Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem törődik velem a párom úgy...

Nem törődik velem a párom úgy érzem. Nem szeret csak tart valamiért?

Figyelt kérdés
Már nagyon kétségbe vagyok esve. Ez egy friss dolog még, 4 hónapja tart. Nem vagyok boldog ebben a kapcsolatban, ha ezt annak lehet nevezni. Az edesapjaval meg nem találkoztam, csak a nagymamájával es a,testvérével. 4 honap alatt négyszer voltam nála, akkor is mindig este meg amikor az edesapja ejszakas. Nem törődik velem a talikat lefujja. Az utóbbit amikor pont a 4. honaposak voltunk. Azt mondta otthon van. Sajnos szégyellem is magam amiért arra folyamodtam, h belenézzek a telefonjába. De akkor derült ki hogy szórakozni volt, es az exével bedzelget üziben. Talit is megbeszéltek. Meg fűzte, h amig mind a ketten szinglik nem e aludhatnak egyutt? Azt mondta h csak visszaigazolara van szuksege, h megfelel e még. Nem tudok benne bizni. De arra sem tudom rávenni magam, h kidobjam. Most is hivtam mar lassan 1 oraja, es nem vette fel, nem dolgozik ma. Nem értem mi fontosabb nálam. Azt állitja, hogy szeret. Segítsetek mert meg őrülök

2015. márc. 27. 17:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Sokkal fájdalmasabb lesz amikor ő pattint le téged. Ő azért keresgél és kacsintgat a múltja felé mert nem te vagy neki az igazi, csak afféle pótlék. Ez megalázó szerep. Ha te nem küldöd el, előbb utóbb ő fog téged. Ha viszont fejben átrendeznéd magadnak ezt a kapcsolatot akkor könnyebb lenne, ha ilyen társfüggő vagy és nem szeretsz magányos lenni.

Például hogy nem hívod már őt a párodnak, hanem csak a szexpartnerednek, vagy randipartnernek és mellette te is vígan keresgélhetnél olyan férfit aki megérdemel téged.

2015. márc. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Most olvasom, hogy nincs senkid. Szüleid, testvéred, barátnőid sem? Biztos nehéz lezárni egy 11 éves kapcsolatot, de hidd el, nem ez a megoldás, hogy ragaszkodsz valakihez, aki hülyít. Ha gondolod írj privátot, egyszer voltam hasonló helyzetben.
2015. márc. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
A 11 evet miatta dobtam ki...
2015. márc. 27. 17:30
 14/23 A kérdező kommentje:
Edesanyam depresszios, edadapammal nem vagyok joba. Testvetemmel nem lehet ilyet mehbeszelni. Barataim nincsenek mert a 11 eves kapcsolat ami volt ott voltak a baratok es mindenki elfordult tolem a szakitas utan
2015. márc. 27. 17:32
 15/23 anonim ***** válasza:
Kella jó? Nem. Kell a rossz? Kell. Ha emiatt a nyikhaj miatt dobtad a 11 éves kapcsolatodat, akkor itt a megérdemelt büntetés. Mit érzett a volt párod, amikor elhagytad? Na, most legalább megtudod, mikor nagy ívben rúg ki a pasi.Vagy még csak ki se dob, hanem átver és használ, mint egy xar zoknit. Megtalálta a zsák a foltját, két becstelen senki. Milyen nő vagy te? szégyent hozol a többek fejére!
2015. márc. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam becstelennek. Azert amiert mar ellaposodott volt a kapcsolatos es hoszzu ideig kerleltem, h valtozzunk valamerre. Jott ez a masik es azokat mondta amit hallani akartam. Befurodtem. Tudom, h ezt erdemlem.
2015. márc. 27. 18:15
 17/23 A kérdező kommentje:
De nem iteletet kertem, hanem segitseget. Ha segiteni nem tudsz vagy epoen nem akarsz akkor tartsd meg a velemenyed magadnak.
2015. márc. 27. 18:17
 18/23 A kérdező kommentje:
*nem
2015. márc. 27. 18:19
 19/23 anonim ***** válasza:
63%

Figyelj, ha a 11 éves kapcsolatot eldobtad egy akkor szinte ismeretlen férfi miatt, akkor annak úgyis vége lett volna, mert nem volt akkor az igazi a dolog.

Be kell látni, hogy hibát követtél el akkor.

De vess véget ennek a kapcsolatnak.

Utána kezdj el ismerkedni, barátkozni, esetleg felkeresni a régi barátnőket. Ha tényleg jó barátok voltatok, akkor remélhetőleg nem haragszanak rád, és újra jóban lesztek.

Ha ez nem működik, akkor a munkahelyedről, vagy interneten ismerkedj emberekkel, ne legyél teljesen antiszociális.

De attól nem lesz jobb a helyzeted, ha ezzel a férfivel vagy, aki nyilvánvalóan nem szeret téged:S

4 hónap nem sok, de ennyi idő után már érezhető, hogy komolyan veszi -e a kapcsolatot. és a tiéd láthatóan nem:S

más is járt már így, hogy eldobott egy jó kapcsolatot az ismeretlen miatt, aki később rossz lett.


nem tudom mi van az exeddel, de ha gondolod, őt is felkeresheted. de ezt inkább nem ajánlom..


a mostani pasid meg dobd ki, mert már lehet le is feküdt az exével, vagy másokkal..

inkább légy szingli mint kapcsolatban egy ilyennel..

2015. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
szedd össze magad ,ne legyél már ilyen gyámoltalan...sokkal jobb lesz neked is.ismerkedj ,szórakozz ,találj új hobbyt.sosem értettem az ilyen kapcsolatfüggõ embereket.állítom eltelik 2-3 hét ez a bunkó nélkül és ezerszer jobban fogod érezni magad.csak szenvedsz ,a vak is látja hogy kihasznál.a legjobb korban vagy és még elõnye is van ,hogy se kutyád se macskád ,megtehetsz bármit ,elmehetsz bárhová!használd ki!
2015. márc. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!