Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki megcsalta a párját, az...

Aki megcsalta a párját, az mit érzett közben legbelül?

Figyelt kérdés

Olyan érdekelne, ahol megcsalta az egyik fél a másikat, de közben mégis szerette a párját. (tudom ez kicsit lehetetlen ilyen formában)

Gondolok itt arra is, amikor csak azért csalta meg, mert valami már nem olyan volt, valamit nem kapott meg, stb.


2015. ápr. 13. 12:38
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
79%

Hogy mit éreztem legbelül? Egy nagy f@.szt :D

Viccet félretéve, borzalmas volt. Úgy istenigazából nem is gondoltam komolyan.

Hatalmas hullámvölgyben voltunk a férjemmel, minden egyes nap elmondta, hogy menjek és keressek magamnak valaki mást. Nekem minden hiányzott: az összebújás, a törődés, hogy érezzem, egyáltalán ott van valaki mellettem...

Dicséretet akkor soha nem kaptam tőle, viszont rengeteg negatív kiszólást igen. Soha sehová nem kísért el, egyedül kellett mennem mindenhova, így persze a férfiak meg zsongtak körülöttem... Már léptem volna le, de nem számíthattam senkire, így kellett volna pár hónap hogy neki tudjak indulni a világnak.

Aztán kiderült, hogy neten rengeteg ISMERŐS csajnak csapta a szelet, a legtöbbel szexchatelt, némelyikkel kamerázott is (arról mostanáig fogalmam sincsen, hogy itt megállt-e a dolog. Akkor dacból is összefeküdtem az első pasassal, aki érdeklődést mutatott felém.

Hogy megbántam-e? Nem. Fogalmam sincs, hogy köpött-e valaki a férjemnek és attól tért észhez, vagy pont így jött ki, de ezután rendeződtek a dolgaink, jobban összetartunk mint valaha.

Így utólag is úgy érzem, nekem szükségem volt erre hogy rájöjjek, szeretem még... ő pedig egyszerűen megérdemelte.

De abban a pillanatban nem esett jól. Másra sem tudtam gondolni csak arra, mekkora hülyeséget csinálok. A konklúziót levontam, alapjában véve minden f@.sz egyforma, felesleges egyikről a másikra járni. Többet ilyet nem teszek.

2015. ápr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
20-as Az a leg udoritobb, es gerinctelenebb dolog a vilagon, ha a terhes parodat aki a kozos gyereketeket varja azt csalod meg. Az ilyen nem ember a szemembe, es ferfikent irom ezt.
2015. ápr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
18%
22-es az egyik exbarátnőm meg mikor velem táncolt diszkóban ment oda más pasikhoz és kérte el a számukat az jobb? És nem terveztem megcsalni, csak elcsábított egy nő aki szintén foglalt volt... Nem 1x próbált elcsábítani, hanem napokon át folyamatosan ostromolt, és nem vagyok rá büszke, de gyarló halandó vagyok én is...
2015. ápr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
71%
Én szerettem a páromat akkor és most is, csak kissé ellaposodott a kapcsolatunk az akkori sok vita és veszekedés miatt. Én több pénzt vittem haza és ez őt rosszul érintette. Én egyáltalán nem hánytam ezt a szemére, sőt biztattam, hogy ezen ne keseregjen, mert ő még csak akkor végzett az egyetemen. Mondtam is neki százszor, hogy ő a diplomájával később jóval többet fog haza hozni, mint én diploma nélkül, de ő folyton folyvást csak veszekedett és saját magát töketlenítette el. Aztán volt egy kalandom, ami azért lett, mert hiányzott, hogy egy "igazi" férfi legyen mellettem, aki nem csak az önsajnálatból és hisztiből áll. Nem éreztem igazából semmit. Legalábbis lelkifurdalást nem. Kissé meginogtam és majdnem szakítottam a párommal, amikor rádöbbentem, hogy a másik pasiban őt látom és egy-két nap alatt rádöbbentem, hogy mennyivel értéktelenebb számomra az a másik. Tűrtem még egy kicsit és hamarosan talált munkát a párom, aztán hipp-hopp, minden helyre jött. Nem mondtam el neki. Utána néhány évvel később én voltam kapcsolatromboló a munkahelyi stressz miatt és tényleg nagyon próbára tettem a türelmét. Csodálom, hogy nem hagyott el, csak megcsalt. Elég szerencsétlenül jött ki a dolog és lebukott. A korábbi tettem miatt könnyen meg tudtam bocsájtani neki, mert saját tapasztalatból tudtam, hogy van olyan, hogy vágyik valamire az ember, egy olyan érzésre, amit rég nélkülöznie kellett (nyugalom, gondtalan szerelem, függetlenség, stb) és ilyenkor előfordulhat, hogy más karjaiba keveredik, de attól még szereti a párját. Aki azt állítja, hogy ilyen nincs, olyat nem csalunk meg, akit szeretünk, az vagy nagyon kitartó ember, vagy álszent, vagy csak még nem volt olyan élethelyzetben, ami a határait feszegeti. Ilyen témában szerintem csak olyan szólaljon meg, aki már volt olyan helyzetben. Ahogy szerintem gyereknevelésről se papoljon az, akinek nincs gyereke, abortuszról se beszéljen, aki nem volt még terhes lehetetlen családi/anyagi körülmények között, vagy megcsalás megbocsájtásáról az, akit még sose csaltak meg.
2015. ápr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

