Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem a fogadott...

Szerelmes lettem a fogadott lányomba. Tudom, hogy nem szabad, ne oktassatok ki. Hogy oldjam meg? Máshol vállaljak munkát?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 22:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
37%

Nincs nagy tekintéjed,ha igy eljátszik veled!

Èn apám rámszól ha kevés ruhába megyek a konyhába,hogy azonnal öltözzek fel.

Ès 16 évesen küld kollégiumba,ö húzzon el.

2010. febr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ez nem szerelem, hanem kanosság!

Szexelj (mással) sokat, a kiscsajt pedig tedd helyre! Ha naív, és apucinak tekint, akkor magyarázdd el neki, hogy hogy (mitől) állnak a dolgok. Ha meg cicázik veled, akkor állítsdd le simán! Ne a farkadra halgass, hanem az eszedre!

2010. febr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
65%

És amúgy neked annyi elég volt, hogy szerelemre lobbanj, hogy bebújt melléd az ágyadba "melegedni"?

Jó kis csaj lehet, h kikezd a nevelóapjával... Másrészről pedig NEKED legyen több eszed, ő most kamaszkorban van, próbálgatja magát... Utasítsd el, semmiképpen ne menj bele, mert ahogy előttem is írták, több kapcsolat is rámenne erre: a te és az édesanya közti kapcsolat, anya és lánya közti kapcsolat és belőletek (lány+te) sem lenne semmi hosszabb távon, azt ugye tudod...?

2010. febr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
47%
RÁADÁSUL KISKORÚ!! EZ NEM SZERELEM, CSAK AZT HISZED! KICSIT MEDITÁLJ MÉG RAJTA! AZ ÁGYADBA MEG NE ENGEDD BE! DE AZ AGYADBA SE!! EZ EGY NAGY BAROMSÁG! NEM AMIT CSINÁLSZ, HANEM AMIRŐL AZT HISZED, HOGY SZERELEM! SZIMPLA BIOLÓGIA, HOGY SZEXUÁLISAN MEGKÍVÁNTAD A KISSCSAJT! MOST MÁR SZIMPLÁN VERD KI A FEJEDBŐL! ÉS KÉSZ!
2010. febr. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
83%

Szevasz!


Hidd el, hogy ez csak egy hirtelen fellángolás. Ne menjél sehová, csak annyit tegyél, hogy nem törődsz az érzéseiddel,amit érzel iránta, és majd egy idő után kiábrándulsz belőle.

2010. febr. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Az ember sok mindent érezhet a lelke mélyén, de azért ember, mert fel van ruházva a döntés szabadságával, és azért felnőtt, hogy akkor is felelősséget vállaljon, ha nehéz.


Mindenképpen mondd meg neki, hogy már nem bújhat az ágyadba, túl nagy hozzá. És csinálj olyan dolgokat, amiből látja, hogy még mindig a lányodnak tekinted. Ha tényleg bepróbálkozott, akkor érezze meg a korlátot. Lehet, hogy neki is bizseregnek a hormonjai, de az apjára szüksége lesz még harminc év múlva is, akkor is, ha nevelőapa, és ezt egy életre el lehet játszani, és akkor semmivel nem lehet többé jóvátenni.

2010. febr. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
21%

Mérlegelj, és ne menekülj mert rosszabb lesz. Talán a ki nem mondott szavak játszanak veled, de ha "becsapnád egy kicsit" kiszedheted belőle, hogy mi az ábra.

Lehet érzéki csalódás.

29/F

2010. febr. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk ez attól is függ,hogy a leányka milyen régóta az életed része!!Mert ha egészen pici kora óta neveled őt,akkor ez elég nagy gáz,ha képes ilyen érzelmeket kiváltani belőled!Sokan írják,hogy küzdd le a vágyaidat,de a kérdés az,le lehet egyáltalán küzdeni???Szerintem az önmagában nem megoldás,ha azt mondod,máshol vállalsz munkát??És??Mi van akkor,amikor néhanapján mégis hazasodor a sors(mondjuk s kislány anyukája esetleg hiányol téged!)?Tudod,az a helyzet,hogy az életünk során megkívánunk x embert(...szerelemről szerintem sincsen szó ebben az esetben,de szexuális vonzalomról mindenképpen),ebből az x emberből néhánnyal ki is alakítunk szexuális kapcsolatot!Aztán megtaláljuk azt az embert,akivel együtt szeretnénk élni...és ha fel is lobbannak vágyak,akkor sem megyünk bele ezekbe a kalandokba!Én is gyarló vagyok,mint mindenki más,és sajnos nálam is előfordul,hogy valakit megkívánok,noha szeretem a páromat,és vele akarom az életemet leélni(hozzáteszem,nő vagyok,nem pasi).de.....én kizárom ezeket az embereket az életemből!!Mert ha egyszer vonzódtál,akkor az nem múlik el csak úgy ripsz-ropsz!Szóval kérdem én,biztos,hogy a leány anyukája neked az igazi??És képes vagy egy életen keresztül visszafognod,és türtőztetned a vágyad,ami a kislánya iránt fellobbant benned??Ezen kell elgondolkodni,és saját magad is megtalálod a megoldást a problémádra!
2010. febr. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
50%

Megértelek téged, de a lányodat is. Nem hiszem hogy ő bepróbálkozott volna ahogy páran itt írják, szerintem egyszerűen gyerekként bújt az apjához. Nem tudom, felfogta-e, mit vált ez ki belőled.

Számíts arra, hogy egy vagy két év is lehet, mire ez a vonzalom lecsillapodik. Nincs mit tenni, el kell tűrni. Legrosszabb esetben tényleg menj el messzebbre dolgozni, de hátha nem lesz rá szükség.

Talán segít hamarabb túllenni rajta, ha a feleségeddel intimebbre fűzitek az érzelmi viszonyt. Esetleg kérheted a feleséged segítségét abban, hogy finoman felhívja a lányod figyelmét arra, hogy nagylányként nem szerencsés, ha úgy hozzád bújik mint mikor kicsi volt. Valószínűleg a lányod nincs tisztában azzal, hogy nemcsak a kortársaira gyakorolhat vonzalmat ebben a korban.

2010. febr. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
jaj...el kell őket hagynod...nehogy baj legyen belőle.
2010. febr. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!