Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek magammal, és az...

Mit kezdjek magammal, és az életemmel?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Kb 1 éve már nem dolgozom, nem találok munkát. Vidéki vagyok, a párommal lakom. Egész nap itthon vagyok, nemtudok magammal mit kezdeni, takarítok, főzök, de minden egyes napom egyhangú, unalmas. Egyedül itthon..egész nap. Barátaim nincsenek, akik voltak, férjhez mentek, vagy elköltöztek. Netezek, minden második nap végignézem az álláshírdetéseket, eredménytelenül. Teljesen kivagyok. Már magammal sincs kedvem foglalkozni. Reggel felkelek, és mint egy robot végzem az itthoni dolgokat, és nem érdekel semmi. Legszívesebben sírnék csak. Nagyon ingerlékeny lettem, apróságokon is felidegesítem magam, és ezt a párom is észrevette (ő dolgozik), gyakran megsértődöm rá, majdnemhogy ok nélkül, veszekszek... Rosszul nem élünk, megvan ami kell, de szórakozni nemigen járunk,csak ritkán azt nem igazán tehetjük meg, hogy minden héten menjünk, itt nincs semmi, csak a szomszéd városban esetleg. A párom amúgy sem szeret eljárni sehova. Úgy érzem teljesen kivagyok, hogy így ver valamiért az élet. Félek, ha így folytatom, a kapcsolatomat is tönkreteszem.

Bocsánat, ha zavaros lett, de már nemtudom mit kéne tennem. Van ötlete valakinek?


2010. febr. 20. 13:08
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Most fogok menni állásinterjúra, ha szólnak. Remélem már sikerül. Köszi.
2010. márc. 6. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!