Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elhagyni de nem is...

Nem tudom elhagyni de nem is akarok ilyen életet élni. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok együtt a barátommal. Mar megéltünk együtt pár dolgot, a szüleim eleinte tiltottak tőle de belátták hogy felesleges és azóta kezdenek megbarátkozni vele azt hiszem. Volt már előtte egy barátom de nála nem éreztem ezt, lehet hogy őt nem szerettem igazán de erre csak azóta jöttem rá mióta a mostani barátommal vagyok. Minden teljesen jó, egy dolgot leszámítva. Annyi a baj vele, hogy kissé agresszív... mármint velem mindig is gyengéd volt és soha nem erőltetett semmit, türelmes volt és ha fel is húztam valamivel mindig normálisan kezelte a dolgot, nem úgy mint ahogy másokkal. Tudom, érzem hogy szeret. Pár hete csúnyán összevesztünk, először csak egy kis apróságon aztán áttértünk nagyobb dolgokra és nagyon csúnya dolgot mondtam neki amiért nagyon haragszik és kaptam egy pofont. Rosszul esett és nagyon meglepődtem, de már abban a pillanatban láttam rajta, hogy megbánta és azóta már én is megbántam azt amit mondtam. Azóta is keres minden nap, néha beszélünk de nem tudom, hogy most mit csináljak. Itthon nem mondtam el és nem is akarom. Mi van ha megbocsátom neki és máskor is csinál ilyet vagy rosszabbat? De mivan akkor ha elég volt neki ez a kis idő, hogy elgondolkozzon? Allitasa szerint megtette. Kerlek ne iteljetek el minket, hanem tanácsot adjatok. Szívem szerint megbocsátanék neki.

Ő 25, én 18 éves vagyok.


2015. ápr. 4. 23:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Csak hogy legyen egy normális válasz is;

Jogos volt a frász, megérdemelted, nem sértegetni kell a másikat hanem beszélni vele ha baj van.

Benned van a hiba, nem a pasibam!

2015. szept. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Persze hogy jogos legkozelebb nem FO meg a leves esik az eso hangos a gyerek nem tiszta az ablak faj a feje es akkor is jogos lesz a Veres esaz eroszak.

Sot nem atsult fasirt es kidobja az erkelyen (sajnos apoltam ilyen asszonyt multi toresekkel)

Eroszak soha nem jogos

2015. szept. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
De igen, lehet az.
2015. szept. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Vajon él még a kérdező?
2015. szept. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!