Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon aggódom a lányomért,...

Nagyon aggódom a lányomért, normális ez a mostani fiataloknál?

Figyelt kérdés
A lányom körülbelül egy hete kifordult magából. Azelőtt mindig olyan kis szolid volt, most viszont elkezdte festeni magát, és kirívóan öltözködik. Gyanítom, hogy a barátnői vannak rá rossz hatással. Nem tudom hogy vehetném rá arra, hogy olyan legyen, mint azelőtt. Ő azt mondta nekem, az osztályában most ez a trendi a csajoknál, hagyjam, hogy kibontakozzon. Nem vagyok biztos benne, hogy jó ez így. 31/N

2015. ápr. 6. 19:06
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
31%
Azt csinálja amit az anyjától látott/tanult.
2015. ápr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
94%

A melltartó kitöméséről elbeszélgetnék vele, de a smink lehet elfogadható. Az enyém is ennyi idősen kezdte el festeni magát, és láttam, hogy a barátnői is ezt teszik. Csak míg nekik tiltva volt, megvették az olcsó, ócska kozmetikumokat a zsebpénzükből, az én lányomnak meg próbáltunk együtt normálisat keresni. És mivel nem titokban, két perc alatt a suliban sminkelt, finom lett és ízléses, itthon rendesen le is tudta mosni, mert arra is volt megfelelő idő és szer, a többiek meg kapkodva, le is mosták meg nem is... most 18, és évekkel ezelőtt ráunt a korai kelésre, és pkkpakk feldob egy spirált meg szájfényt, nem lett elfajzott kis ribi.

A sminket bátran engedd meg, cserébe annyit kérj, hogy ne bazári majomként parádézzon.

A tiltással csak azt éred el, hogy nem fogsz róla tudni. MEg később sem semmiről.

2015. ápr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
90%
A lányom 12 éves múlt. Velem jár el vásárolni, nem veszünk kirívó, k...vás ruhákat, nem sminkeli magát, mert nincs neki megengedve. Egy 12 éves gyerek csak annyit tesz meg, amennyit megengednek neki. Ha nem foglalkozol vele, és helyetted a barátnőivel meg az apjával jár vásárolni, akkor ne csodálkozz!
2015. ápr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a sminkelést én sem nevezném rossz hatásnak. 13 évesen kezdett el érdekelni a sminkelés, mai napig érdekel, mert a külsőnk manipulálása egy természetes emberi igény. Az életem még mindig helyén van attól, hogy iskolás koromban épp szemceruzát vagy babakék szemhéjfestéket viseltem. Ez csak egy hobbi.
2015. ápr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
sajnos ma ez teljesen természetes .ésszerű keretek közt engedd meg neki.15-6 évesen viccesen néztem ki a maszkszerű alapozóréteg mögött ,mára rájöttem hogy nevetséges és a természetes megjelenés tetszik (nagyon natúran sminkelek).ruhában detto ,anno csillogó-flitteres-rózsaszín felső tetszett ,ma letisztult ,pár alapszínből és fazonból áll a ruhatáram.csak míg ez nekem 15-6 évesen kezdődött ma valószínù 12-3 évesen jönne rám.ha minden rendben vele hagyd rá ,ki fogja nőni ,finomít a stílusán.a társaság már más kèrdés.
2015. ápr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
21%
Hogy vegyed rá?2 jól irányzott pofonnal.12éves lánynak egyáltalán nem kell smink,meg kitömött melltartó.Az osztályba mi a trendi a kutyát nem érdekli,téged csak a lányod érdekel,nem az osztálytársai.Ha most nem fogod meg,akkor vége.Még egyenlőre az van amit te mondasz és akarsz,nem az amit ő.Sérül a kis lelke?nagy ügy,kap még az élettől nagyobb pofonokat.Itt is van egy kis csaj,belefutott az anyja a szabados nevelésbe,mert az trendi.Ott is veri át az anyját ahol tudja,koravén nagy ribizli lett.Az én lányom is kikente magát anno,rendesen,mondtam neki most van 2percet lenyald magadról,mert ha én teszem az bizony fájni fog.Nem leszel attól se szebb se okosabb.Te te vagy,és ne akarj másokat majmolni.Mióta nagy lány és tehetné nem keni magát.nem is kell,szép ő igy is.
2015. ápr. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

beszélgess vele sokat erről

hívd fel a figyelmét a negatívumokra !

ne engedd el vásárolni a barátnőkkel

de te menj vele el és segíts neki stílust találni

magyarázd el h nem feltétlenül a külsőséget a fontosak


nekem 13 a lányom

mázli h az osztálytársai ennyire nem szálltak el

de azért én is sokat beszélgettem vele ezekről és pár dologban megvan a kompromisszum

2015. ápr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Szerintem túlaggódod. Természetes, hogy ahogy nőiesedik, szexuálisan érik, megváltozik a viselkedése. Nincs ebben semmi különös, fel akarja hívni magára a fiúk figyelmét, ez így természetes.
2015. ápr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát, vigyázz, mert ha így folytatja, akkor 19 évesen már gyereke is lesz...
2015. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

#24.

Mi az, hogy pofon ...?

Mi az, hogy kutyát nem érdekli ?

Vegye kutyába a saját lányát ?

2015. jún. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!