Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők ti hogyan reagálnátok ezt le?

Nők ti hogyan reagálnátok ezt le?

Figyelt kérdés

A munkatársammal elég jóban vagyunk sokat viccelődünk, chaten szoktunk néha beszélni ha éppen írok neki. Azért bevallom nem közömbös számomra de párkapcsolatban van nagyon nem is kavarnek be, de ha felém nyitna nem utasítanám el.

Minap is írtam neki egy közös iszogatás kapcsán.

Majd válaszként jött a párjátol levél, hogy jó lenne ha nem írnék neki hanem magammal foglalkozzak.

Hirtelen nem is tudok erre mit reagálni, ti mit írnátok vissza?


2015. márc. 20. 21:14
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
73%
Igaza van a barátnőjének. Foglalkozz magaddal inkább.
2015. márc. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
88%
Elfogadhatatlan? Szerintem inkább az elfogadhatatlan, hogy ráírogatsz, meg nyomulsz rá. Nyilván a pasinak nem jelentesz sokat, sőt, inkább teher vagy, ha inkább megmutatta a barátnőjének a soraidat, minthogy majd egyszer véletlen vegye észre, hogy van egy "rajongója", és kellemetlen helyzetbe kerüljön miattad. Gondolj bele, lehet, hogy észrevette ős is, hogy nyomulsz, de mivel van esze, a kollégád stb. nem tudta kellően diplomatikusan kezelni, hogy hagyd már békén a pi..ba, őt várják otthon, ha valakivel munka után iszogatna, találkozna az nem te vagy. "chaten szoktunk néha beszélni ha éppen írok neki." magyarul ő nem keres, te írogatsz neki. Nem szégyelled magadat? Nincs mivel elütnöd a szabadidőd?
2015. márc. 21. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
89%

Jaj,de gàz nők vannak manapság...

Ne írjál semmit,le lettél koptatva,ha visszaírsz,csak még nagyobb hülyét csinàlsz magadból.

2015. márc. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
87%

Ha tudnám, hogy van barátnője, és márpedig te bizonyára tudtad, eleve megtartanám a két lépés távolságot, még ha tetszik is az illető. Én se örülnék, ha valami cafka a barátomnak tenné a szépet a hátam mögött, és jogos a kollégád barátnőjének kiakadása is.


Állj odébb, ez a vonat már elment.

2015. márc. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
56%
Azért a nemeket tisztázhattad volna, mert zavaros, amit írsz.
2015. márc. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
82%

Akkor is számomra elfogadhstatlan, hogy valakinek írok és egy másik fél reagál rá.


Fura nézeteid vannak. Más párjára ráhajtani az tisztességes és elfogadható, igaz?

2015. márc. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem szánalmas, hogy a barátnő írt vissza. Szegény valószínűleg nincs biztonságban ebben a kapcsolatban, nem bízik a párjában.
2015. márc. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
77%
nem tudjuk, hogy a barátnő írt vissza, lehet, hogy a pasi a barátnő nevében, mert máshogy nem bírja lerázni...
2015. márc. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

Én is igy gondolom, hogy miért ő írt?

Kérdeztem is a párjátol mert megkerdeztem utána tőle, hogy ez mégis mi volt.

Egyszerűen annyit mondott, hogy a párja szerint átmentem egy határon azzal az iszogatassal kapcsolatban. És lehet forditott helyzetben ő is így reagált volna mint a párja. Ne haragudjak de neki már kellemetlen volt a közeledésem, pedig nyíltan srmmit nem tettem.

Csak így munkában elég kellemetlen lesz, mivan ha a jó barátainak elmondja?

Meg kéne kérném hogy maradjon titokban.

Egyébként lehet elitelendo amit tettem bar nem tettem semmit mert mint mondtsm nyíltan nem nyomultam rá, de ez hogy valakinek szánok egy üzenetet és más ír vissza...

Na mindegy. Kösz azoknak akik valaszoltak es nem engem szidtak.

2015. márc. 21. 09:52
 40/47 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, te azért vagy leragadva, ennél a "jaj írtam valakinek és más válaszolt" mert mélységesen csalódott vagy, hogy nem fog megdugni, valószínű soha.

Igen, normális, mert ha ő írja akkor nyomulsz tovább, hisz te nem bántad volna ha csak egy csicska szerető lettél volna , de így valószínű nem leszel, mivel tud róla az érintettek közül mindenki....Dolgozd fel.

2015. márc. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!