Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők ti hogyan reagálnátok ezt le?

Nők ti hogyan reagálnátok ezt le?

Figyelt kérdés

A munkatársammal elég jóban vagyunk sokat viccelődünk, chaten szoktunk néha beszélni ha éppen írok neki. Azért bevallom nem közömbös számomra de párkapcsolatban van nagyon nem is kavarnek be, de ha felém nyitna nem utasítanám el.

Minap is írtam neki egy közös iszogatás kapcsán.

Majd válaszként jött a párjátol levél, hogy jó lenne ha nem írnék neki hanem magammal foglalkozzak.

Hirtelen nem is tudok erre mit reagálni, ti mit írnátok vissza?


2015. márc. 20. 21:14
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
Írtam a megemlitett férfinak az volt a válasza, hogy mindent megbeszélnek a párjával.
2015. márc. 20. 21:30
 12/47 anonim ***** válasza:
91%
Nem írék vissza, elszégyellném magam. Nehogy még nekem álljon feljebb, amikor épp más párját kóstolgatom és az illető az orromra koppint, hogy eddig és ne tovább.
2015. márc. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
83%
Kis ribizli vagy. Ilyeneken szoktak röhögni otthon vacsi közben a párok. Biztos látszik rajtad, hogy ki vagy éhezve. üdv, egy házasságban élő nő :)
2015. márc. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a munkatársad kérte meg rá, hogy finoman koptasson le téged, de ne frusztráld azzal, hogy erre rákérdezel egyszerűen hanyagold. Ha keres nem így volt és beszélhettek tovább
2015. márc. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell olyan emberre nyomulni, aki párkapcsolatban van. Jól tette a csaj, hogy helyre tett.
2015. márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
96%
Inkább keress szabad pasit flörtölésre. Jobban jársz.
2015. márc. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
94%

A mi házasságunk is ilyen, mindent megbeszélünk. Velem mondjuk ki szeretett volna kezdeni egy pasi, nagyon kavarta a témát, én meg mondtam hogy bocsi, csak hogy tudd, én ezt szóról szóra meg fogom otthon beszélni a férjemmel... vette a lapot :)

Én az ilyen őszinte házasságra szavazok, az asszony majd nem lesz ilyen féltékeny, ha rájön, a férje tényleg nem csapja be... te nem kapsz majd levelet, nyugi, de mást se.

2015. márc. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:

Nem azt kértem, hogy engem szidjatok. Hanem hogy ha írnátok akkor mit.

De úgy latszik mindenki mutogatja a párjának ha írnak neki és a pár masik fele elkuldi a fenébe az is természetes.

2015. márc. 20. 22:05
 19/47 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell semmit visszaírni, ne foglalt pasira hajts ezután és szégyelld el magad alaposan. Elég világos, hogy a pasas csak egy jó ismerősként kezel téged és mesélt a párjának arról, hoyg van egy jófej kollégája, csak az meg tud a sorok között olvasni (hiába, néhány férfi olyan egyszerű ilen téren, mint a faék) és szépen helyre rakott téged, hogy legyél szíves ne oda szarni, ahol más eszik.
2015. márc. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó, ezt aztán jól megmondtad :D
2015. márc. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!