Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki megcsalta a párját, az...

Aki megcsalta a párját, az mit érzett közben legbelül?

Figyelt kérdés

Olyan érdekelne, ahol megcsalta az egyik fél a másikat, de közben mégis szerette a párját. (tudom ez kicsit lehetetlen ilyen formában)

Gondolok itt arra is, amikor csak azért csalta meg, mert valami már nem olyan volt, valamit nem kapott meg, stb.


2015. ápr. 13. 12:38
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Nos, nekem volt egy 2 éves kapcsolatom, ami soha nem volt az az igazi lángoló szerelmes kapcsolat. De az volt az első, nem tudtam milyennek kéne kinézni egy párkapcsolatnak, szóval elvoltunk igazából, szerettem a társaságát, jó fej srác volt, utólag azt mondom jó barátok voltunk.

Aztán megismertem egy másik fiút, és egy hét alatt elérte, hogy teljesen beleszeressek.

Akkor azt éreztem, hogy meglepődtem, hogy ilyet tudok érezni, illetve azt, hogy amint látom a párom, azonnal szakítanom kell vele, mert ha ezzel a fiúval nem is jövök össze, vele nem fog működni az a "barátság extrákkal" amire mi rámondtuk, hogy párkapcsolat.

Mondjuk nem tudom, a megcsalást hogy érted. Mi csak csókolóztunk mielőtt szakítottam a párommal. Nekem mondjuk ez is megcsalásnak számít.

Sokan mondják, hogy a szex nem egyenlő a szerelemmel, ezért nem bűn a megcsalás és szeretheted attól még a párod. Nos, függetlenül attól, hogy a szexhez kellenek-e érzelmek, szerintem akit az ember szeret, annak nem hazudik, nem hitegeti akár évekig is, hogy csak őt szereti, és minden jó. Ha engem megcsalna a párom, én azon akadnék ki, hogy hazudott nekem, és csak másodrendű lenne az, hogy lefeküdt valaki mással.

Egyébként én nagyon nem értek egyet azokkal akik írták, hogy bűntudat nélkül csalják a párjukat, és én is gerinctelen dolognak tartom, de nem szavazom le őket mert igazából ők adtak HASZNOS választ a kérdésre, nem azok, akik ítélkeznek felettük.

2015. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
73%

Mondhat bárki amit akar, én nem hiszem, hogy aki megcsalja a párját, az ugyanakkor szereti is.

Nekem van egy nős pasim,lassan másfél éve együtt vagyunk..tudjátok, úgy mint a szerelmesek, nem csak szexelni járunk össze. És bár azt állítja szeret, amit el is hiszek, azt is állítja, hogy szereti az asszonyt is...

De egyre inkább kezdek rájönni, hogy ott a megszerzett vagyon nagyobb úr, mint a szerelem.

Egy botlásnál, egy éjszakai félrelépésnél még elhiszem, hogy szereti a párját a csaló, de egy hosszú viszonynál nem! Mert ha tényleg szeretek valakit, azt nem tudom megcsalni, a képébe hazudni nap mint nap, rá sem tudok nézni másra.

2015. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

# 32/32

Én nem pontozlak le, és nem gonoszságból, de kíváncsi vagyok: miért vagy egy ilyen emberrel? :/ Ha látod milyen gerinctelen..

2015. ápr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Utolsó, azért mert szeretem. És tudom, ő is szeret. Olyan, mintha a másik felem lenne. Ilyen egyszerű.

De az is igaz, hogy egyre többet gondolok arra, hogy milyen lehet az az ember úgy legbelül, aki képes ennyi ideig színjátékot játszani, hazudni. Hogy közben mit érezhet?

Még annyit, egyikünk sem huszonéves már, negyvenen felül vagyunk, beleértve a feleségét is.

2015. ápr. 14. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
20.- as ! Ki vagy te , a sötétség fejedelme ????? NEM akarom elhinni ,hogy te ezt komolyan írtad .... -.- Egyébként meg ha valaki azért képes félremenni ,mert mondjuk a pàrja nem tud eleget tenni a hàzastàrsi kötelessége miatt mondjuk egy veszélyeztetett terhesség ,vagy a gyermekàgyas időszak miatt ,nos az àssa el magàt ,de jó mélyre !!!! (Amúgy egy egeszseges terhesseg nem zàrja ki az egyuttlétet .Amikor én vàrtam a gyermekünket ,végig a 9 hónap alatt aktív hàzas életet éltünk . De ha nem lehetett volna ,akkor is megtalaltam volna a módjàt ,hogy a pàromnak örömet szerezzek !!! )
2015. ápr. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
0%
10-es vagyok. Elolvastam 21-es hozzászólását. Ezt írja: "Nekem minden hiányzott: az összebújás, a törődés, hogy érezzem, egyáltalán ott van valaki mellettem.." - És nekem ekkor ugrott be, hogy akkoriban, amikor megcsaltam a páromat, pontosan nekem is ez hiányzott! Volt a párommal szex, ez hol jó volt, hol nem, de csak kimondottan szex volt, és semmi simogatás. És ez hiányzott akkoriban. 30 éves voltam. Amikor csak oda akartam mellé bújni simán szex nélkül, a simogatásért, ő máris rámfordult, elvégezte a dolgát, aztán aludt tovább. Ez így rossz volt. És éppen azért nem utasítottam el, mert szerettem, de valami más hiányzott ebből a házasságból. Ekkor léptem félre, és mástól meg is kaptam nemcsak a tökéletes szexet, hanem az összebújást, a simogatást, a törődést, éreztem, hogy van ott valaki mellettem. Megkaptam, végigéltem ennek a varázsát, olyan volt, mint a párommal a kezdet kezdetén, a nagy szerelem. Azt hiszem, ezért nem bántam meg, hogy megcsaltam a páromat.
2015. ápr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Fiatal voltam legyezte a buszkesegem tetszem a pasinak es udvarol teper beadtam a derekam

Aztan amit az egyik valaszolo irt fax az fax kozben csak a fix baratomra rudtam gondolni.

Egy pillanatot sem elveztem

Soha tobbet nem csaltam meg senkit

2015. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
100%

32-es

Nekem az a véleményem, hogy az a férfi aki szeret Téged, és veled akar élni elválik. Aki ezt nem teszi huzza, halassza, az nem ôszinte és nem csak a felesegevel, hanem veled sem....mennyit ér neki a kapcsolat, ha az anyagiakra fogja? Biztosan vannak szélsôséges helyzetek, de akkor is valamilyen tervet, jövôbeni célt kitûz, hogya Te türelmeddel, érzéseiddel ne éljen vissza.....én azt vallom , hogy a szerelem akkori igazi ha felvállaljuk....az érzéseinket a másikat....még akkor sem inog meg a dolog ha masok csúnyán néznek ránk...na sasjnos ez utóbbiak nem szoktak menni...

2015. ápr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!