Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon aggódom a lányomért,...

Nagyon aggódom a lányomért, normális ez a mostani fiataloknál?

Figyelt kérdés
A lányom körülbelül egy hete kifordult magából. Azelőtt mindig olyan kis szolid volt, most viszont elkezdte festeni magát, és kirívóan öltözködik. Gyanítom, hogy a barátnői vannak rá rossz hatással. Nem tudom hogy vehetném rá arra, hogy olyan legyen, mint azelőtt. Ő azt mondta nekem, az osztályában most ez a trendi a csajoknál, hagyjam, hogy kibontakozzon. Nem vagyok biztos benne, hogy jó ez így. 31/N

2015. ápr. 6. 19:06
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
87%
Most kezdj el vigyázni rá, ne hagyj rá mindent, mert majd állandóan a többiekkel kezd példálózni, de ne dőlj be neki. Fogd keményen, hidd el, akkor lesz jobb neki. Ne engedd, hogy fesse magát, szabj határidőket, mondd neki, hogy majd ha 15 éves lesz, akkor ha szülinapi buliba megy, majd kifestheti magát, addig max. 1 körmét lakkozhatja ki. Mindig add meg neki a korlátokat és előre mondd meg neki azt is, mi lesz a büntetése, hogy tudja mire számítson. Próbálgatja a szárnyait, de nagyon megsérülhet ha túl magasra repül és túl hamar.
2015. ápr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
30%
Olyan iskolat valasztanak ahol tilosak az ilyen dolgok, sot meg egyenruha viselesere koteleznenek a diakokat ne azon jarjon a kicsi agyuk h mit vesznek fel holnap hanem a tanulason + sportkor es kulon nyelvtanulas
2015. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
95%

Azért a barátnőkkel való gyakori vásárlást is kevesebbre redukálnàm.

Lehetséges, hogy ők vannak rossz hatással rá.

Ha egyszer szabadjára engeded nagyon nehéz lesz vissza fogni.

Inkább legyenek tágabb határok, de legyenek.

2015. ápr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem , nem normalis!

Fogd vissza a zseppenzzel, apuval meg beszelgess el.

2015. ápr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim válasza:
83%
15/f ként mondom ma már ez az átlagos...Engem is zavar mert azt szeretem ha egy lánynak van tartása.Egyébként ha okos lány emellett akkor nem lesz baj de ha naív,uhhh....Szerintem elkéne vele beszélgetned hohy ennek megvannak a veszélyei....
2015. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

20 éves srác vagyok, de sokszor a hányinger kerülget a "mai" tinik láttán.

Mindegy, hogy normális-e, mondd meg neki, hogy kicsit szolidabban dekorálja magát, mert nem biztos, hogy jó az, ha egy kislány ennyi idősen ennyire közönséges/nagylányos.

2015. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
88%
Én 12 vagyok, azonban ez nem normális. Mármint, ezt csinálják a mostani fiatalok, de nem normális dolog. Gondolkozz el, mi lesz pár év múlva... Ha most ilyen. Tiltani is kéne, nem csak engedni. Nem kéne engedni, hogy kirívó ruhákat vegyen, s sminket sem. Mármint, nekem pl. évek óta van sminkem, néha itthon kisminkelem magam 2 percre, de rögtön le is mosom, mert utálom a sminket.
2015. ápr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
50%
És amiről még senki sem írt: ezek a lányok, mindegy hány évesek, gyakrabban lesznek erőszak áldozatai. Ezen is gondolkodj el. Sok kislány nagyon felnőttesre veszi a figurát, aztán csodálkoznak, ha megtámadják őket.
2015. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
83%
Van valami felmérésed arról, hogy gyakrabban erőszakoskodnak velük? Nem védem a gyereket, csak zavar, ha valaki kitalál valamit, mert neki úgy tetszik.
2015. ápr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
75%
#18 jaj kérlek, a "tehetsz róla" mesét ne hozzuk ide. Azokat a lányokat támadják meg, akik részegek és egyedül vannak egy bárban, nem azt, aki kifesti magát napközben a suliba.
2015. ápr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!