Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom váltig állítja, hogy...

Cukybabaa kérdése:

A párom váltig állítja, hogy nem igaz, a nő pedig hogy igaz. Kinek higgyek? Elbizonytalanodtam.

Figyelt kérdés
A párom össze balhézott egy nővel a munkahelyen. A nő rondán beszélt vele a munkatarsaik előtt. Én kérdőre vontam, h milyen jogon, h én nem teszek ilyet akk ő se tegye. A nővel veszekedésbe keveredtunk, végül benyogte, h a párom azt mondta neki h elhagyna engem érte és h tetszik neki.
2015. máj. 17. 15:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
81%
Nekem ott akadt meg a szemem, hogy neki senkije, ne szidja. Miért, a pasidat te amúgy szidod olyan jogon, hogy a barátnője vagy?
2015. máj. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Én már ott elakadtam, hogy a párodnak vitája van egy kolléganővel, akkor te odamész a nőhöz és leosztod?


Én nő vagyok, de nagyon szeretném, ha a párom olyan tehetetlennek tartana, hogy helyettem rendezze le az esetleges nézeteltéréseim :)

2015. máj. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

... nagyon NEM szeretném....


Bocsánat, az előző vagyok.

2015. máj. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, de kritikákat nem kértem
2015. máj. 17. 19:46
 25/27 anonim ***** válasza:
Nézd, ha eddig kellett volna is a csajnak a párod, most már tuti nem kell, mert akinek olyan aprók a tökei, hogy a barátnője megy be megvédeni, hát... :D Csak vigyázz, nehogy a nő meg beküldje a pasiját, mert az már keményebb lesz.
2015. máj. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Párod rámozdult, de csajnak nem kellett, ez sértette pàrod egoját és kész is a feszültség. Munkahelyen nem ritka az ilyen.
2015. máj. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Janka néni ***** válasza:

Kedves! "Veszekedésbe keveredtél" vele? Te is ott dolgozol, vagy összefutottál vele az utcán? Na, ne! Beleavatkoztál, pedig nem kellene.

A párodnak is van egy élete, jól-rosszul igazítja a dolgait.


Ráadásul: lehet, hogy kritikát nem kértél, de ha ide írsz, véleményeket kérsz, tehát csak azt kapod, amit te kértél. Ja, hogy nem tetszik? Hát, ez egy ilyen hely - miként a világ is.

2015. máj. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!