utolsó, igazad van :)

2015. ápr. 13. 15:41
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

19-es vagyok és 20-as ezt remélem nagyon nem gondoltad komolyan....

Ha valaki gyereket vállal, akkor vagy vállajon mindent ami vele jár, vagy ne legyen gyereke. A terhességgel, kisbabával egyértelmūen sok a gond, és ehhez hozzátartozik az is, hogy egy ideig hiány lesz a szexben. Egy párnak ennek tudatában kellene gyereket vállalnia, maguk elõtt látva a célt, hogy mit miért tesznek.

Biztos nehéz férfiként kibírni szex nélkül (bár egy jól mūködõ kapcsolatban meg lehet beszélni, hogy oldják meg azt az idõt) de akkor gondold el nõként milyen nehéz, nemhogy szex nincs, de a terhesség, szülés sem egy sétgalopp.

Ha ilyen helyzetben egy férfi képes megcsalni a párját az nem való se apának, se férjnek, de még férfinek sem nevezném.

2015. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

26-os,

ez is igaz :)

2015. ápr. 13. 15:47
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

24-es,2 évre távakpcsolatba kényszerültünk párommal, úgy, hogy egyáltalán nem tudtunk találkozni, csak online tartottuk a kapcsolatot. Nagyon hiányzott az érintés, szex, az idõ együtt, minden, mégsem csaltuk meg egymást, mert szeretjük egymást. Eszembe se jutott kalandozni, amíg nem volt velem.

Szóval létezik ilyen is.

2015. ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
9%

Én arra gondoltam közben hogy "hú de jó a segge", tényleg.


34F

2015. ápr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
26%
28-as. Elolvastad, hogy mit írtam? Azt, hogy az teszi meg, aki olyan helyzetbe kerül, ami már a határokat feszegeti nála. Nálatok ezek szerint nem ez volt a határ. Talán a 3 év lett volna, de lehet, hogy 10, vagy soha nem csaltátok volna meg egymást, inkább lakatot tesztek "oda". De hidd el, nektek is van valami gyengétek. Sokan szerencsére soha nem tudják meg, hogy mi a gyenge pontjuk. Én megtudtam és a párom is megtudta. És ha Ti is azok közé tartoztok, akik (valóban) soha nem csaltátok meg egymást, akkor se formálj véleményt. Akkor tegyél ilyen kijelentést a személyedre vonatkozóan, hogy "ilyen is van", amikor 120 évesen a halálos ágyadon fekszel és annyi van hátra, amennyibe már nem fér bele egy gyors numera. Addig viszont te is csak egy vagy azok közül, akik eddigi hűségükre büszkék lehetnek, de azt nem tudhatod, hogy mit hoz a jövő, sem azt, hogy a párod nagy szerelemben mennyire volt hű hozzád. Nem tudhatod egyiket se biztosra, csak és kizárólag azt, hogy most is együtt vagytok és szeretitek egymást.
2015. ápr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!