Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerek vagy társ? Melyik...

Gyerek vagy társ? Melyik mellett döntenél?

Figyelt kérdés
Melyik a fontosabb, melyikhez ragaszkodj? Persze ha a társ nem akar gyereket, vagy valamiért nem lehet neki. Ott hagynád egy másikért vagy nem?
2010. febr. 8. 13:08
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Sosem hagynám el azért a férjem mert neki nem lehet gyereke! Szerintem ez egy nagyon csúnya és álszent dolog! Hiszen megigérték egymásnak hogy jóban rosszban kitartanak egymást mellett! Egy meg nem született gyereket nem lehet fontosabb a páromnál. Különbenis annyi árva gyermek van a világom akin lehet segíten és még az is előfogdulhat hogy més sikerül a saját gyerek. De ha már van gyerek akkor is azt tartom normálisnak, hogy anya+apa és a gyerekek, és nem pedig a mai divatot hogy Gyerekek <3333+anyaszolga hangyányi betűkkel és valahol ott hátul az apa. És akkor még csodálkoznak hogy mennyi válás meg minden van... Szerintem a gyerek is akkor érzi jól magát ha ő egy egyszerű gyerek lehet akinek alkalmazkodni kell a családhoz és nem ő a világ csodája. Szerintem az csk tehet lenne neki.

De amúgy ilyen gondom nincs én nem akarok gyereket, és szerencsére találtam ehhez megfelelő párt.

2010. febr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
24%
HA én gyereket szeretnék és a páromnak nem lehet vagy nem akarna elhagynám,mert elöbb utóbb ugyis rámenne a kapcsolat.28/N
2010. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
semmiféleképpen sem hagynám ott a társam egy gyerekért.
2010. febr. 9. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
0%

És merre van a kérdező?????

Neki mi az álláspontja ezzel a kérdéssel kapcsolatban? Vagy csak egyszerűen nem mer dönteni?

Amúgy remélem, hogy rájött h innen nem fog kapni megoldást, mivel a gyerek előtti és utáni szakasznak teljesen más a fontossági szempontja mindenkinek.

2010. febr. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
19.02 Az a baj, hogy az elején akart, most meg azt mondja, nem akar. nem tudom, én a szívem mélyén azt gondolom, jó lenne, és ő is jó apa lenne, de nem tudom, a megérzésemnek, vagy az ő éppen aktuális szavainak higyjek-e.
2010. febr. 9. 11:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!