Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 8. hónapban vagyok, van már...

Emmatibi kérdése:

8. hónapban vagyok, van már egy 2 éves kislányunk, párom bejelentette, hogy 8 napra elmegy horgászni. Nekem nem tetszett, hogy ebben az időszakban nem mellettem, mellettünk akar lenni. Kinek mi erről a véleménye?

Figyelt kérdés
Most vagyok 2. terhességem 8. hónapjában, van már egy 2 éves kislányunk. Párom most szólt, hogy Ő mint minden nyáron 1szer elmegy 8 napra horgászni. Egyébként is el szokott menni mostanában is 1-2-3 napra, amit nem bánok, de ehhez nem tudtam jó képet vágni, összevesztünk. Kiváncsi vagyok, hogy másoknak, mindenkinek, bárkinek mi erről a véleménye? Köszönöm!
2015. máj. 27. 14:47
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
81%
hogyhogy mit tud csinálni? Mondjuk ha neadjisten a kérdező kórházban lesz, esetleg vigyáz otthon a nagyobbra?
2015. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
61%

Gondolom nem Kanadába megy lazacozni, pár óra alatt az ország egész területéről haza lehet érni. Fél nap alatt a környező országokból is.

És csak 8. hónapban van a kérdező, gondolom nem veszélyeztetett terhes....Nem értem mi a gond

2015. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
54%
de tegyük fel a kérdező nincs egyedül van családja(szülők, tesó stb.) akkor csakis hisztiről van szó.és hagyjuk a szülő nőknél ez normális maszlagot, mert 20 éve egyáltalán nem volt divat.
2015. máj. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
69%

Én is összevesztem volna vele... Basszus, azért a válaszokon kiakadtam, nem egyedül van otthon terhesen, hanem egy kétévessel!!! Tudjátok, milyen lehet egy kétéves gyerek??? Mélységesen sajnállak, kérdező, hogy ilyen férj jutott. Nincs elég bajod, még el is húz 8 napra!

És ki fog vigyázni a nagyra, ha neked eljött a szülés ideje?

2015. máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
79%
na jó most már érdekel, hogy a kérdező egyedül marad így vagy addig át tudna menni a családjához? mert nem mindegy
2015. máj. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
79%

A kommentekből kirí a hímsovinizmus.

A férj megtette kötelességét, hozzásegített a második gyerek jöveteléhez. Már más gondja nincs, majd csak szülés után lesz ok a panaszra, hogy nem tud pihenni (stb) a csecsemő miatt.

Így teheti a várandósságot terhességgé.

emmatibi nem ír arról, hogy van-e segítsége, bizonyára van. Jómagam akkor sem hagynám ennyi időre szórakozásom miatt asszonyom. Nem uszításképp, de a kérdező helyében én is kiakadnék.

2015. máj. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:
Nincs segitségem, a nagyszülők vidéken vannak. Hozzáteszem, hogy egyszer egy héten elmegy horgászni 3-4 napra, amihez nem szólok semmit, igy ismerkedtünk meg, tudom, hogy ez a hobbija, sőt, én veszem meg neki az etető anyagot, csontit meg ami kell. :) Szóval nem egy banya-feleség vagyok szerintem. Amúgy veszélyeztetett terhes vagyok, de nem kell feküdnöm meg ilyesmi, szóval ez mindegy is, itt inkább ami szerintem lényegesebb, hogy mindennaposak az itt fáj, ott fáj, lábam, csipőm, néha elég nehezen járok, jaa és a 4.-en lakunk lift nélkül...Tudom, hogy a terhesség egy állapot nem betegség, én is ezt gondoltam az elsőnél, akinél semmi de semmi bajom nem volt. Most viszont szinte nem telik úgy el nap, hogy ne lenne valami nyűgöm, természetesen próbálom visszafogni a hormonok okozta nyafogást :)Néha már csak röhögök rajta, hogy elmúlt a fejfájás, de begörcsölt a lábam, az is elmúlik akkor meg ég a gyomrom :) Én azt hittem ezeket a gondokat magától értetődő, hogy a társammal kell megoldani, de a véleményekből is látszik, hogy ezt sokan nem gondolják igy .. :)
2015. máj. 27. 15:24
 18/49 anonim ***** válasza:
81%

"pár óra alatt az ország egész területéről haza lehet érni."

jah addig meg ha esetleg beindulna a szülés (koraszülés lenne) visszatartja hogy vigyázzon a 2 éves gyerekre.

mi is több mint 300 km-re lakunk tőlük! igaz pár óra alatt onnan is odaérnek addig meg...

igen régen is volt ilyen, meg régen a nő napokig csak feküdt gyermekágyat! Ezt nagyanyám mesélte! Volt olyan aki fel sem kelt és úgy meszelték ki a szobát hogy a gyerekágyas anyukát húzogatták az ággyal szóval ami 50 évvel ezelőtt volt meg ami most van azt ne hasonlítsuk össze sztem! Egy dolog a szükség egy másik meg az hogy dönt hogy márpedig ha törik ha szakad ő akkor is horgászni megy 8 napra!

szal szerintem jogosan akadtál ki!

Lehet nyomni kedveseim a pirosat!

2015. máj. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
66%
Nekem vannak fanatikus horgász barátaim,de ebben az esetben egyik sem hagyná ott az asszonyát egyedül! Kedvesem Te nagyon rosszul választottál párt magadnak!
2015. máj. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
Mintha a saját vitánkat olvasnám...pont ilyen érveket mondtunk Mi is egymásnak, mint amiket itt lehet olvasni..Én azt mondtam neki, hogy szerintem most én -mi- vagyunk a legfontosabbak, és ha én úgy érzem, hogy jó lenne, ha mellettem lenne, akkor kötelessége ezt választani, és nem a hobbit. Amiről mellesleg csak annyit kértem tőle, hogy halassza szeptemberig el...nem azt, hogy most már a gyerek 18 éves koráig nem mehet sehova.
2015. máj. 27. 15:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!