Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem a fogadott...

Szerelmes lettem a fogadott lányomba. Tudom, hogy nem szabad, ne oktassatok ki. Hogy oldjam meg? Máshol vállaljak munkát?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 22:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
51%
Ez marhaság, nem kell elhagynia a családját, szükségük van egymásra.
2010. febr. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
00:42 Bocs,"Te hol élsz"?
2010. febr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
00:42 vagyok. Miért kérded?
2010. febr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
16%
pf..ez nagyon undorító, szégyellhetnéd magad.
2010. febr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
90%
Miért kéne szégyelleni magát. Természetes reakciót produkált egy izgató szituációra. Azt is tudja, hogy ennek nem szabad engedni. Segítséget kér, mit tegyen. Meg fogja oldani.
2010. febr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Én régen szerelmes voltam a bátyámba az édestestvérembe mert irtóan jól nézett ki mondjuk most is. Szerintem mond meg a lányodnak hogy ne közeledjen félreérthetően vagy ne meztelenkedjen előtted vagy akármi mert az téged zavar ugyanis férfi vagy. Mindegy milyen korú a férfi.. a férfi az férfi és egy meztelen nő látványa vagy érintése mindenképp fickóvá teszi. :) 18 éves lány vagyok és apukámmal élek és szeretem őt mint lánya az édesapját. lehet hogy nem feltétlen szerelem az amit érzel hanem rajongás :) mindenesetre ne nézz úgy a lányodra mint egy dögös nőre akit ágyba vinnél, ha nem mint csemetédre és óvd minden lépését és légy te a világ legjobb apukája hogy a lányod büszke lehessen az apjára :)
2015. jan. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!