Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerek vagy társ? Melyik...

Gyerek vagy társ? Melyik mellett döntenél?

Figyelt kérdés
Melyik a fontosabb, melyikhez ragaszkodj? Persze ha a társ nem akar gyereket, vagy valamiért nem lehet neki. Ott hagynád egy másikért vagy nem?
2010. febr. 8. 13:08
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
31%

kedves 24 éves lány! látom Neked nem volt, gyerekszobád, hamár itt tartunk. képzeld, az ország nemcsak putriból áll :) és van, aki felelősséggel vállal gyereket. persze a "csak a gyerek" álláspontot én sem tartom jónak, de ez a magánvéleményem, amit le is írtam (én írtam, hogy ezért nem hagynám el). de ez a stílus meg, amit mgengedsz magadnak idegenkkel szemben, éretlenségre és bunkóságra vall. próbálj rajta változtatni.


egy nem putriba szülős, 28 éves anyuka

2010. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Hiába van a sok szöveg, hogy "Az én gyerekem rendes.", a való élet mást takar... Így a válaszom: társ, vagy inkább a magányos magány.

F/26

2010. febr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Újra én: a L/24 re gondoltam az előbb véleményegyezés tekintetében.
2010. febr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
én nem hagynám el ha nem lehetnek gyerükünk akkor sem
2010. febr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
16%

> Normális esetben ugyanannyira szereted a párod, mint a gyermeked.


Látszik, hogy még nincs gyereked :) Nekem a gyerekem a LEGELSŐ a világon. A nejem a második a sorban.


Ha a párom nem akart volna gyereket, én meg igen, akkor igen, elhagytam volna. Szerintem ebben mindenképpen passzolni kell.

2010. febr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
18%

Én mindig úgy gondoltam, hogy a párom az első az életemben. Nem hagynám el senkiért. Aztán megszületett a kisfiunk, és Ő lett a legfontosabb.

Most úgy gondolom, hogyha a párom nem akart volna gyereket elhagytam volna.

2010. febr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
68%
Rá kellett jönnöm, hogy nekem se társ, se gyerek nem kell. Sajnos társam már van és nem hagyhatom el.
2010. febr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
82%
Csatlakozom az elottem szolohoz. Gyerek nekem sem kell. van egy ferjem akit imadok, es annyi pont eleg!
2010. febr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
36%
Ha én nagyon akarok gyereket ő meg nem akar, akkor az akkora különbség, hogy semmi keresnivalónk egymás mellett.
2010. febr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
18%

24/L ilyen stílussal ne várd, h elfogadják az álláspontodat! Attól, h te nem akarsz gyereket, vagy mittudomén, még nem kell azt hinni, h mindenki, aki akar, álszent. Hol élsz te? Szánalmas vénlány leszel így.


Kérdező, ne tedd egy lapra a nem akar gyereket a nem lehet gyerekkel. Az első egyértelműen lapát, a műsik egyértelműen nem. Amúgy állítólag az a jó házasság, ahol a gyerekkel együtt is az ember párja a fontosabb a másiknak, bár elég ritka az ilyen :( Ez nem azt jelenti, h a gyerek nem majdnem ugyanolyan fontos.

2010. febr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!