Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők ti hogyan reagálnátok ezt le?

Nők ti hogyan reagálnátok ezt le?

Figyelt kérdés

A munkatársammal elég jóban vagyunk sokat viccelődünk, chaten szoktunk néha beszélni ha éppen írok neki. Azért bevallom nem közömbös számomra de párkapcsolatban van nagyon nem is kavarnek be, de ha felém nyitna nem utasítanám el.

Minap is írtam neki egy közös iszogatás kapcsán.

Majd válaszként jött a párjátol levél, hogy jó lenne ha nem írnék neki hanem magammal foglalkozzak.

Hirtelen nem is tudok erre mit reagálni, ti mit írnátok vissza?


2015. márc. 20. 21:14
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
65%
Meglapulnék, mint szar a fűben. Semmi jogod más pasijának kelletni magad. Majd ha szakítanak, akkor színre léphetsz.
2015. márc. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
84%

És még mielőtt: Én is voltam hasonló helyzetben. Egyedülállóként baromira tetszettem a főnökömnek. És nekem is ő. Persze ő már házas volt, idősebb is tőlem, de mindig kaptam tőle a flörtöket, bókokat, egy alkalommal még virággal is meglepett "csak úgy". Tudod, mit csináltam? Nagy ívben kerültem az olyan helyzeteket, ami esetleg rossz dolgokra kényszerített volna. Eszem ágában nem volt ráírni, vagy ilyesmi. Jóban voltunk, nem koptattam le durván, jókat nevettem a nyomulásain, de ennyi. Megtartottam a 3 lépést annak ellenére, hogy ő is baromira vonzott engem.

Jobb lenne, ha követnéd a példámat. Fordított esetben, ha a te pasidnak írogatnának, biztos az lenne a véleményed, hogy "büdös ki ribi". Hát ne légy te is az.

2015. márc. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
76%
Oké, lehet helytelen volt, hogy a párja írt. De az meg helyes, hogy olyanra hajtasz meg hívod iszogatni aki foglalt? :D Eszem megáll komolyan. Te magad is bevallod, hogy tetszik a srác és nem állnál neki ellen ha esetleg úgy alakulna, akkor mirefel vagy megsértve?
2015. márc. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
70%
sehol nem írta, hogy meg van sértve...csak hogy érthetetlen, hogy levelezik egy "felnőtt" férfival és a párja válaszol helyette...mint amikor bántják a gyereket a suliban és anyu bemegy beszélni az osztályfőnökkel:))))
2015. márc. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
27%
Nekem erről az jut eszembe, amikor úgy derül ki, hogy valaki megcsalja a párját, hogy a pár kutatni kezd a telefonjában. És még a csalónak áll feljebb, hogy miért fogtad meg a telefonom.
2015. márc. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
62%

"nem közömbös számomra de párkapcsolatban van nagyon nem is kavarnék be, de ha felém nyitna nem utasítanám el"


Nem úgy tűnik, hogy nem kavarnál be. Szánalmas vagy...

Tényleg egy kis ribizli vagy, szánalom hogy ilyenek a mai nők többsége, mondom ezt nőként.

Nálunk is volt egy időszak amikor egy ilyen kis ribizli mint Te, be akart "furakodni" hozzánk, pont ilyen rámenősen mint Te, és bár úgy tűnt az elején viszi a páromat, végül mégis jól pofára esett, és nekem az egész stoy el lett mesélve a párom által, aki már a férjem.

2015. márc. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
12%

azért picit gondolkozzatok már el azon, felháborodott asszonykák (kedvencem a "csicska szerető" megnevezés...a megcsalt nő mi?:) akiből a majmot csinálja a "kedves" párja?:)

hogy a félrelépéshez kell a félrelépő fél hajlandósága...kérdező nem tartott fegyvert a fejéhez, hogy koketáljon vele...az meg, hogy a srác helyett a barátnő írt, az igenis hogy nevetséges...a kérdező csak ezen akadt fent...nem az elutasításon...ami amúgy nem történt meg:))

2015. márc. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!