Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki megcsalta a párját, az...

Aki megcsalta a párját, az mit érzett közben legbelül?

Figyelt kérdés

Olyan érdekelne, ahol megcsalta az egyik fél a másikat, de közben mégis szerette a párját. (tudom ez kicsit lehetetlen ilyen formában)

Gondolok itt arra is, amikor csak azért csalta meg, mert valami már nem olyan volt, valamit nem kapott meg, stb.


2015. ápr. 13. 12:38
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
65%
A szereti a párját de megcsalja, egymást kizáró fogalmak. Ha megcsalta, ne akarja bemesélni se magának se másnak, hogy szereti.
2015. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
95%
Egyetlen egyszer csaltam meg valakit életemben. Nem voltam őszinte magamhoz. Annak a kapcsolatnak már vége volt (mindkét oldalról), csak a megszokás miatt voltunk együtt. Az őszinteség többet ért volna. Legbelül azt éreztem, hogy már rég véget kellett volna vetni (és nem az új partner miatt, az csak alkalmi dolog volt). De félelmetes volt rádöbbenni, hogy többet kapok egy ilyen alkalmi együttlétből érzelmileg, mint az 5 éves kapcsolatomban otthon.
2015. ápr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
57%

Volt egy olyan kapcsolatom, ahol egy idő után a férfi annyira megfeledkezett rólam - még a napi beszélgetés, találkozás szintjén is, nem csak az összebújás szintjén -, hogy megcsaltam. Olyan volt, mintha nem is lett volna senkim. Semmit nem éreztem, nem volt bűntudatom. Közben kiderült, hogy ő is megcsalt. Ez nagyon rossz kapcsolat volt.

Most van egy. Nagyon szeretem! Úgy alakult, hogy most éppen nem tudunk találkozni, minden szempontból mindent megad, meg napi szinten beszélünk is. Ketten is bepróbálkoztak, simán megcsalhattam volna, meg sem tudta volna, de nem tudtam volna megtenni. Nem tudnék utána tükörbe nézni. Szóval most nagyon utálnám magam, nem is tudnám megtenni.

2015. ápr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
28%
Én pont ilyen vagyok, kikapcsoltam az érzelmeim. Azt játszottam, hogy a szeretőmmel egy másik világban és életben élek. Mai napig nagyon szeretem a párom.
2015. ápr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon ellentmondasos ez a kérdés .. MI vàltozik attól ,ha valaki pusztàn azért képes félremenni ,mert hiànyérzete van a kapcsolatàban ? HA valaki szereti a pàrjàt ,az ragaszkodik hozzà ,el sem tudja képzelni az együttlétet màssal és a problémàk orvosolàsàn fàradozik .... Szerintem (!) ...bàr tudom ,biztos lesz aki nem osztja a véleményem ,de ez nem is baj ,nem kötelező .
2015. ápr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
56%
Én nem azért csaltam meg a páromat, mert nem kaptam meg tőle valamit. Hanem azért, mert én kerestem valami mást. Valami újdonságot, az új szerelem varázsát, ami a párommal való kapcsolatban már elmúlt. És bizony, lehet egyszerre szeretni két embert: az egyiket ezért, a másikat meg azért. Végülis azért lett vége, mert mindketten lebuktunk. És úgy döntöttünk, hogy nem akarjuk összekötni egymással az életünket. Ugyanis mindketten rájöttünk, hogy az ágyban nagyon jók voltunk, de az ágyon kívül szinte semmiben nem egyeztünk. Úgyhogy mind a ketten visszatértünk a saját házasságunkba. Nagy durranás volt, nagy veszekedések, de azóta 15 év telt el, és minden rendben van a párommal. Mégegyszer nem tenném meg, hogy megcsaljam. Megbántam? Nem tudom. Akkor úgy éreztem, szükségem van valami miatt egy másik kapcsolatra. Nem azért, hogy kilépjek a házasságból. Azóta sem értem sem magamat, sem a történteket.
2015. ápr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
59%
tök bírom, hogy ezen az oldalon abban mérik a hasznosságát egy válasznak, hogy egyetértenek-e vagy szimpi-e az illető. az utolsó nagyon kielégítő választ adott. erre 0%. elítéli valaki? akkor már nem is hasznos a válasza? szánalmas banda....
2015. ápr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
52%
Akinek stabil kapcsolata van és mellette szeretője, az tulajdonképpen meghasonlik. Amikor a szeretővel van, 100%-ig ott van agyban és szívben, mikor a fix párjával, akkor pedig ott. Én szeretője voltam egy ilyen pasasnak, amikor velem volt, a telefonját lehalkította, lefelé fordította. Azt állította, hogy mindkettőnket szeret, belém szerelmes, hozzám vonzódik, a másik nőt pedig emberileg szereti, ragaszkodik hozzá, biztos pont. Én szakítottam, nem bírtam tovább ezt. Szerintem ha valaki ezt hosszú távon képes csinálni megcsaló félként, biztosan nem fut százason mentálisan. Én magam amúgy senkit sem csaltam meg, még rossz kapcsolatban sem.
2015. ápr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
34%
7-es! Egyetértek! Van egy olyan választás, hogy a többség döntése a helyes, azt kell mérvadónak tartani. Ez csordaszellemre vall, és elvesződik benne az egyéni megnyílvánulás.
2015. ápr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
36%
Az ember esendő és gyarló. Ilyen tulajdonságaink vannak. Ha valaki nem csalja meg a párját, elképzelhető, hogy más dologban meg kibírhatatlan, nem lehet vele együtt élni.
2015. ápr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!