vagy a kérdező maga hivatkozott-e rá, vagy mindketten erre az indokra jutottak-e.
2015. jan. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!