Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalon családot akarok,...

Fiatalon családot akarok, szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok külföldön dolgozom. Azért dolgozom, hogy később legyen pénz lakásra autóra, minden amire csak egy családnak szüksége lehet. Olyan szomorú, hogy az embereknek sok az adósságuk, külföldre kényszerülnek, vagy otthon kell túlórázniuk, hogy el tudják tartani a családjukat valahogy.

Én ezt szeretném elkerülni, szeretném ha minél többet lehetnék majd a családommal és minél jobban szeretnénk egymást.

Szeretnék egy nagyon aranyos kedves lányt megismerni, akit elvehetek majd feleségül akivel nagyon szeretjük egymást, és lesznek gyerekeink.

Olyan furcsa 23 éves vagyok, és erre vágyom családra, hogy legyen egy aranyos feleségem, akivel mindennél jobban szeretjük egymást, és együtt neveljük a gyerekünket, gyerekeinket.

Erre vágyom.

Pedig még csak 23 éves vagyok. És úgy érzem szeretnék családszerető apa, férj lenni.

Néha úgy érzem ez nem normális.

Talán azért van, mert egyedül vagyok idekint...

De amikor belegondolok elképzelem... ez mindig megérint belülről. ÉS azt hiszem erre vágyom. De nem lehet még nem állok készen, hogy tudjam biztosítani a családom jövőjét.

Nehéz nagyon, pláne egy normális lányt találni, egy kedves aranyos lányt aki képes egyáltalán, hogy jó feleség, anya legyen.

Ritka az ilyen. Azt hiszem. Az ilyen nők a szememben igazi kincsnek számítanak.

De félek amire vágyom, szinte már csak álom. Ez a világ ahol a félrelépés természetes dolog... más becsapása.

Szomorú, én sem értem miért, de én csak erre vágyom azt hiszem ez jelenti ebben a világban az egyetlen összetartó erőt, a boldogságot. Egy kis világot felépíteni magunk körül, ahol boldogan élhetünk egymás között.

Ezért gyűjtök, hogy ezt a világot megteremthessem.

Hogy szeretetben élhessünk.

Néha azt hiszem nem vagyok normális. Ennyi idősen nem kéne ilyenekre gondolnom. Csak élni az életem... kihasználni minden pillanatot, verni a pénzt.

Vágyom erre is. De egy családra igazán...



2015. ápr. 27. 23:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jó életcél. De azt azért tartsd észben, hogy senki sem tökéletes, a párod sem lesz az. Viszont ha összeilletek, akkor együtt meg tudjátok oldani a problémáitokat. Az is csak problémákhoz vezet, ha valaki mindenkiben az igazit keresi. Ezt az elején még nem lehet tudni, úgyhogy ha megtetszik valaki, akkor adj neki egy esélyt, de ne görcsölj rá a dologra. Persze jó, ha tudja, hogy te mire vágysz, csak ne kezdj el két hét után esküvőt szervezni. :)
2015. ápr. 28. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne normális dolog családra vágyni akkor kihalófélben lennénk, nem az lenne a probléma hogy nem férünk el a földön.
2015. ápr. 28. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

Elég lett volna egyszer leírni, nem 15x. Hányok ettől a mézesmázos dumától.


Amúgy mire vágysz?! :D

2015. ápr. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
84%

Egy "hiba" hogy a társadalom elhiteti veled, hogy annyira fiatal vagy ehhez

Pedig ez nem igaz, elvileg ez és még pár év amikor a legideálisabb gyereket vállalni ( hiába tolódik mostansag sok ok miatt 30irányába, vagy azon túlra)

2015. ápr. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
86%

# 14


Nem arról van szó(szerintem) hogy divat lenne későn gyereket vállalni. Egyszerűen ma már nagyon kevés ember dolgozik 18 éves korától. Én 9 osztályos gimibe jártam, ezért 20 éves voltam mire elkezdtem az egyetemet, 24 voltam mire meglett az első állásom kezdő fizetéssel, ekkor kezdhettem volna gondolkodni azon hogy legyen egy igen szegény családom. 27 éves koromra volt annyi pénzem hogy nyugodt szívvel belevethessem magam a dologba, és én még így is szerencsés vagyok. Sok pályakezdő évekig nem talál munkát, nehéz manapság megteremteni a körülményeket egy gyereknek.


Az én szüleim 18 évesen leérettségiztek és mindketten elmentek dolgozni, 21-22 éves korukra már stabil anyagi hátterük volt és ez akkor normális volt.

2015. ápr. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
47%

Az írásod alapjan te az a típusú ember vagy, akit ki lehet használni.

A szerelmeden fog múlni, hogy kihasznál, vagy önzetlenül szeret, mert te nem fogod észrevenni a különbséget.

Volt egy ilyen gondolkodású haverom, mint te, és még akkor sem vette észre, hogy kihasználják, amikor már kibökte a szemét.

Aztán, ha a csaj dobta, akkor depresszó, és folyt. köv.

20 éve mindig ugyanabba a hibába esik, és soha nem tanul belőle.

2015. ápr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
80%

Normális.


De ettől még sok minden változhat, máshogy alakulhat. Kicsit görcsösnek tűnsz, ráadásul a nagy "világismereted" egy rakás közhely, ami az óvodában még elfogadható "vannak a rosszak és vagyunk MI, a tiszta, habfehér lelkű kisebbség, akik megküzdünk a sárkánnyal" alapállásra épül.


Várj még tíz évet, és látni fogod, mennyivel több az árnyalat. Az a kedves, aranyos lány, aki az egyik emberrel simán leél hűségben, szeretetben 50 évet és "jó feleség" (jézus, hogy utálom ezt a kifejezést) és anya, az lehet, hogy egy másik emberrel házisárkány lesz. Mert nincs olyan, hogy egy nő gyárilag tökéletes. Vedd észre, hogy emberek vannak és élethelyzetek, amikre ők valahogyan reagálnak. Én pl. biztos nem lennék neked "jó feleség", de a párommal tökéletes párost alkotunk. De előtte volt másik barátom, akivel meg pokol volt az élet és én magam is tudom, hogy kibírhatatlan nőszeméllyé lettem mellette.

2015. ápr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2015. ápr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan annyi idős vagyok mint te, és én is nagyon vágyok a családra, sokszor gondolok gyerek vállalasra. Teljesen normális dolog ez, sőt az én szememben értékes, ritka az ilyen. 23/leány
2015. ápr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Képzeld az én férjem is így volt ezzel mint most Te. Családi házat is vett pedig meg parja sem volt, hogy majd elférjen szépen a család. Es tádám 31 volt amikor megismerkedtünk egy hónap múlva összeköltöztünk + egy ev múlva összehazasodtunk es ra egy evre megszületett
2015. ápr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!