Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tehetek apum felesége ellen...

Tehetek apum felesége ellen valamit? Elviselhetetlen, igazi sárkány.

Figyelt kérdés
Szeretném egy kicsit észhez téríteni, mert apumat szinte pórázon tartja, nem engedi hogy velem találkozzon, de még a saját anyjához sem mehet el egyedül. Apum meg annyira hülye hogy hallgat rá. Nem értem mitől fél a felesége. Mindegy, szeretnék kiszúrni vele, mert elegem van belőle, de mit tehetnék? Bármilyen ötlet jöhet.
2008. aug. 27. 13:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek azzal, aki azt írta, hogy apukád is hibás! Hát hogy lehet egy férfit ennyire manipulálni, hogy a saját lányát így elhanyagolja?! Mindig kettőn áll a vásár. Apukád, ha akarná, megteremtené az alkalmat, hogy találkozzatok, hacsak a "sárkány" nem őrzi hét lakat alatt. Én azt gondolom, ha ő nem tesz erőfeszítéseket azért, hogy veled találkozzon, akkor hagyd a csudába...
2008. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
21%
szerintem nálatok egy kis cián megoldás lehet
2008. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
szerintem apukád a hibás,azért csak a gyermeke vagy,neki kellene ezt elrendezni.
2008. aug. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!