Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki megcsalta a párját, az...

Aki megcsalta a párját, az mit érzett közben legbelül?

Figyelt kérdés

Olyan érdekelne, ahol megcsalta az egyik fél a másikat, de közben mégis szerette a párját. (tudom ez kicsit lehetetlen ilyen formában)

Gondolok itt arra is, amikor csak azért csalta meg, mert valami már nem olyan volt, valamit nem kapott meg, stb.


2015. ápr. 13. 12:38
1 2 3 4
 11/38 anonim válasza:
53%
# 7. Ez így van. De sokszor elgondolkodtat az is, hogy vajon nincsenek-e itt hivatásos kritizálók, leri.b@ncozók, akiket valamilyen felekezet küld ide. Főként a szexoldalra.
2015. ápr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
44%

Én egyszer csaltam meg az exemet, 3,5 év után. Tulajdonképpen már csak megszokásból voltunk együtt, de én mégis nagyon ragaszkodtam hozzá, annak ellenére, hogy rengeteget veszekedtünk az utolsó hónapokban. Menthetetlenül szerettem volna helyrehozni a kapcsolatunkat, de egyedül kevés voltam hozzá, ő pedig nem látta a problémát.

Azon az éjszakán döbbentem rá amikor megcsaltam, hogy már nem szeretem őt, csak kapaszkodok az elmúlt 3,5 évbe. Másnap elmondtam neki, hogy megcsaltam, és hogy rájöttem nincs értelme folytatni, hiszen ha minden rendben lenne nem is csaltam volna meg. Fájt, és nem kellett volna félremennem, de ez kellett ahhoz, hogy végre tisztán lássak és tovább tudjak lépni. (Egyébként az egy egyszeri egyéjszakás kaland volt, nem a másik férfi miatt szakítottam.)

2015. ápr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
32%
nem, ezek olyan emberek, akik gyűlölik magukat, és így élik ki magukat. idejönnek mások felett ítélkezni, mert a való életben senkik, nem tehetik meg. itt meg olyan hatalmuk van, hogy csak na. :D
2015. ápr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 Puczák Derien ***** válasza:
23%
Azt mondjátok, aki a párját szereti az megcsalja? Többet ne is mondjatok magatokról.
2015. ápr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
40%
10-es végre egy értelmes hozzászólás. Az talán jobb, hogy a szüleim együtt élnek, de marják egymást mindig, külön alszanak ezer éve, nyilvános helyen alázzák egymást? Mint egy pár akik szeretik egymás, jól megvannak, de esetleg az egyik félnek több kell és egyszer félre megy, de attól még a tenyerén hordozza a párját?
2015. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
32%
14-es, ezt a következtetést miből szűrted le?
2015. ápr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

14-es,

kicsit kifordítottad a következtetésedet...


Lehet hogy ezerből egy esetben az illető úgy csalja meg a párját, hogy közben szereti. De ez sehol nem volt egyenlő azzal, hogy az szereti a párját, aki megcsalja :D

2015. ápr. 13. 14:13
 18/38 anonim ***** válasza:
49%

en.

en vegig szerettem es most is szeretem. anno nem tudtunk talalkozni sehogy sem, mar harom hete nem talalkoztunk. nekem osszejott minden, otthon a csalad, suli, baratok mar reg nem a varosban, nem akadt senkim... onzo voltam, vagytam a szeretetre es..na igen. csak smar volt. de visszagondolva nagyon rossz volt... es akkor is rosszul ereztem magam de megse... meggondolatlan volt. olyan volt mintha nem is en lennek hanem el lettem volna varazsolva. nem tudom leirni, de persze mar megbantam ezerszer.

2015. ápr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
63%

Néhány ember nem értette meg a lényeget...ha valakit szeretsz, akkor ezt nem teszed meg vele egyszerūen, nem arról van szó, hogy kettõt is szeretsz, az egyiket ezért, másikat azért...ha valaki igazán szerelmes, fontos neki a másik, csak õ kell neki, nem akar mást és fõleg, nem akar a másiknak fájdalmat okozni.


Ha valami gond van a kapcsolatban és a megbeszélés helyett az egyik fél a megcsalást választja, akkor az nem igazi szerelem, ott valami nagyon nincsen rendben.

Ha valami nem mūködik, hiányzik, akkor meg kell beszélni meg kell próbálni megoldást találni. Ha nincs megoldás, akkor szakítás és majd utána jöhet a szex másokkal...

2015. ápr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
3%
19-es és ha terhes a párod? Illetve utána nem lehet a kicsi gyerek miatt? Erről ő sem tehet, de nem is tud neked örömet okozni ilyenkor...
2015. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!