Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az, hogy egy férj/társ nem...

Mi az, hogy egy férj/társ nem végez házimunkát? Hogy gondolja, hogy ők nem csinálnak semmit?

Figyelt kérdés
És ha kell, akkor sem segítenek?
2010. máj. 27. 13:40
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
18%
Akkor legközelebb szereld össze te a szekrénysort, fúrd fel a könyvespolcot, ha megvan, akkor van helye a kérdésednek.
2010. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
19%
Na ne is várd el, hogy mosogassak, főzzek. Vannak olyan dolgok, amit inkább az asszonyra hagyok. Takarítás se az én feladatom, de segítek ha kell.
2010. máj. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
85%
Én nő létemre megcsinálom mindezt sőt még többet is pedig nem lenne kötelező.Van aki igy gondolkozik valaki úgy,meg kell a pasival beszélni hogy ez így nem megy.Nem kell mindent megcsinálni csak ha az ember kéri segítsen.
2010. máj. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
86%
Ez nagyon nem igaz! Persze, biztosan van ilyen is. De! Az én párom nem ilyen abszolút! Nem kellene általánosítani! Te mit szoktál csinálni, segíteni a párodnak?
2010. máj. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
92%
az egyik exem volt ilyen. nagyon nem is jöttünk ki emiatt, (no meg más miatt sem). mert az anyja arra nevelte hogy neki semmit nem kell csinálnia és a házimunka és a főzés a nő dolga. azon kívül hogy vágott egy szelet kenyeret magának nem csinált semmit. elvárta hogy elépakoljunk mindent és kaja után el is pakoljunk. szerintem ez nevelés kérdése.mostani párom mindent megcsinál, ha kell főz ,mos, takarít. de szerintem a közös főzés az egyik legjobb dolog :)
2010. máj. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
76%
Előző vagyok(az eleje az elsőnek szólt)
2010. máj. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
41%
Persze az nálunk sem igaz, hogy főz, mos és takarít... Nem is várom el! Az a nő dolga szerintem. Az más, ha néha segít, de én ilyet nem várok el a páromtól.
2010. máj. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
90%

Az én férjem sem csinálja, mivel annyit dolgozik, hogy alig van itthon. Max este esik be az ajtón, vagy éjjel is dolgozik. Igaz, mikor terhes voltam, azért olyanokat megcsinált, hogy porszívózás, mosogatás. De mondjuk arra sosem kérném, hogy pl. kiteregesse a ruhákat (a ruhák érdekében :-) )

Azért ha vmi komoly okból segíteni kéne a feleségnek, és tudna de nem csinálja, az bunkóság.

2010. máj. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk a házimunka a nő dolga, csak ha valami nehezebb van (valamit árébb kell rakni stb.. takarításnál) akkor segítek. Én kint szoktam dolgozni mindig, nincs időm, hogy még mellette takarítsak, vagy főzzek. Mivel kertes házban lakunk falun, ezért mindig van dolgom. Én nem várom el a feleségemtől, hogy permetezzen, lemetsze a fákat, füvet nyírjon, kapáljon, ásson, és az eszterga gép mellett dolgozzon, ezért ő sem várja el, hogy a női feladatokat én csináljam! Mosás, takarítás, főzés stb...
2010. máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
94%
Embertől függ.Az én férjem imád főzni,és rendszerint ő is főz..Ha itthon van ki is mos.(teregetni nem szokott),de én ha olyan kedvem van kifestem az egész lakást,vagy csempézek...A fiam 18 éves,de ő is szokott házimunkát végezni..Pl: ő rendszeresen porszívózik,és néha el is mosogat..
2010. máj. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!