Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gazdag jóképű barátomat, hogy...

Gazdag jóképű barátomat, hogy megfogja a barátnője felcsináltatta magát. Mit tehet ilyenkor? Hogy beszélje rá az abortuszra?

Figyelt kérdés
A srác 29 éves, a barátnője 18. 11 hónapja vannak együtt. 2 hónapos terhes.
2015. jan. 22. 09:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
61%
Jó a csaj különben? Vedd el feleségül te, így megmentheted a barátodat:DDD
2015. jan. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 anonim ***** válasza:
83%

És amikor együtt voltak nem esett le neki hogy a csaj soha nem veszi be a tablettát?... feltéve ha nem csak szexelni jártak össze. Vagy nem kérdezte meg milyet szed, mennyibe kerül stb? Bár lehet bután hangzik a dolog de míg nem laktunk együtt párom mindig megkérdezte, hogy most épp mennyibe kerül, ha együtt voltunk pár napot akkor meg mindig megszólalt az emlékeztető, stb.

Szóval oké hogy ezt hazudta marha ronda dolog volt tőle hazudnék ha azt mondanám, hogy nem, de nem értem hogy a barátodnak hogy nem esett le, hogy nem szedi a csaj a gyógyszert, ha pl pár napot együtt töltöttek....

2015. jan. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 anonim ***** válasza:
89%

Miért kell kihangsúlyozni, hogy a barátod gazdag és jóképű? Talán a lány ronda? :)

29 évesen nyugodtan már családot alapíthat a barátod :)

Ha meg csak kefélgetni akarta a kislányt, akkor valóban gumit kellett volna húznia.

2015. jan. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 anonim ***** válasza:
85%

Nem arról van szó, hogy ne bízzunk a partnerünkben! Arról van szó, hogy hiába 21. század, nincs 100%-os védekezési mód. Spirál, tabletta, óvszer mellett is van esély a teherbeesésre, amúgy a tájékoztatóján is feltüntetik minden ilyen terméknek. Ha valaki teljesen biztos benne, hogy nem akar gyereket, az mindent megtesz ennek érdekében, tehát ha a barátnő szedi a gyógyszert, a pasi felhúzza a gumit. Így máris sokkal jobbak az esélyek.


De azt nem tartom felnőtt magatartásnak, hogy csak az egyik fél tesz a védekezésért, és ha beüt a ménkű, mutogat rá, mint egy ovis, hogy ,,ő tehet róla". Mert ez nem így van. A szexuális kapcsolat azt is jelenti, hogy mindkét fél tudatában van, hogy bármikor gyerek lehet belőle. Még meddőnek mondott embereknél is fordul ilyen elő, nemhogy egészséges, erejük teljében lévő fiataloknál!


A jog pedig egyértelmű: a döntés joga a nőé, az anyagi felelősség alól pedig nem lehet kibújni.

2015. jan. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 anonim ***** válasza:
87%

"ezek szerint tök normális, hogy nem bízhatok a partneremben, hogy védekezik-e, így jártam"


Igen, így van. Azzal feküdj le védekezés nélkül, akivel gyereket is vállalnál! Amíg nem akarod, húzz gumit, mert az a biztos, amit te magad teszel meg!

Pofonegyszerű képlet. N31

2015. jan. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 anonim ***** válasza:
80%
Nem arról van szó, hogy nem bízhatsz meg a partneredben, de szerintem azért ez nem úgy működik, hogy megkérdezem a másikat szedi-e a tablettát azt mondja igen én meg akkor úgy vagyok vele hogy ja akkor oké. Ha nem volt olyan cseles a csaj hogy naponta beszedett valami kis cukorkát a pasi előtt hogy jaj neki ez a tablettája, szóval hogy hihető legyen a sztorija, akkor sajnálnám is a pasit. De itt szó sincs ilyenről, csak hogy azt hazudta hogy szedi. Ezt ha icipicit is odafigyel a pasi akkor igenis észre vehette volna, hogy rohadtul nem szed a kiscsaj semmit se! Mi is mikor ennyi ideje voltunk együtt volt hogy pl ketten váltottuk ki a tablettám mert pont nálam volt a recept és akkor is találkoztunk, vagy volt hogy megkértem hogy váltsa ki, stb. Náluk volt ilyesmi? Vagy csak a nagy bizalom volt hogy úgyis szedi a tablettát és innentől kezdve meg nem érdekelte a dolog?
2015. jan. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 anonim ***** válasza:
86%

Amúgy ha rendesen szedte, akkor is van rá esély. A statisztika szerint 100 nőből 1-2 esik teherbe egy év alatt tabletta mellett. Azért az elég nagy arány sajnos, főleg, ha épp te vagy a párod a 100-ból az az egy.


[link]

2015. jan. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 anonim ***** válasza:
96%

Van rá konkrét bizonyíték, hogy nem szedte?

Már több mint egy éve szedtem a bogyót (előtte volt egy nem kívánt terhességgem, így szinte mániákusan ügyeltem) mikoris volt egy fantasztikus tüszős mandulagyulladásom. 10 injekcióval kezelték ki. A kezelés után öt nappal elfogyott a gumi. Kicsit ittasak is voltunk.

Reginának hívják és négy éves.

Amit a haverod tehet: elmondhatja a lánynak a hogyantovábbot. De ez nem menti fel a kötelességei alól.

2015. jan. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 anonim ***** válasza:
85%

Gazdag, jóképű barátod így járt. Ha van pénze, akkor no para, fizessen, legközelebb meg húzzon gumit.

Pedig biztos tökéletes gyerekük születne, hiszen apa jóképű, anyukának meg esze van....

2015. jan. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 anonim ***** válasza:
5%

Kérdező, támadt egy ötletem, a barátod mondja azt a lánynak, hogy ha számára fontosabb egy embrió a kapcsolatuknál, akkor viszlát, és tőle ne számítson másra, csak a kötelező tartásdíjra az apasági vizsgálatot követően, és slusz, csinál amit akar. Ha viszont tényleg őt szereti, és miatta bevállalja az AB-t is, akkor feleségül veszi.

Mert ha bejön, akkor ugye két lehetőség van:

1, a lány tényleg nagyon szereti, abszolút érdemes megtartani, akár holtomiglan-holtodiglan.

2, ennyire pénzvadász, akkor meg pár hónap után el lehet válni, bármiféle 18 éves meg élethosszi kötelezettségek nélkül.

2015. jan. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!