Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy a párotokon...

Van olyan, hogy a párotokon vezetitek le a stresszt? Mert pl a munkahelyeteken felbosszantanak? Hogyan vezessem le a stresszt, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Párszor van olyan,hogy a munkahelyemen felbosszantanak,a feszűltség gyűllik bennem egésznap,majd este valahogy kijön belőllem.Persze pont azon vezetem le,akit a legjobban szeretek.Tegnap este is,kijött belőllem,a páromat úgy megbántottam,hogy elkezdett sírni.Ilyenkor legszívesebben hánynék magamtól,és még rosszabbúl érzem magam mint elötte.Bűntudatom van,és nagyon bánt,hogy így viselkedem vele.Nektek is szokott ilyen lenni?Hogyan vezetitek le a feszűltséget?
2015. máj. 12. 06:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Velem nem nagyon fordul elő, mert szerencsére csak sírok, ha nagy stressz ér. A párommal viszont megesett már, hogy velem volt undok, amikor a munkahelyén volt problémája. Igazából nem veszem fel, mert tudom, hogy nem nekem szól. De azért jó lenne, ha ilyenkor úgy jönne haza, hogy "most ne szólj hozzám, lemegyek futni és majd utána beszélünk".
2015. máj. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!