Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is "gusztustalan...

Szerintetek is "gusztustalan " lenne?

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgettünk barátnőmmel, és majdnem hogy össze vesztünk ezen a dolgo. Szóval annyi a történet, hogy én már el váltam, van egy 3,5 éves kisfiam, de még nem tudtuk eladni a lakást ( közös) ezért együtt lakunk még az exemmel, megjegyzem jó a viszonyunk, mindent át beszéltünk mikor úgy döntöttünk hogy vége! Amúgy külföldön dolgozik, tehát 2 hetente van itthon 3 vagy 4 napot, attól függ, hogy jön ki... Barátnőm még férjnél va, de nincsenek meg jól, azt mondta ő válna, de nincs kiút! (szerintem lenne ha tényleg akarná, de ebbe nem megyek bele) A helyzet az, hogy közben én megismerkedtem egy férfivel, akivel úgy néz ki komoly a dolog, eddig nem volt senkim válás után, mert nem is kellett (1 éve váltunk) de ő tényleg érdekel, nagyon jól érzem magam vele! A barátnőmtől azt kaptam, hogy szerinte ez nagyon gáz így hogy még együtt élünk az exel, és hogy ő biztos nem tudná így bántani az ő férjét, ha válnának, de nem tudnának külön menni... Azt hozzá tenném, hogy ide nem is jön fel akivel most alakul a dolog, sőt még a fiam sem látta! Egyenlőre még nem is szeretném! Nekem nagyon rosszul esett, hogy így vélekedik rólam a barátnőm, pedig tudja milyen vagyo,, és hogy miken mentem keresztül! Szerintetek is rossz ez így?

2015. ápr. 6. 13:58
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki normálisan válaszolt!Természetesen,ha itthon van,külön alszunk nem egy szobában,a lakás folyamatosan hírdetve van,már így is áron alul,de sajnos erre felé nagyon nehéz eladni :( Az albérletet akkor gondoltam,ha tényleg úgy alakulna a dolog az illetővel,hogy komolyan szeretné /tudja hogy hogyan vagyunk/ akkor mindenképpen lépnék,csak akkor itt állna üresen a lakás addig míg el nem tudjuk adni.
2015. ápr. 6. 14:31
 22/32 anonim ***** válasza:
89%

Miért bántjátok a kérdezőt? Elvált. Az exe kb. már a lakótársa.Ergó nincs senkije. Nem a gyerek előtt csinálja a magánügyeit.

Ha ez így megfelel a valóságnak, akkor a kedves kérdező azzal szexel, randizik, akivel akar.

Sok álszent, aki itt van, ha férfi kérdezné ezt, egyből védenétek a seggét.

2015. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Látom megjelentek a lepontozók...Sajnálom,akik értették,és válaszoltak!
2015. ápr. 6. 14:50
 24/32 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ezzel az ég világon semmi probléma nincsen. Nem értem, hogy ebben mi lehet a gusztustalan... Elváltatok és mint írtad, hogy jó a viszony köztetek, tehát nem volt veszekedés vagy egyéb és most is normálisan meg tudtok élni egymás mellett békében, meg tudtátok beszélni a dolgokat...mint két lakótárs. Szerintem ha elváltatok, már nem vagytok együtt ezután már azt csináltok, amit szeretnétek ilyen szempontból, pláne egy év után. Még, ha friss lenne és haza is vinnéd, akkor azt mondanám, hogy valóban nem kedves dolog a volt pároddal szemben, de így nem értem mi lenne ebben probléma. Lehet, hogy a volt férjed is találkozgat valakivel csak még ők sem tartanak ott. Úgy gondolom, hogy ha még lenne is belőle valami probléma, akkor felnőtt emberek vagytok, meg tudjátok beszélni mert ez kettőtök dolga.
2015. ápr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
90%
Hát szerintem ez a tipikus "mondjuk le a boldogságról egy elv miatt, csináljunk magunknak lelkiismeret-furdalást a semmi miatt"-dolog. Nem csinálsz semmi rosszat, nem bántassz senkit, csak egyszerűen a boldogságot választod, míg a barátnőd nem...
2015. ápr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
89%
25-ös, igazad van, az a baj, hogy itt még néven nevezhető elv sincs. Két független, szabad ember lakik egy fedél alatt,de egymástól külön, akik közül az egyik talált magának párt (lehet, hogy a másik is, csak nem tudunk róla.) Elképzelni nem tudom, milyen morális alapon álló "elv" tiltaná ezt, pláne bélyegezné gusztustalannak.
2015. ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
61%

Régebben én is laktam még 2 hónapot ez exszel, miután szétmentünk. Nyilván időbe telik, míg talál magának albérletet, az utcára csak nem dobom ki.

Neki közben lett valakije, ettől függetlenül heti 1-2x irgalmatlanul megb***tam. Jól elvoltunk.

Nincsen ezzel semmi gond.

2015. ápr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
82%
Feri, általában bírom a válaszaidat kevéssé cizellált stílusod ellenére is, de most túlságosan hű voltál a nickedhez:-)
2015. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
40%

ma 16:15

Az a baj, hogy irgalmatlanul bekarmoltam, nézzétek el nekem

Amúgy tényleg így van, ha egy nővel, pláne exszel együtt laksz, abból dugás lesz

2015. ápr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
89%
Nyugodtan tegyél csak meg mindent a boldogságodért, senki sem élhet helyetted. Okoskodni meg pálcát törni mindenki tud. Én pl. külföldön élek, és három évig éltünk együtt az exemmel. Csakhát elromlott a kapcsolatunk, voltak véres vitáink is, amiket én nem voltam hajlandó tovább tűrni. Összejöttem valakivel, amikor még együtt laktunk. A szomszéd szobában skypeoltunk a jelenlegivel, aki volt hogy exemnek osztotta az észt a monitoron keresztül... Nem érdekelt senkinek sem a véleménye, tehát téged se érdekeljen. Más is járt már így...
2015. ápr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!