Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalon családot akarok,...

Fiatalon családot akarok, szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok külföldön dolgozom. Azért dolgozom, hogy később legyen pénz lakásra autóra, minden amire csak egy családnak szüksége lehet. Olyan szomorú, hogy az embereknek sok az adósságuk, külföldre kényszerülnek, vagy otthon kell túlórázniuk, hogy el tudják tartani a családjukat valahogy.

Én ezt szeretném elkerülni, szeretném ha minél többet lehetnék majd a családommal és minél jobban szeretnénk egymást.

Szeretnék egy nagyon aranyos kedves lányt megismerni, akit elvehetek majd feleségül akivel nagyon szeretjük egymást, és lesznek gyerekeink.

Olyan furcsa 23 éves vagyok, és erre vágyom családra, hogy legyen egy aranyos feleségem, akivel mindennél jobban szeretjük egymást, és együtt neveljük a gyerekünket, gyerekeinket.

Erre vágyom.

Pedig még csak 23 éves vagyok. És úgy érzem szeretnék családszerető apa, férj lenni.

Néha úgy érzem ez nem normális.

Talán azért van, mert egyedül vagyok idekint...

De amikor belegondolok elképzelem... ez mindig megérint belülről. ÉS azt hiszem erre vágyom. De nem lehet még nem állok készen, hogy tudjam biztosítani a családom jövőjét.

Nehéz nagyon, pláne egy normális lányt találni, egy kedves aranyos lányt aki képes egyáltalán, hogy jó feleség, anya legyen.

Ritka az ilyen. Azt hiszem. Az ilyen nők a szememben igazi kincsnek számítanak.

De félek amire vágyom, szinte már csak álom. Ez a világ ahol a félrelépés természetes dolog... más becsapása.

Szomorú, én sem értem miért, de én csak erre vágyom azt hiszem ez jelenti ebben a világban az egyetlen összetartó erőt, a boldogságot. Egy kis világot felépíteni magunk körül, ahol boldogan élhetünk egymás között.

Ezért gyűjtök, hogy ezt a világot megteremthessem.

Hogy szeretetben élhessünk.

Néha azt hiszem nem vagyok normális. Ennyi idősen nem kéne ilyenekre gondolnom. Csak élni az életem... kihasználni minden pillanatot, verni a pénzt.

Vágyom erre is. De egy családra igazán...



2015. ápr. 27. 23:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
A gyermekünk es boldog csalad vagyunk
2015. ápr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 aries 2 ***** válasza:
55%
Ebből csak a pénzimádat, pénzverés a bűn.
2015. ápr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Nem mondhatnám, hogy hagyom, hogy kihasználjanak mióta kint vagyok, már a 2. kapcsolatom ért véget. Ezt most csinálom, mert csinálnom kell ha valamit el akarok érni az életben, ha megérti velem marad, ha nem tovább áll, miatta nem fogok haza menni...

Jah és a közhely... mondok egy példát: külföldön hidd el már tapasztaltam eleget, minden népcsoportból. Rengeteg olyan ember van, aki mindenkitől képes kunyerálni, ha egyszer adnak nekik többet nem adja vissza. Sokaknak ez a normális, akinek én eddig pénzt adtam, odahaza nagy barátomnak abból is csak veszekedés volt, mire visszakaptam. Szóval lehet nincs elég élet tapasztalod az emberek szeretik átb*szni a másikat, a hazudozás a sok embernél alapvető dolog.

És igaz ez az elképzelés kissé álomszerű... de nem a tökéletes társra törekszem, mindenkinek vannak hibái külsőleg belsőleg, szokásai. Amit vagy elfogad az ember vagy nem működik akármilyen szép is a másik.

De annyit el lehet várni egy kapcsolattól, hogy a két fél hűséges maradjon egymáshoz... Ha már nem szeretik egymást az más dolog...

2015. ápr. 28. 20:42
 24/25 anonim válasza:
0%
Istenem, ez nagyon aranyos 😊😍
2015. aug. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kérdező egy kicsit merev, több lazaságot ajánlok neki persze az erkölcsi mércéi betartásával. Ne akarja annyira mérnöki pontossággal megtervezni az életét. Élje becsülettel normálisan, lazán, és hagyja, hogy az életébe megérkezzen az a nő, aki majd a felesége lesz. Mire családja lesz, lehet még pár év eltelik, szóval teljesen normális ez a vágya. Több lazaság és spontanitás viszont nem árt az élethez.
2016. jan. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!