Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok évvel ezelőtt elhagytam a...

Sok évvel ezelőtt elhagytam a feleségemet és a gyerekemet. Hogyan fogadtassam el újra magam velük?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy nő és nem tudtam ellenállni neki. Szép volt kedves és fiatal. Sajnos semmi nem lett a kapcsolatunkból. Elhagyott. Sokáig éltem alkalmi kapcsolatokban. A gyerekemtől is eltávolodtam. De szeretnék újra az életük része lenni.

Mivel tudnám jóvátenni ballépésemet?



2015. márc. 6. 11:14
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
88%
Az én apám ugyan ezt csinálta. Elment utána megpróbálta visszakönyörögni magát, de én akkorát csalódtam benne hogy egyszerűen nem is érdekelt mi van vele. Mikor meghalt a temetésére se mentünk el. Lett másik apám, akire mindig számíthattam, őt nevezem mai napig apának nem azt a másikat aki a saját élvezetét tette a családja elé.
2015. márc. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen járható út,ha próbálsz a része lenni az életüknek,de ha nem megy,fogadd el...
2015. márc. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
71%

Megpróbálhatsz segíteni nekik azokban a dolgokban, amiket a volt családod igényel. Ha nem igényelnek semmit sem belőled, akkor ne erőltesd.

Ha annakidején egy nőcske fontosabb volt a saját gyerekednél, akkor előfordulhat, hogy nagyon haragszanak rád, és az a véleményük rólad, hogy semmi kötelességtudat és semmi tisztesség nincsen benned, csak mész a farkad után...

2015. márc. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
12%
De mindenbe beletörődni se lehet,édeseim.Aztán jöhettek lepontozni.
2015. márc. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
73%

Ha a volt feleséged lennék, sehogy. Ha elfogadom, hogy hibáztál, és megbocsátom, akkor is csak egy idegen lennél az életemben, akire nem vagyok kíváncsi. Nem olyan emberrel fogok kezdeni, aki egyszer már átvágott.

Ha a gyerek lennék, átgondolnám, kíváncsi vagyok-e rád.. De maximum távoli ismerősi viszonyról lehetne szó, fél évente egyszer beszélnénk, és annyi. Apának nem tartanálak, aki elhagyja a gyerekét, az nem az. Csak egy ismerős.

2015. márc. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
71%
Avolt feleségednek ne akarj az élete része lenni,csak a gyereknek.Azt meg beszéld meg az asszonnyal.
2015. márc. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
79%
Ez valami vicc ugye? Te se gondolod komolyan. Most úgy szottyant kedved, hogy foglalkozol a gyerekeddel, mert a szép, kedves, fiatal nőd elhagyott? Ez tuti valami kamu kérdés, vagy csak provokatív próbálsz lenni?
2015. márc. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
74%
Sehogy. Nálunk ugyanez volt a történet, az exférjem jött volna vissza, de már nem kellett. Semmit se éreztem ránta, csak az undort. Kiderült, hogy nem lehet rá számítani, a gyerekeknek pocsék apja, akkor minek? Semmi se maradt benne amit szeretni lehet. Gyerekek is tojnak rá, pedig nem neveltem ellene őket, csak látják ők is, hogy milyen az apjuk.
2015. márc. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
78%

27: "elfelejteni nem is kell. De megbékélni és megbocsátani meg lehet, esetleg megpróbálni újra kezdeni is"


Megérteni meg lehet az ilyet, meg is bocsátani, de mégis miért kellene újrakezdeni, ha a másik félnek nincs rá igénye?

2015. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!