Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sógornőm hisztije tönkretesz...

A sógornőm hisztije tönkreteszi a kapcsolatunkat, mit tegyek? Szerintem kicsit értelmi fogyatékos is.

Figyelt kérdés
20 évesek vagyunk a vőlegényemmel, és van egy 17(!) éves húga. Ez a lány nagyon gyerek még, teljesen álomvilágban él. De ami a legrosszabb: tönkre fogja tenni a kapcsolatunkat, ha így folytatja. Sokat vagyok náluk, mert a vőlegényemmel ritkán tudok találkozni, és akkor is többnyire hozzájuk tudunk menni. Állandóan beleszól a kettőnk dolgába, mindig mindent tudni akar kettőnkről. Konkrétan volt olyan, hogy összevesztünk a vőlegényemmel, kishugi bejön, és rámparancsolt, hogy azonnal menjek ki a konyhába és mondjam el, hogy mit csináltam, mert ő addig nem tud aludni. (ez késő délután volt.) Na hát ezen annyira felhúztam magam, hogy mondtam a kiscsajnak, hogy nem mondok neki semmit, mert ez csak kettőnkre tartozik. Azon a hétvégén nem szólt hozzám, csak sírt, hogy én mennyire megbántottam. Ezen összevesztünk a barátommal is, mert ő azt mondta, hogy neki a család az első és senki nem bánthatja meg a húgát. Erre csomagoltam és a következő busszal elmentem. Mivel most 2 hónapig külföldön van, azon a hétvégén találkozunk utoljára, és még mindig bennünk van a szálka a húga miatt. Májusban fogunk találkozni egy hétvégére, akkor is hozzájuk fogunk menni. Félek, hogy milyen viharos lesz a hangulat a húga miatt... Ha ez így megy tovább, ki fogja készíteni a kapcsolatunkat, de nem akarom, hogy egy lassan 4 éves kapcsolatnak egy ilyen "kislány" miatt legyen vége. Mit csináljak?
2015. ápr. 19. 08:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%
Hát, az ilyen kis infantilis hugicák bizony tönkre tudnak tenni egy kapcsolatot. Az exemmel rengeteg vitánk volt a huga miatt. Ő mindenbe beleszólt, mindenen besértődött, aztán persze én voltam a szemét, mert én vagyok az idősebb, mindenhova akart jönni velünk, megint én voltam a szemét, hogy miért nem tetszik ez nekem, állandóan a bátyán lógótt, hisztizett, követeőzött, hazudozott rólam olyanokat hogy csak meresztettem a szemem, de persze mindig neki hitt, mert ő a huga és ő a legfontosabb neki. Persze, én tudom, hogy a pasi volt a legnagyobb hibás, mert az 5 évvel fiatalabb hugicáját le kellett volna lazán szerelje, de ha nagyon összetartó család meg testvérpárról van szó, akkor bizony tönkre tudja tenni a dolgokat egy ilyen kis liba. Azóta eltelt 5 év, én már férjhezmentem, ő még mindig a hugával járkál mindenhova, szeirntem minden csajt elmar mellőle, már arra gondoltam, hogy akármilyen beteges lehet szerelmes belő a kiscsaj, azért nem bír elviselni mellette senkit.
2015. ápr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
33%
Nem csak a 17 éves a kislány, hanem te is az vagy, hiszen nem tudod kezelni a problémákat, csak csatározol vele, a párod meg rád hagyja az egészet. Valószínűleg messze nem veszi olyan komolyan a kapcsolatotokat, mint gondolod. Ha te mész hozzájuk, akkor ehhez a helyzethez kell alkalmazkodnod, menjetek hozzád, és nem lesznek ilyen problémák.
2015. ápr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
78%

és miért nem mentél elmesélni a kotnyeles kistyúknak neki, hogy a pasid szado-mazo orgiát akar a veled és a húgával, te meg ezen besértődtél?...biztos nyugodtan tudott volna aludni... <gonosz vigyor>


a pasit tedd lapátra, itt nem a húg a probléma!

2015. ápr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bármilyen gyerekes is lenne a húga, ha a vőlegényed nem hagyná, semmit sem árthatna a kapcsolatotoknak. Nekem is eszembe jutott, hogy talán túl közel állnak egymáshoz a húgával, és idővel kiderülhet, hogy te vagy ott a zavaró harmadik.
2015. ápr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!