Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem törődik velem a párom úgy...

Nem törődik velem a párom úgy érzem. Nem szeret csak tart valamiért?

Figyelt kérdés
Már nagyon kétségbe vagyok esve. Ez egy friss dolog még, 4 hónapja tart. Nem vagyok boldog ebben a kapcsolatban, ha ezt annak lehet nevezni. Az edesapjaval meg nem találkoztam, csak a nagymamájával es a,testvérével. 4 honap alatt négyszer voltam nála, akkor is mindig este meg amikor az edesapja ejszakas. Nem törődik velem a talikat lefujja. Az utóbbit amikor pont a 4. honaposak voltunk. Azt mondta otthon van. Sajnos szégyellem is magam amiért arra folyamodtam, h belenézzek a telefonjába. De akkor derült ki hogy szórakozni volt, es az exével bedzelget üziben. Talit is megbeszéltek. Meg fűzte, h amig mind a ketten szinglik nem e aludhatnak egyutt? Azt mondta h csak visszaigazolara van szuksege, h megfelel e még. Nem tudok benne bizni. De arra sem tudom rávenni magam, h kidobjam. Most is hivtam mar lassan 1 oraja, es nem vette fel, nem dolgozik ma. Nem értem mi fontosabb nálam. Azt állitja, hogy szeret. Segítsetek mert meg őrülök

2015. márc. 27. 17:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne sajnáld egyik kapcsolatot sem. Ha 27 éves vagy, és 11 évig tartott, akkor kb. 16 éves korod óta vele voltál. Azt mondom, teljesen törvényszerű, hogy vége lett. Változtál, ő is változott, másfelé megy tovább az életetek. Ennek így kellett történnie, az csak egy dolog, hogy egy harmadik fél segített meghozni ezt a döntést, amit valószínűleg előbb utóbb magadtól is meghoztál volna.


Nem eldobtál 11 évet, mert ezt már nem veheti el tőled senki, hanem kiszálltál valamiből, ami már nem segítette tovább a fejlődésedet. Ellaposodott, vége, ennyi.

Ezen lépj túl.


A másik része a dolognak, hogy ez a pali meg átver. Dobd ki. Most jönni fog egy kicsit keményebb időszak, mert ezt a sok mindent fel kell majd dolgozod, nem úszod meg a munkát, de hidd el, a nehéz periódusok során fejlődik igazán az ember személyisége. Könnyen beszélek így ismeretlenül, de már két nehéz időszakot átéltem/túléltem, és utólag azt mondom, mindegyik nagyon hasznos volt. Erősebb lettem tőlük, és sokat tanultam belőlük, magamról és az emberekről egyaránt.


Szóval vegyél egy nagy levegőt, hívd fel a pasit, és mondd meg neki, hogy kalap-kabát. Aztán bőgd ki jól magad, és ennyi. A többit majd hozza az élet.

2015. márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. Most ott tartunk, hogy a telefont fel sem veszi! Én mindent megpróbáltam ami az erőmből kitelt. Igazatok van!
2015. márc. 28. 04:10
 23/23 anonim válasza:
100%
Szia! Na végül sikerült dobni a palit?
2015. ápr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!