Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeverekedtem egy sráccal,...

Összeverekedtem egy sráccal, mit mondjak anyámnak ha hazaér?

Figyelt kérdés

Az a baj h 2x már volt ilyen és a multkor igazgatóit kaptam érte. Anyám meg elég szigoru meg belebeszel mindenbe és a multkor azt mondta ha még 1x lesz ilyen mehetek amerre látok mert ő nem egy ilyen agresszív gyereket nevelt :S Pedig nem is vok agresszív! Tuti h észre fogja venni mert lett egy vörös folt a szemem alatt meg egy seb a kezemen :( Segitsetek lécci!!!

16/F


2010. febr. 18. 14:24
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

Ja :/ Megint megkaptam h én vok a hülye agreszív erőszakos fаsz és h annyi agyam nincs h ne üssek egyből és h tuti börtönbe fogok kerülni egyszer de nem baj mer ott a helyem :/

Egy hónapig nem mehetek sehova a sulin meg az edzésen kívül és nekem kell otthon mindent elmosogatni :S Mer semmi másra nem vok jó. Bakker egy hónapig meg fogok őrülni :S Fаszom kivan anyámmal :/

2010. febr. 18. 19:13
 32/38 anonim válasza:
mond azt h belekötöttél Mike Tyson-ba.de te hős voltál:D
2010. febr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

sajnállak téged..de sajnos anyudnak igaza van!nagyon nagy bajod lehet még ebből..nem lehetne,hogy beszélgess erről valakivel?Vagy kérdezd meg anyukádat,nem e tudna tanácsot adni egy ilyen helyzetben,hogy a kiszemelt nődre ráhajt egy fazon,hogy ilyenkor mit kéne csinálnom anyuci?

vagy tűrjem?de ha egyéb miatt is agresszív vagy,sztem menj el orvoshoz,mert lehet,hogy vérnyomásproblémád van!!Én csak jót akarok,és nem akarom,hogy legyenek erőszakos emberek,mert már én is találkoztam párral,és nem kedvelem őket..te meg tök értelmesnek tűnsz,nem egy izomagyú állatnak,aki csak az izmaival tud gondolkodni..Ezért muszáj lesz szelídre venni a figurát,a lányok is jobban közelednek majd hozzád.. 24/L

2010. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
anyum biztos szivesen beszélne erröl de úgyis azt hozná ki belőle h szar alak vok :/ Azt meg már hallottam elégszer.
2010. febr. 18. 22:39
 35/38 anonim ***** válasza:
:D
2010. febr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Ne vigyorogj lecsaplak :D
2010. febr. 18. 23:23
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
kérd meg őt,hogy ne mondjon ilyet,mert ezt eleget hallod,legyen kedves segítsen,mert neki lenne a feladata,nem pedig a szapulással elintézni!Mondd meg neki,ezzel nem fog rajtad segíteni,ezzel csak ártani fog,neked pedig szeretetre és segítségre,meg egy normális megértő beszélgetésre van szükséged,nem arra,hogy még a saját anyád is ellened forduljon!Mondd neki,te sem érzed így jól magad,de ha nem mond valami biztatót,hogy de,meg tudsz változni,mert én melléd állok,akkor benne is csalódsz!Ha ezt elmondod,talán mond valami szépet is,és elkezd gondolkodni,hogy 16 vagy,és neki sem volt ilyenkor könnyű,meg kell,ogy értsen,és kötelessége segíteni rajtad,mivel ő az anyád!!!Szörnyű,hogy egyesek ilyet mondanak a saját gyerekükre!!Ha baj van,csak rá számíthatsz,mond meg neki,mert különben mész a cimborákhoz,akik látszólag jobban szeretnek,és majd tőlük kérsz segítséget,ha anyád nem ad!Ettől biztos megijed,és megváltoztatja a hozzádállását..mert meg szeretnél változni,nem?vagy ha ő em tud segíteni,mondd neki,vigyen pszichiáterhez..nem biztos,hogy elvisz,de megijedhet,hogy már te is belátod,hogy valami nincs rendben,és talán foglalkozik komolyabban veled..és nem a féltésre,meg a vigyázok a fiamra,nehogy elmenjen bulizni dolgokra gondolok,hanem majd vigyáz a szájára,meg ne sértsen,ha már így padlón vagy..
2010. febr. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
35%

Ne aggódj anyád miatt, ő csak a javadat akarja - b.zit akar csinálni belőled (hisz a mai világban így lehet legjobban érvényesülni!)

De attól még csak neked van igazad, egy férfi igenis álljon ki az igazáért. ;)

2010. febr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!