Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Látogatás a nagyszülőkhöz 3...

Látogatás a nagyszülőkhöz 3 hétre külföldről gyerekkel. Földön alvás?

Figyelt kérdés

Nyáron megyünk külföldről Magyarországra látogatóba. Gondban vagyunk, mert anyósoméknál nem nagyon van hely, de akarják, hogy ott aludjunk. Egy kis 60nm-es társas házban laknak 2. emeleten. Van egy kis szoba, ami a férjemé volt, valamint a szülői háló. Eredetileg a férjem volt szobájában volt egy francia ágy, de az most kikerült onnan át a szülői hálószobába, mert anyósék olyan csórók, hogy nem volt pénz új ágyra, mert az övék már nagyon nagyon régen megérett a kidobásra. A kisszobába most betettek egy heverőt, amit kaptak ingyen valahonnan. Anyós egyedül alszik a hálójában már több, mint 5 éve-nincsenek rosszban apóssal, csak egyszerűen após mindig a kanapén alszik el a tévézés közben.

Anyósom azt mondta, hogy majd nagyobb lányom vele alszik 5 éves lesz kereken, és mi majd férjemmel a kisszobában a babával. Majd leterítünk egy-két pokrócot és azon alszik egyikünk, másikunk meg az ágyon esetleg a babával. Én 6 hétre maradnék a gyerekekkel, mert gyesen vagyok még a másodikkal, aki akkor lesz 7.5 hónapos, mikor hazamegyünk. Az első 3 hetet szinte folyamatosan ott kell töltsük, anyósnál, a második felét meg jobbára én rokonaimnál, mikor már férjem visszajön külföldre.

Nem nagyon akarom odaszoktatni magam mellé a babát, mert félek, hogy aztán nehéz lesz visszatenni kiságyba. Talán, ha szerencsénk van, lesz összecsukható kiságy, akkor azt szétnyitjuk a kisszobában, de nem biztos, hogy lesz rá hely.

Most lehet, hogy én vagyok a bunkó, de én tuti, hogy a helyében felajánlanám, hogy ő átmegy aludni a kisszobába a heverőre egymaga, mi meg aludhatunk a franciágyon ketten a férjemmel, köztünk a két gyerek-ha nem lesz meg a baba fekhelye. Ha meglesz, a nappaliban felállítjuk a kiságyat, vagy valahol. Így senkinek nem kéne a földön aludnia. Igaz, nyitott az ő hálószobájuk a nappalira, de igazándiból kibírom, hogy nem vagyunk együtt a párommal, hiszen még ha a kisszobában is aludnánk, aminek van ajtaja, a gyereknek velünk kéne lennie és nem tudom, kinél mennyire fér bele, de én biztos nem csinálnám, amíg ott a babám. De megvagyunk 6 hétig szex nélkül...már volt rá precedens, hogy többet kellett kibírnunk, szóval, ha emiatt akarná, hogy kisszobában aludjunk, akkor sem gondolhatja azt, hogy én a gyerek mellett fogok....

Marha jó lesz, ha a babának velünk kell aludnia, egy ágyban, akkor én fogok vele aludni az ágyban, de amúgy is ismerem férjem és tudom, hogy nem engedné, hogy földön aludjak és ezt az anyja is tudja hogy úriember, hogy akarhatja, hogy a fia a földön aludjon? Túl lehet élni a földön alvást, aludtam már földön, de nem a legkényelmesebb, ha nincs hozzászokva a kemény matrachoz, márpedig a mienk puha, most 3 hétig fájjon a háta? Ha meg nem nála alszunk megy majd a sértődés.


2015. máj. 10. 22:29
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy a kanapén alszik? Évek óta ott alszik.
2015. máj. 11. 21:39
 22/23 anonim ***** válasza:
87%
Vegyetek ki egy szobát a közelben.
2015. máj. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Matrac? De egyébként nem értem, miről dumálsz, mielőtt felteszel egy kérdés, illene megtanulni fogalmazni.
2015. máj. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!