Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeverekedtem egy sráccal,...

Összeverekedtem egy sráccal, mit mondjak anyámnak ha hazaér?

Figyelt kérdés

Az a baj h 2x már volt ilyen és a multkor igazgatóit kaptam érte. Anyám meg elég szigoru meg belebeszel mindenbe és a multkor azt mondta ha még 1x lesz ilyen mehetek amerre látok mert ő nem egy ilyen agresszív gyereket nevelt :S Pedig nem is vok agresszív! Tuti h észre fogja venni mert lett egy vörös folt a szemem alatt meg egy seb a kezemen :( Segitsetek lécci!!!

16/F


2010. febr. 18. 14:24
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
29%
amm mijen színű a bőröd? ha halvány akkor hintőport keress( fürdőszobában ) és "dolgozd" bele a bőrödbe ez után rakd fel az alapozót :) és kész és kész sztem :) és ne törödj a bunkókkal :D 14 L csoki^^
2010. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim válasza:
55%
szerintem mond azt h elütött a kocsi...
2010. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
16%

ma 14:57

vok :D yah és keressél sebtapazt :D azt mondod elvágtad akéssel és nem lássameg ^^ csak tapazd le enyih :D légy kreatív :D csoki^^

2010. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
94%

Ez már a harmadik verekedésed,tehát durva vagy.Lány miatt verekszel,tehát szánalmas vagy.Na most engem is leköcsögözhetsz,nekem tök mindegy ki vagy :)

nézzél már magadra,ne az erődet fitogtasd,azal semmire nem fogsz menni,csak annyira,hogy mindenkit elmarsz magad mellől.Az eszeddel remekelj,többet érsz vele.Most leköcsögözöl biztos,de majd egyszer rájössz..HA(!) rájössz :/

2010. febr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
91%

Hát ezért hülyeség volt verekedni. Ne azért legyen Veled a csaj, mert mindenki mást levertél mellőle, hanem azért, mert 100 udvarló közül is Téged választana. Próbálj inkább megnyerően szimpatikusan viselkedni. Amúgy a legtöbb csajnak egyáltalán nem jön be egy erőszakos, verekedős srác.

Anyukádnak szerintem magyarázd el, hogy miért csináltad, és akkor biztos ő is elmondja, hogy így nem lehet meghódítani senkit.

2010. febr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
37%

ma 14:59

vagyok még mindig :D

remélem tudtam segíteni , meg csináltad sikerült? :D mikor jön haza anyud? válaszolj csoki^^

2010. febr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
57%

a 62 %_os osztán megirta a frankót,mi? :DD

az ovodás fejével azt hiszi ezzel el van intézve XD


ragtapasz,beszarok :DDDDD

2010. febr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
45%
alapozó egy fiúnak mi? :DD kész vagyok,fetrengek a baromságon :DDDD jaja jól dolgozza bele :DDD szájfény esetleg,vagy spirál?? :DDD
2010. febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
28%

15:02 wok

szted az anyukája nem használ alapózót b@zmeg -.-" ? höh. észel kell élni gyerekek :D csoki^^

2010. febr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
49%

Hát őszíntén szólva szerintem anyukádnak semmi köze hozzá, hogy hogy intézed a magánügyeidet, amíg 8 napon túl gyógyuló sérülést nem okozol. Tehát amíg nem juttatsz kórházba senkit sem. A szülők beleszólhatnak a tanulásba, a házimunkába és ilyen dolgokba, de szerintem az nem az ő dolguk, hogy hogyan rendezed le a vitáidat a haverjaiddal. Én is mentem már haza betört orral, szétszakadt ruhával, de azon kívül, hogy kiváncsiak voltak a szüleim a történtekre, nem szóltak bele soha, hogy kit hogyan rendezek le. Mert az az én dolgom, és bármilye következményei lehetnek, azt majd nekem kell vállalnom. Szóval ilyen szempontból az én szüleim nagyon is korrektek voltak.

19/L

2010. febr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!