Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elhagyni de nem is...

Nem tudom elhagyni de nem is akarok ilyen életet élni. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok együtt a barátommal. Mar megéltünk együtt pár dolgot, a szüleim eleinte tiltottak tőle de belátták hogy felesleges és azóta kezdenek megbarátkozni vele azt hiszem. Volt már előtte egy barátom de nála nem éreztem ezt, lehet hogy őt nem szerettem igazán de erre csak azóta jöttem rá mióta a mostani barátommal vagyok. Minden teljesen jó, egy dolgot leszámítva. Annyi a baj vele, hogy kissé agresszív... mármint velem mindig is gyengéd volt és soha nem erőltetett semmit, türelmes volt és ha fel is húztam valamivel mindig normálisan kezelte a dolgot, nem úgy mint ahogy másokkal. Tudom, érzem hogy szeret. Pár hete csúnyán összevesztünk, először csak egy kis apróságon aztán áttértünk nagyobb dolgokra és nagyon csúnya dolgot mondtam neki amiért nagyon haragszik és kaptam egy pofont. Rosszul esett és nagyon meglepődtem, de már abban a pillanatban láttam rajta, hogy megbánta és azóta már én is megbántam azt amit mondtam. Azóta is keres minden nap, néha beszélünk de nem tudom, hogy most mit csináljak. Itthon nem mondtam el és nem is akarom. Mi van ha megbocsátom neki és máskor is csinál ilyet vagy rosszabbat? De mivan akkor ha elég volt neki ez a kis idő, hogy elgondolkozzon? Allitasa szerint megtette. Kerlek ne iteljetek el minket, hanem tanácsot adjatok. Szívem szerint megbocsátanék neki.

Ő 25, én 18 éves vagyok.


2015. ápr. 4. 23:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
97%

Az a gond, hogy elkezdte kimutatni a foga fehérjét. 1,5 évig tudta "titkolnil, vissza tudta fogni magát, de ez eddig tartott. És ako egyszer pofont ad, az máskor már esetleg megrugdos a földön. Nagyon nehéz helyzetben vagy, de én a helyedben nem maradnék vele, mert ki tudja, mit csinál legközelebb.


És amúgy minden erőszakos, agresszív ember megbánja a tettét, van, aki sír is, de nem múlik el bennük ettől az agresszió, ugyanúgy ütnek, ha épp úgy tartja kedvük.

2015. ápr. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
95%
ha már ezen gondolkodsz mit csinálj,akkor vissza fogsz hozzá menni.Tanuld meg aki egyszer út mindig üt.Na de az sem nekünk fog fájni.
2015. ápr. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Terhesosztaly kismamat ugy megverte a paarjah ijedtebem kiugrott az elso emeletrol.

Nem az elso veres volt de hat szereti igy megbocsajt ujra es ujra a most mar halott magzatja apjanak.

Pasi zitten elozetesben ,,szornyu baleset,, mondja a barom kismama.

Tudod ide vezetnek a pofon megbocsajtom dolgok.

Ennel csa

2015. ápr. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
89%
Arany csillagom gondolj bele,hogy adott egy pofont pedig imád téged,akkor mi lesz a későbbiekben amikor már csitul a szerelem!!!!! Gondolkozz kislány!
2015. ápr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanilyen volt az en exem is.Velem almaim hercege,masokkal sudribunko.Az elso pofont kb 2 ev utan kaptam,ezutan meg ketszer vert meg de mindig durvabban az elozo vereshez kepest.Mindezt egy ot eves kapcsolatban, tehat nem napi szinten torteno veresek voltak.Nem vartam meg a negyedik alkalmat.
2015. ápr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
94%
Aki csak veled kedves, másokkal nem, az nem kedves ember. Ha elmúlik a részéről a nagy "szerelem", majd nem fogja visszafogni magát veled szemben sem.
2015. ápr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
91%

Csak ismételni tudom az előzőeket. Látod, mindenki azt javasolja, hogy szakíts vele. 18 éves vagy, előtted az élet, találsz te olyan férfit, aki kedves és gyengéd, és soha nem tenne ilyet. Ne ragaszkodj egy agresszív emberhez, neki meg pszichiáterre lenne szüksége.


Menekülj, amíg tudsz!

2015. ápr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
95%
Ezzel csak az a baj, hogy addig fogja neked a szelíd, kedves oldalát mutatni, amíg bedőlsz neki és a végén azt fogod észrevenni magadon, hogy nemcsak lelkileg, hanem anyagilag is függesz tőle, mert összekötötted vele az életed. Sajnos ez az általános forgatókönyv. És alapszabály, hogy akkor mutatkozik meg az emberek igazi arca, amikor függesz tőlük valamilyen szinten. Látod, most is valamennyire függesz tőle érzelmileg, mert szereted, tudja, hogy meg fogsz bocséjtani, mert az a gyenge pontod, hogy szereted és ezt ki is fogja használni. Örülj neki inkább, hogy most derült ki róla, hogy agresszív és nem akkor, amikor már összeköltöztetek. A szüleid nem véletlenül nem szimpatizáltak vele, szrintem érezték ők, hogy gond van a sráccal. Amúgy olvasgass utána a családon belüli erőszak témájának, érdekes felfedezéseket fogsz tenni. Csak ne hazudj magadnak.
2015. ápr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
83%

Elég türelmes a barátod ha csak másfél év után ütött meg!

Én ezt 3 hónap után provokáltam ki magamnak és 2 évig voltam együtt az illetővel, de közben folyamatosan alkalmanként vert amikor nem tudta az indulatait kezelni.

Szóval minden alkalommal amikor ilyen pofon osztás volt utána könyörgött nekem hogy ne hagyjam el, követett állandóan nyomomban volt, nagyon nehéz volt kilépni a kapcsolatból.

Hozzátenném a harmadik alkalom után már , nem hagytam magam védekeztem, támadtam, foggal, körömmel, meg lett az eredménye de legalább ha alul is maradtam nem volt egy oldalú teljesen a verekedés.

És 16 éves voltam akkor. Ő volt 30 éves.

2015. ápr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
93%
Tanulj valami harcművészetet, ha ezzel a sráccal akarsz maradni... Egyébként aki másokkal agresszív, az előbb-utóbb a párjával is az lesz. Mert a rózsaszín köd elmúlik, és marad egy állat, aki nem bír uralkodni magán.
2015. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!