Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom váltig állítja, hogy...

Cukybabaa kérdése:

A párom váltig állítja, hogy nem igaz, a nő pedig hogy igaz. Kinek higgyek? Elbizonytalanodtam.

Figyelt kérdés
A párom össze balhézott egy nővel a munkahelyen. A nő rondán beszélt vele a munkatarsaik előtt. Én kérdőre vontam, h milyen jogon, h én nem teszek ilyet akk ő se tegye. A nővel veszekedésbe keveredtunk, végül benyogte, h a párom azt mondta neki h elhagyna engem érte és h tetszik neki.
2015. máj. 17. 15:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd el a párod, ha ezt itt kell megkérdezni hogy kinek higgy
2015. máj. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Több fura tényező is van a történetben. A párod (aki gondolom férfi) veszekedett egy nővel,erre te bementél a munkahelyére megvédeni? Felnőtt férfiról van szó... Na mindegy. Simán mondhatta a nő hirtelen felindulásból,csak hogy hozzád vágjon valamit,de erre neked,aki ismered őket több rálátásod van. Főleg,hogy az nem alap a veszekedésre,hogy ha egy pasi azt mondja egy nőnek,hogy tetszik neki...
2015. máj. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem mentem be a munkahelyere, hanem próbáltam megbeszelni a nővel..
2015. máj. 17. 16:03
 4/27 A kérdező kommentje:
Azért írtam rá, hogy ő ne alázza a párom, mert senkije. Én nem teszek ilyet, mint barátnője.. A nő azt is mondta hogy a párom azt mondta neki hogy elhagyna engem érte
2015. máj. 17. 16:04
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Gondolta felhúz és megkavarja a kakit. Ennyi. Nehogy màr elhidd neki.
2015. máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%

Hát azok után, hogy veszekedett azzal anővel, szerintem nem fenyeget az a veszély, hogy párod elhagy érte, hisz még együtt se vannak, de már veszekednek?:D

Szerintem csak odavágott valamit a nő dühből. Lehet, hogy a nő rámozdult, párod meg visszautasította egyből, vagy majdnem belement a dologba, de az utolsó pillanatban visszalépett, erre bedühödött a nő.

2015. máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Neked meg nem kéne kérdőre vonni, semmi közöd a munkahelyi dolgaikhoz. Ezzel járatod le a párod.
2015. máj. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem kéne kételkednem
2015. máj. 17. 16:14
 9/27 anonim ***** válasza:
75%

kb, mint az oviban.

Pistikének tetszik Katika, meghúzta a haját...

2015. máj. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
De van hozzá közöm, mivel velem él
2015. máj. 17. 16:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!