Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom váltig állítja, hogy...

Cukybabaa kérdése:

A párom váltig állítja, hogy nem igaz, a nő pedig hogy igaz. Kinek higgyek? Elbizonytalanodtam.

Figyelt kérdés
A párom össze balhézott egy nővel a munkahelyen. A nő rondán beszélt vele a munkatarsaik előtt. Én kérdőre vontam, h milyen jogon, h én nem teszek ilyet akk ő se tegye. A nővel veszekedésbe keveredtunk, végül benyogte, h a párom azt mondta neki h elhagyna engem érte és h tetszik neki.
2015. máj. 17. 15:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük a nő pasija nem megy be és üti le a pasid amiért veszekedett a kedvesével.
2015. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
34%
Legfontosabb: hogyan tudtad meg hogy veszekedtek? Es mi volt a veszekedes oka? (Munka vagy mas?) Ha ezekre valaszolsz megmondom mi az igazsag, de ez nagyon fontos hozza.
2015. máj. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Mikor szünet van a munkahelyen mindig fel hív. És mondta hogy a nő látta hogy róla beszél másoknak és megkérdezte őt, erre a nő neki állta ocsarolni
2015. máj. 17. 16:23
 14/27 A kérdező kommentje:
Mármint a nő beszélt a páromrol
2015. máj. 17. 16:23
 15/27 anonim ***** válasza:
18%
Jol ertem a szunetben a parod errol a norol meselt/mondott valamit a kollegainak, amit meghallott a no vagy rakerdezett rola van-e szo es amikor kiderult igen akkor nekiesett a parodnak. Igy tudod?
2015. máj. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Nem, munka közbe a nő a páromat kibeszelte. Ő rá kérdezett ( párom) és veszekedés lett belőle
2015. máj. 17. 16:28
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

én nem hinnék a nőnek ha a saját páromról lenne szó, hiszen benne bízok meg a legjobban, nem valami számomra ismeretlen nőben, aki csak neten írta ezt...

de neked kell tudni, ha együtt élsz a pároddal, feltételezem hogy már ismered annyira, hogy ezt el tudd dönteni. legalábbis azt, hogy hazudik -e.

bár komolyan, ha ez már felmerül, hogy a nő igazat mondhatott, akkor baj van

2015. máj. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
39%

Akkor vilagos, itt van szerintem a legrealisabb valasz az eddig leirtjaid alapjan:

A parod es a no pl. egy munkahelyi buli vagy munka utani kis lazitas alkalmaval kicsit egymasra cuppantak (nem feltetlenul volt még csak csók se ne gondolj egybol komoly dologra) a parod valoszinuleg ekkor vagy az ezutani idoszakban vagy nem jozanul vagy akar jozanul is de akkor inkabb ugratasbol mondhatott olyasmit a csajnak, amit o a fz ejedhez vagktt (pl. U Irén csodalatos no vagy erted elhagynam a baratnomet is.). Csak epp ha egy pasi reszeg vagy nagyon benne van valakivel a munkahelyi poenkodasban (hiszen megiscsak 8 orat toltenek osszezarva nap mint nap), akkor ez nem ad okot aggodalomra. De az mar igen, higy a no kibeszelte a parod ergo volt kibeszelni valoja, ami lehet tobb mint egy flortolos reszeg megjegyzes es mivel a pasi fel, hogy lebukik, lejaratjak stb. es leginkabb szimplan hiu meg akarta tudni mirol is van szo, a no bizonyqra beszolt neki es kesz is a veszekedes. Ha egy no es egy ferfi csunyakat mond egymasra, akkor alapesetben az maganeleti feszultsegek miatt van marmint szemelyes ellentet miatt legalabbis itt ez ki is derult. A pArodnak biztos szarul esett es ezert neked elmeselte, mert megiscsak te vagy a baratnoje (ami perpillanat meg megelozi a masik not). Szerintem nem tetted jol, hogy beszoltal a nonek, mert ez a parod es az o dolga, de visszacsinalni se tudod igy csak probald elfelejteni az altala mondottakat. Ha valami miatt nem lenne csalodott, akkor nem vagott volna egy ilyen mondatot a fejedhez. Ha a parod tenyleg el akarna erte hagyni akkor mar reg megtehette volna.

ugord meg a tortenteket es kicsit frissitsetek a kapcsolatotokat a paroddal (persze ne mond el neki hogy azert mert aggodsz meg feltekeny vagy mert az nem segit), aztan ha lenne meg egy ilyen epizod, akkor meg raersz ujragondolni es ha kell tovabballni. De ez meg nem az a szint.

a sajat tapasztalatom durvabb: munkatarsnak voltam a csaja, de volt neki egy masik tavkapcsolatban elo baratnoje is, aki hamarabb volt neki. Egy szep napon latom am, hogy a munkatarsam udvarol egy masik nocskenek (akivel elotte meg voltak vitaik is es nekem azt mondta egy hp a csajszika), na ezen beragtam es a munkatarsak elott elkuldtem a p...ba. Ha mondjuk a baratnoje latta volna ezt jelenetet es engem kerdore von, akkor en is tuti beszolok neki, hogy mit van ugy oda, omellette meg ertem van oda a kis draga kedvese. Aztan mindenki egye meg amit fozott :-)))

2015. máj. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez kesz ovoda, de ott is a kiscsoport.

Ennyi esszel hogy kepesek emberek fenntartani magukat, hivatalos ugyeket intezni stb.

Aztan meg kerdes is szuletik ebbol a zagyvasagbol, az a legalja...

2015. máj. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető hogy igaz amit mondott. De a problèmád szerintem csak most kezdődik. Ne haragudj de ezzel csak magadra haragítottad tuti rámegy az èlettársadra.
2015. máj. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!