Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeverekedtem egy sráccal,...

Összeverekedtem egy sráccal, mit mondjak anyámnak ha hazaér?

Figyelt kérdés

Az a baj h 2x már volt ilyen és a multkor igazgatóit kaptam érte. Anyám meg elég szigoru meg belebeszel mindenbe és a multkor azt mondta ha még 1x lesz ilyen mehetek amerre látok mert ő nem egy ilyen agresszív gyereket nevelt :S Pedig nem is vok agresszív! Tuti h észre fogja venni mert lett egy vörös folt a szemem alatt meg egy seb a kezemen :( Segitsetek lécci!!!

16/F


2010. febr. 18. 14:24
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

Hát ha ezen múlik akk leirom 100x XD am nem értem jó nem kellett volna verekedni de akk mégis mit? Álljak és nézzem vagy mit? Legalább így hátha leszál a csajról :/


14:57 köszi de én ezeket nemtom h kell használni XD meg hiába ha megtuggya máshonnan :(


15:00 téged meg nem köcsögözlek le te se*gfej de nemtom te mit csinálnál jóhogy felhúzom magam rajta.

2010. febr. 18. 15:11
 22/38 anonim ***** válasza:
17%
15:02 wok :D sztem nem kötekedned kéne hanem segítened "ovodás és a szempilla spirláos" hozzászólóknak ^^ én legalább adtam tippet de ti?semmit. csoki^^
2010. febr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
78%
szerintem is írd le
2010. febr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
80%

"a multkor azt mondta ha még 1x lesz ilyen mehetek amerre látok mert ő nem egy ilyen agresszív gyereket nevelt :S"


Először is, ezt csak úgy mondta. Talán mert ő is dühös volt és az agresszióját szavakban vezette le. Szóval volt kitől örökölnöd. Mert agresszív vagy. Ez itt lejön a megmozdulásaidból. Jobb, ha megbarátkozol ezzel, mintha hazudsz magadnak. A mondat második fele is igen érdekes. A tények tagadása. Nem ilyet nevelt? Dehogynem. Ez is a valóság tagadása, tehát ezt is tőle örökölted. Ez nem a te hibád, hanem az övé, csak téged akar felelőssé tenni érte. Ez van, neked ez jutott. Szegény anyád is nagyon el lehet keseredve...


Persze ezeket ne vágd a fejéhez! Isten ments! Elég, ha te tisztában vagy vele. :)

2010. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
49%
14:31 es vagyok! Most őszintén miért kellett lepontozni? NEKTEK MÁR SEMMI SEM JÓÓ? AZT MONDOM NE HAZUDJON ERRE LEPONTOZTOK! ROHADJATOK MEG KIS KÖCSÖGÖK!
2010. febr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Ajj nyughassál már. Am én nem pontoztam le senkit nemtom az kinek nem hasznos.
2010. febr. 18. 16:15
 27/38 A kérdező kommentje:

Na leírtam anyám mostmár bármikor hazajöhet remélem nem fog balhézni :S


Am tényleg megmondhatnátok h mégis mi a szаrt csinájjak legközelebb verekedés helyet.

2010. febr. 18. 16:30
 28/38 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjad a dolgok had történjenek a maguk útján. Nem feltétlenül javiítasz a helyzeten a verekedéssel, nem kell ilyenekkel foglalkozni. Egyébként úgyis el fog minden magától dőlni, a sors majd és az élet megoldja. Nem azt mondom, hogy dőlj hátra és semmit se szólj, de ha legközelebáb ilyen lesz, attól jobb nem lesz, hogy nekiugrasz mint egy fajdkakas. Általában ilyenkor a vérmérséklet ami számít. Nőként mondom, nekem attól a pasi nem lenne pasi, hogy verekszik mert egy másik is udvarol nekem. Legközelebb, mint nő ha velem beszélné az illető jobb lenne, elvégre az én sorsomról is szó van, nekem kellene dönteni, nem a két boxolónak...
2010. febr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
'4:31 es vagyok! Bocsi, tudom hogy nem te voltál. Na végülis mi lett? Nagyon leszidott? Örülök, hogy megfogadtad a tanácsom! Na majd írj, hogy mi volt!
2010. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Na végül is mi lett? Nagyon leszidtak? Remélem azért legközelebb máshogyan próbálod a dolgokat megoldani, a verekedés eredményre nem vezet soha, kivéve ha az illető egy tahó, akkor megérdemli...
2010. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!