Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gazdag jóképű barátomat, hogy...

Gazdag jóképű barátomat, hogy megfogja a barátnője felcsináltatta magát. Mit tehet ilyenkor? Hogy beszélje rá az abortuszra?

Figyelt kérdés
A srác 29 éves, a barátnője 18. 11 hónapja vannak együtt. 2 hónapos terhes.
2015. jan. 22. 09:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mit pattognak egyesek a korkülönbségen!!!???

A srácnak baba arca van, 20-nak nézik, full laza fiatalos. A kis csajnak meg karakteres koravén arca van 25nek néz ki. Tehát a férfit nézi fiatalabbnak. Ráadásul a nőci talpraesett, okos, kedves, intelligens, házias, család centrikus, hűséges tök normális.

2015. jan. 22. 10:21
 32/79 anonim ***** válasza:
96%

"Ráadásul a nőci talpraesett, okos, kedves, intelligens, házias, család centrikus, hűséges tök normális."

Hát akkor a gazdag, jóképű barátod megfogta az isten lábát! Vegye el!

2015. jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 anonim ***** válasza:
86%

Azt írod, családcentrikus. Szerintem innentől kezdve kb. nulla az esély rá, hogy megválna a gyerekétől. Én is voltam kamaszlány, nekem is voltak tinikapcsolataim. Egyet azonban biztosan tudtam, babát nem fogok elvetetni. Ezt tudta mindenki a környezetemben, szóval nagy meglepetés nem lett volna, ha teherbe esek és meg akarom tartani. Szerencsére én szerencsésebb voltam.


Azt akarom csak ezzel mondani, hogy 11 hónap alatt bizonyára azért kiderült, hogyan gondolkozik ilyen téren a lány. Nem egy egy éjszakás kalandról van szó, hanem közel egy évről, tehát csak szóba kerültek a felek hosszabb távú tervei.

2015. jan. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 anonim ***** válasza:
89%
Na, de akkor most mi is a gond? Mivel 11 hónapja együtt vannak, nem csak egy kis kaland a pasinak, gondolom én. Ha amúgy jól megvannak, akkor most miért ez a nagy para? A haverod már 29 éves, akár családot is alapíthat. Ha ez a lány ilyen jó tulajdonságokkal rendelkezik, ahogy írtad, akkor? Amúgy gyógyszer mellett is lehet terhes, nem biztos, hogy átvágta. AZ én volt férjem összejött egy kolléganőjével, akinek nem lehet gyereke. Az exem nem is akart több gyereket. Decemberbe volt 1 éve hogy összejöttek, akkor már másfél hónapos volt a kicsi. Az orvosa is csak annyit mondott, hogy csoda. 1% esélyük volt.
2015. jan. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 Kései Sirató ***** válasza:
71%

Szeretik egymást? Ha igen, akkor miért kell szakítani egy terhesség miatt? HA két ember szereti egymást és közös gyerekük lesz, az miért akkora baj? A lány elég fiatal, de ha már adott a helyzet, miért kell rábeszélni az abortuszra? Akkor már inkább szülje meg és adja örökbe!

Szóval ez a legfontosabb kérdés, hogy szeretik-e egymást. (?) HA a barátod nem szereti a lányt, csupán 11 hónapig arra kellett, hogy szexeljen vele, akkor a barátod nem egy ideális férfi, nagyon önző.

2015. jan. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:
14%
... látom megvolt a reggeli etetés, büfike, megérkeztek az anyucik, akik lepontozzák a kiírt kérdésre, - a " Hogy beszélje rá az abortuszra?" - adott választ, és ontják a bölcsességet, hogy miért NE akarja rábeszélni...
2015. jan. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
98%

Feriátyátoknak az a nagyon határozott véleménye, hogy a gazdag, jóképű haverodnak ez volt élete legdrágább dugása.

A testépítőn meg szétröhögtem magam :D jó ez az oldal!

2015. jan. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim válasza:
100%

:D

Na ennek örülök utolsó.

Figyelj ez hatásos volt,gyerek témát nem hozta fel ne félj.

Egy pasi is kövessen el mindent ha akar vagy ha nem akar gyereket. :)

2015. jan. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 anonim ***** válasza:
31%
Én beszélnék a lány szüleivel. 18 éves, szinte még gyerek. Elmondanám, hogy mi a helyzet, azt is, hogy állítása szerint tablettát szedett. Megkérném őket, hogy segítsenek beszélni a fejével, ne szúrja el 18évesen az életét.
2015. jan. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a kérdező maga a "jóképű gazdag barát", máskülönben nem lovagolna ennyit ezen a kérdésen.
2015. jan. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!