Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 8. hónapban vagyok, van már...

Emmatibi kérdése:

8. hónapban vagyok, van már egy 2 éves kislányunk, párom bejelentette, hogy 8 napra elmegy horgászni. Nekem nem tetszett, hogy ebben az időszakban nem mellettem, mellettünk akar lenni. Kinek mi erről a véleménye?

Figyelt kérdés
Most vagyok 2. terhességem 8. hónapjában, van már egy 2 éves kislányunk. Párom most szólt, hogy Ő mint minden nyáron 1szer elmegy 8 napra horgászni. Egyébként is el szokott menni mostanában is 1-2-3 napra, amit nem bánok, de ehhez nem tudtam jó képet vágni, összevesztünk. Kiváncsi vagyok, hogy másoknak, mindenkinek, bárkinek mi erről a véleménye? Köszönöm!
2015. máj. 27. 14:47
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

Jogos a kiakadás! Alapból minden héten elmegy horgászni pár napra, és most amikor szükséged lenne rá lelépne 8!!! napra? biztos, hogy horgászni megy?

bocsi a kérdésért, de annyira fura, hogy szinte alig van otthon mert vagy dolgozik vagy pecázik.

A babához pedig sok boldogságot!:)

2015. máj. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%

azért kíváncsi lennék, az itteni válaszadóknak hogy állna a szájuk ilyen esetben...


az én férjemnek eszébe sem jutna ilyen...

2015. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:
Nyilván nem egyből veszekedtem, hanem először csak beszélgettünk róla, és vita lett belőle, ahogy ez szokott lenni mindenkinél :)
2015. máj. 30. 07:19
 44/49 anonim ***** válasza:
11%

"először csak beszélgettünk róla, és vita lett belőle, ahogy ez szokott lenni mindenkinél :)"


Hát nem tudom, nálunk nem, de te tudod...

2015. máj. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
92%

jajj, de poénos direkt félreérteni a választ... a kérdező arra írta, hogy ELŐSZÖR beszélgettek, UTÁNA lett vita... nem arra, hogy minden beszélgetésből vita lesz.

Ha meg nem direkt értetted félre, akkor nincs miről beszélni...

2015. máj. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
0%
Nem értettem félre semmit, de nálunk nem szokás ilyesmin összeveszni. Igaz, még csak 5 éve vagyunk együtt, de még sose lett beszélgetésből vita vagy veszekedés, és szerintem ez így van jól. Ha szeretjük egymást, meg tudunk egyezni kulturált hangon, halkan, beszélgetve, a közös érdeket szem előtt tartva. Bocs.
2015. máj. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
87%

46-os! Mindenkinek más a temperamentuma! Szerintem elég ritka hogy két ember soha nem vitatkozik! Ti ilyenek vagytok, sokan nem ilyenek. Ennyi! Az hogy nálatok valami (akármi) valahogy van nem azt jelenti hogy csak és csakis úgy normális!


Kérdező sikerült már dűlőre jutnotok a pároddal?

2015. jún. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:
Akit érdekel esetleg: sokat változott a kapcsolatunk, mindketten engedünk egy kicsit, én felfogtam, hogy Ő ilyen, szüksége van néha a családon kivül is más időtöltésre (nyilván), Ő meg felfogta, hogy Apukakén nem minig azt csinál amihez kedve van, és nem mindig akkor amikor Ő akarja. Igyekszünk jól szervezni az életünket, hogy mindenkinek jó legyen, Nekünk EZ okozott problémát, másnak más dolgok..ezt kipipáltuk, megoldottuk, és remélem hasonlóképp ugorjuk majd át a többi akadályt is. :) Együtt :) Köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 29. 17:18
 49/49 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon helyes, gratula :)

Ez mindenképp jó, hogy nem rohantok egyből elválni mint manapság sokan.

2016. ápr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!