Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is "gusztustalan...

Szerintetek is "gusztustalan " lenne?

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgettünk barátnőmmel, és majdnem hogy össze vesztünk ezen a dolgo. Szóval annyi a történet, hogy én már el váltam, van egy 3,5 éves kisfiam, de még nem tudtuk eladni a lakást ( közös) ezért együtt lakunk még az exemmel, megjegyzem jó a viszonyunk, mindent át beszéltünk mikor úgy döntöttünk hogy vége! Amúgy külföldön dolgozik, tehát 2 hetente van itthon 3 vagy 4 napot, attól függ, hogy jön ki... Barátnőm még férjnél va, de nincsenek meg jól, azt mondta ő válna, de nincs kiút! (szerintem lenne ha tényleg akarná, de ebbe nem megyek bele) A helyzet az, hogy közben én megismerkedtem egy férfivel, akivel úgy néz ki komoly a dolog, eddig nem volt senkim válás után, mert nem is kellett (1 éve váltunk) de ő tényleg érdekel, nagyon jól érzem magam vele! A barátnőmtől azt kaptam, hogy szerinte ez nagyon gáz így hogy még együtt élünk az exel, és hogy ő biztos nem tudná így bántani az ő férjét, ha válnának, de nem tudnának külön menni... Azt hozzá tenném, hogy ide nem is jön fel akivel most alakul a dolog, sőt még a fiam sem látta! Egyenlőre még nem is szeretném! Nekem nagyon rosszul esett, hogy így vélekedik rólam a barátnőm, pedig tudja milyen vagyo,, és hogy miken mentem keresztül! Szerintetek is rossz ez így?

2015. ápr. 6. 13:58
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
54%

Őszintén, nem csodálom hogy rosszul esett.

Engem pl a barátnőim múltkor szexmániásnak tituláltak, és ráadásul az egészet pont az állitotta amelyikőjük közül a leges legkevésbé néztem volna ki!

Igen, rosszul esett.

2015. ápr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Csak köszönni tudom ismét a válaszokat, és a megerősítést! Én sem gondolom, hogy erkölcstelen lenne ez az egész, ezért is lepődtem meg a barátnőm reagálásán.Mindenesetre, ha legközelebb jön haza az ex férjem, neki is el fogom mondani! Amúgy Feri, nálunk nem volt szex, már nagyon válás előtt sem, utána meg eszembe sem jutott volna ilyesmi! Azért az, hogy együtt élsz valakivel, nem működik "kidobod" kicsit más helyzet ha gyerek van, és túl vagytok egy váláson!Biztos van olyan is, ahol van szex utána is, de mi nem ide tartozitartozunk az biztos!
2015. ápr. 6. 21:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!